PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor alma zamanı

Nomad_41
17 Ekim 2013, 22:25
Arkadaşlar başlıkda'da belirttiğim gibi . Ocağın ilk haftası motoru almayı düşünüyorum kötü hava şartlarından dolayı bu aylarda fiyatların düştüğünü azçok biliyoruz fakat bi ödeme sorunu çıka bilir karşıma kasım ayında . Sizce ocak haftası yerine . Şubatın 15'i gibi almaya ertelersem alım işini. Geçmi kalmış olurum ? . Kışın motor alan satan arkadaşlar fiyatların düştüğünü bilir sizce şubat 15-20 side uygunmudur ? Kararsızım bi yardım...

canerol
17 Ekim 2013, 22:34
öyle tam şu zamanı diye bişe yok komple kış ayı :)
adamın paraya ihtiyacı olur 3 5 aşağısana satar sezon içindede
sen pusuya yat en uç nokta bu olur dedimmi kaçırma...

ramazan06
17 Ekim 2013, 22:40
bajaj motor ile hero motor Türkiye piyasanına ekonomk bi fiyatla girerse bence 2. el motor sayısı artar fiyatlar düşer ama , bajaj ve hero ekonomik değilse birde servis sıkıntısı , yedek parça sıkıntısı olacağını düşünenlerde vardır ..
bide o dönemlerde tam bahar başlangıcı filan fiyatlarda artar . ama hero motor ile bajaj motorun fiyatlarınada bağlı bence

Nomad_41
17 Ekim 2013, 23:02
öyle tam şu zamanı diye bişe yok komple kış ayı :)
adamın paraya ihtiyacı olur 3 5 aşağısana satar sezon içindede
sen pusuya yat en uç nokta bu olur dedimmi kaçırma...

Bende öyle düşünüyorum zaten olayı şöyle yapıcaz. Pazarlığımızı yapıcaz dusuncemızde kı fıyata satıcı arkadaş okey verirse eksik olan paramızı kredi yoluyla alıp satın alıcaz . Şubatta ocakda aynıdır herhalde ikiside kışın ortası. Bi arkadaşım şubata bırakma bence demıstı kafamı karıstırdı bıraz kemeri sıkıp ocağa yetıstırsem mı

shooter1
18 Ekim 2013, 01:18
subatta motor mevsimi bazilari icin aciliyor

Nomad_41
18 Ekim 2013, 02:33
Şubatta alırsam cebim biraz daha rahat edıcek aylık gıderler bakımından ocakda alırsam bırazz daha sıkıntı. Yaa kısmet aslında bakarsın şubatta acil satılık vardır kaparsın vs kısmet işine bıraktım bıraz arastırmakdan plan yapmakdan yoruldum valla :D