PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 150 cc zincirli makina

koray4235
11 Ekim 2013, 21:01
beyler kendi motorum zincirsiz oynanmış makina alt takım 200 cg grank üstte 65.5 silindir var sürekli bana masraf aciyor nerdeyse 3-4 kere kitledi 3ünde silindir üst kapak değiştirdim. en sonunda bizim burda yani izmirde bi motor parcaları satan bi yer buldum izmirde oturan varsa bilir gaziemir tarafinda binlerce motor parcası satan bi hurdacı turu bi yer var herneyse 150 cc lik zincirli makina varmış adamda gayet sağlam diyor alcan makinanın üstüne oturtcan 300 tl istiyor komple makinaya zaten orda hersey ucuz sizce zincirli 150 cc lik makina iş görürmü komple orjinal çin sanırım marka yok üstünde bide ortalama ne kadar hızla gider daha önce kullanan varmı

Mertcan39
11 Ekim 2013, 21:08
150 cc makina 120 civarı görür tabi temizse motorun içi nasıl yürüyen aksam filan bi bak 300 tl die hmn alma

porsche911tt
12 Ekim 2013, 00:56
üstüne attın diyelim muayeneden geçemezsin motor numarısını ruhsata işletmek çok para ve uğraş demek.motor numarasına ait motosiklet (şase ve motor numarası (vites altındaki) baz alınır) ya çalıntıysa ayıkla pirincin taşını 150cc ye geri dönüş yap daha karlı ol...