PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haziranda Fiyatlar

mustafatuzlu
21 Nisan 2006, 22:13
Arkadaşlar

Bir yerde duymuştum , haziran gibi fiyatları aşağı çekmeyi düşünüyorlarmış..

Fikri olan varmı? Misal 600 F modeli Kaça Düşer?

ferni
21 Nisan 2006, 22:31
zaten fiyatlarda hafif bir düşüş yaptılar ama ötv yüzünden cok bir işe yaramadı.
eger haziranda biraz daha cekerlerse süper olur en azından belki ötv yüzünden gelen fark kapanır:cat:

hedowich
21 Nisan 2006, 22:40
umarım dediğin olur ama yazın bi şekilde satışlarda artış mutlaka olur o yüzden pek inandırıcı gelmiyor:pale:

DARKDIAMOND
21 Nisan 2006, 23:00
Valla dün bir araştırayım dedim.Satıcılar için ÖTV artışı dezavantaj değilde fırsat olmuş.Söyledikleri fiyatlarla eski fiyatlar arasındaki fark ÖTV ile açıklanamaz.

PHAETONW12
22 Nisan 2006, 00:36
hazirana kadar fiyatlar kademeli olarak artacaktır diye düşünüyorum,honda 2.zammını yaptı bu arada,ötv artışını küçük küçük hissettirmeden fiyatlarını arttırarak yansıtıyorlar,bence şimdi alan yine de karlı çıkacak,bu fiyatlar daha da yükselecektir.:pr:

fraktal
22 Nisan 2006, 00:48
Şuanda Mersindeyim, buradaki hyosung bayisi makinelerin elinde kalmasından korkuyur ki ben pazarlık yapmadan 250 lik hyosong copper'ı anahtar teslim 6.800'e kadar düşürdü. Bence Hyosung ÖTV'i yansıtarak hata yaptığını anlamaya başladı...

sarapci
22 Nisan 2006, 20:35
bencede saglam indirim olcak.en azından yapmayan satmıcak.

ylmzzz
22 Nisan 2006, 20:50
ötv den önce indirim yapmıştı honda zaten. fiyatların artacağına inanmıyorum ben.

TYP-R
22 Nisan 2006, 21:09
Arkadaşlar mayıs ay'ında zamlar geliyor.Haberiniz olsun.........!:pale:

clint
22 Nisan 2006, 21:28
Valla keşke doğru olsa yazın başında bence biraz zor bu iş, ama olursa süper olur...

slayer
23 Nisan 2006, 19:30
motosiklet sezonun tam anlamıyla açıldığı bir dönemde indirim olması anlamsız geliyor bana bu zamana kadar hep yaz aylarında zam gelmiş zaten ucuza almak isteyenler hep kışı bekler bence indirimi beklemek manasız...

gazkesmes
23 Nisan 2006, 19:37
bence indirim yaparlar çünkü bu çin malları baya satıldı bu yüzden onlarında satmaları için fiyat düşüreceklerine inanıyorum..:bounce:

slayer
23 Nisan 2006, 19:41
arz talep meselesi bu yaz aylarında motosiklete olan talep artar bu talep artımıda motosiklet fiyatlarında da yukarı doğru hareket olarak yansır benim tezim bu var mı anti tezi olan:) :mrgreen:

sarapci
23 Nisan 2006, 20:26
sezon mezon hikaye.gemilerle motorlar geliyo.yıkılıyo ortalık.satılması icin mecbur yapcaklar indirimleri.artık secenekte cok.sagolsun cin.valla seviyom adamları.elinde uretim sopası terbiye veriyo.

motocycleboyreigns
25 Nisan 2006, 11:14
Her yaz sezonu geldiğinde,(yaz müşterisi fazla olduğundan)motor fiyatları istisnasız 300-400 milyon tl artar.Gerçi bu seneki radikal ötv artışı değişik bir tablo koyabilir karşımıza-kısmetse...

mavibisiklet
25 Nisan 2006, 12:12
Gerçekten fiyatlar uçuk araba fiyatına satıyorlar nerdeyse. :) Düşmesi gerekir.

parker
25 Nisan 2006, 21:02
arkadaşlar vallahi ne kadar doğru bilmem ve kimseyi yönlendirmek istemem. duyduğuma göre 3-4 haftaya fiyatlar inecekmiş. belki de indirmezler aynı kalır ve daha çok kar etmiş olurlar. yeni indirecekleri mallardan daha kar edeceklermiş. ama yineliyorum kimseyi yönlendirmek istemiyorum. herkes kendisi bilir, doğru yanlış yetkili birisinden duydum işte

sevgiler

sarapci
25 Nisan 2006, 21:09
ikinci ele talep artmıs gozukuyo,firmalar aptal diil.fiyatları dusurmek zorunda olduklarını onlarda biliyodur.ama haziran sonuna kadar direnmeye calısırlar.ne de olsa sezonu yakalamak isterler.sonra hareketin buyuklugunu satıslar etkiler.baktılar mal ellerinde patlıcak deli indirime giderler.