PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok düşündüm ama satıyorum malesef windy s 150 mi

Mert.95
19 Ekim 2013, 23:58
Merhaba arkadaşlar, ilk önce ilan linkini veriyorum konuyu okumadan bakmak isteyenler için: www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kanuni-temiz-windy-s-150-141036205/detay/
Motoru satma nedenim çanakkalede üniversite okuyorum burda yaşayanlar bilir burası hep rüzgarlı, kışın çok yağmur yağıyor motosiklet sürmek eziyet gibi burda bu yüzden motorumu buraya götürmedim. Motor edirnede garajda yatıyor 2 haftada bir babam bir çalıştırıyor akü ve motor için. Motoru 2011 ekimde almıştım 2 yıl olmuş ama hevesimi bile alamadım 3800 küsür km gezdim anca buna rağmen inanılmaz bağlandım motora sattıktan sonra nabıcam hiç bilmiyorum. Motorum 1kez bile yolda bırakmadı beni 3800kmde şuana kadar 4kez yağ değişti 600-1600-2600-3600.
Aslında ben karda kışta bile gezmeye bile razıyım ama ailem motoru yanıma almama sıcak bakmadı, bir türlü ikna edemedim yılın 9 ayı motordan ayrıyım zaten. Bende isyan edip motoru satmaya karar verdim gönlüm hiç el vermiyor, istemeye istemeye satıyorum motoru ama yapıcak birşey yok hayırlısı olsun :S Alıcak kişiye de şimdiden hayırlı olsun tel: 541 718 86 10