PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yamaha virago 535'i olan yokmu

ccbbdd
21 Nisan 2006, 11:32
Arkadaşlar yamaha virago 535 i olan kimse yokmu buralarda bir kaç sorum olacak,bakımlarını nerde yaptırıyorlar,hangi servisler kazıkçı değildir,hangileri dürüsttür kime gitmek lazım gibi sorular...

Shamyl
21 Nisan 2006, 11:47
Sende var bir tane ama...:mrgreen:

cgl125
21 Nisan 2006, 12:03
dostum okulda var bizim bi tane virago istersen onun sahibine sorayım ama internetten falan arat forumlardan bişey çıkabilir olmadı yamaha yı ara yada sahibinden.com gibi ilan sitelerinden yamaha virago satanları arayıp sor şimdiye kadar nerde yaptırmışlar bakımları

BRUCE
21 Nisan 2006, 12:12
Ayşe Şule Bilgiç'le irtibat kur veya mail at,ama asılmak yok...:queen:

koray_77
21 Nisan 2006, 12:16
yamaha.com dan bakabilirsin yada beldeyamaha.com dan te de olabilir:cat:

ccbbdd
21 Nisan 2006, 12:35
arkadaşlar beldeyamanın servis listesi var ama istanbuldaki işe yarar 3-4 tane bayii var ha bu arada dedim ya kazıkçı olmayan bi yer olmalı ör Ortaköydeki yamaha servisi daytona motor bi karbüratör ayarı ve temizliği için 200 tl den bahsediyor yahu ben honda servisinde arabaya vermiyorum o parayı uçmuş bunlar yaz geldi ya soyguncu herifler,işte bana aklı başında bir usta veya servis lazım samuradan randevu aldım pazartesi için bakalım olmazsa samuraya teslim olacaz artık..

ashes
21 Nisan 2006, 12:39
ortaköy de dükkan kiraları kaç para o yüzden oradaki fiyatlarda çakmaca

kotumuren
21 Nisan 2006, 12:45
Bneimde bir arkadaşım vardı,bakımda ki masrafları yüzünden Honda rebelini sattıı..en son isyan ederken yakaladım kendisi..
"ULAN BİR YILLIK BAKIM MASRAFI İLE GİDER BİR ÇİNLİ ALIRIM BEN"
dedi ve mondial 250 aldı:mrgreen: :mrgreen:

ccbbdd
22 Nisan 2006, 10:46
vay be koca sitede yok bi 535 i olan

cuk_o
22 Nisan 2006, 11:07
abi karbüratörde zaten iki tane ayar var biri hava biri rolanti ayarla kendin ya karıştır biraz dik bi yokuş bul deneme yap hangisiyle daha çabuk hızlanıyo yokuşta bak ona göre ayarla biraz daha zaten bu dediğimin rolantiyle alakası yok rolanti herkesin bildiği gibi motorun stop etmemesi için yapılmış bir devredir senin yapacağın hava ayarıdır onuda dediğim gibi bi yokuşta denersin hangi şekilde en iyi çekişi sağlıyorsa o şekil bırakırsın ama sorun ateşleme veya supap ayarları ile alakalı ise artık servise uğraman lazım gerçi onuda kendin yaparsında ustalık isteyen bi iş servise gitmende fayda var:rendeer:

insane
22 Nisan 2006, 17:49
http://www.superevariders.com adresindeki kullanıcılarda genelde chopper war sanırım, sorun orda daha geniş yanıt bulabilir...

viragonzales
20 Temmuz 2006, 18:54
hakkaten piyasada büsüğrü virago kullanıcısı var sitede toplasan bi elin parmaklarını geçmez annamadım neden.. bu adamlar niye buralara takılmıyor. buraya takılanların nedense çoğunluğu çinli motor kullanıcıları onlar da yardımlaşmak için burada oluyorlar. bu siteyi başka amaçlar için de kullanmaya niyetli japon kullanıcıları nedense çok az yawwww: (((

BJK
21 Temmuz 2006, 22:47
virago 535 hakkında teknik bilgilerini toplamaya çalışıyorum yardımcı olursanız seviniriz.

kasvet
09 Ağustos 2006, 13:02
valla bir bilgi bulunursa bende mutlu olacam viragocuların bilgisayarımı yok ne

SeRK@N
02 Aralık 2008, 12:15
bende var ve gaziosmanpaşadaki kardeşler motora yaptırdım motorumu 1880 ytl ödedim debraj balataları konjektör ve birkaç parça değişimide dahi ve salim ustaya özellikle karbüratör ayarı ve pistonların dengesini ayarlamasını söyledim yanlız motorumun karbüratöründe ve arka pistonunda hala sorun var yani yamaha sevrislerinden çok işini daha ii yapan ustalara gitmeni tavsiye ederim ben memnum kalmadım kalnıda göremedim malesef :(

erman_erkan
02 Aralık 2008, 12:26
yaw 2006 dakı konuyu HORT yapmanın ne geregı var

Alper_tim
02 Aralık 2008, 13:01
zaman aşımı nedeniyle kitlenmiştir