PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayale doğru ilk adım.

Hakanİnan
11 Ekim 2013, 04:34
Merhabalar, ben Hakan İNAN.Uzun bir aradan sonra yine geldim :) Bu arada üniversiteyi kazandım, 1 sene geçti üzerinden 2. sınıftayım.Sırf motorumu alabilmek için işe başlıyorum.
2 senede değişen şey racing den vazgeçip chopper almak istemem.Bunun için Regal Raptor Daytona 350 lik düşünüyorum.İnce uzun makine benim gibi :cherry: Neyse kaçırdığım bir çok konu var, yakında yeni konularda görüşmek üzere.. Teşekkür eder iyi günler dilerim..

BesimAga
11 Ekim 2013, 09:43
Hakan Bey öncelikle Allah gönlünüze göre versin. 2013 Mart ayında Regal Raptor 250 9b aldım. Ağustos'ta sattım. Titreşim rahatsız ediyor uyarayım. Bunun dışında Çin malları arasında en sağlamlarından biridir. Şimdiden hayırlı olsun.

Felis Leo
11 Ekim 2013, 09:54
Bende çok beğendim raptoru çok güzel ama kullanımı zor gibi duruyor , üzerine oturdum gidon çok yukarda pedallar çok önde , boyu kısa olanlar kesinlikle kullanamaz.

Hakanİnan
14 Ekim 2013, 20:24
Boy 1.87 :) lakin titreme işi canımı sıkmadı değil :/ oysa ki ne kadar çok sevmiştim..

SuperLigter
15 Ekim 2013, 00:33
Boy 1.87 :) lakin titreme işi canımı sıkmadı değil :/ oysa ki ne kadar çok sevmiştim..

chopper istiyosan titremesine katlanıcan artık. Ben titreme olmayan bi chopper bilmiyorum . HD denemedim hiç ama büyük konusmuyum :D

Seko
15 Ekim 2013, 10:23
Hyosung GV 250 titremez. Daelim Daystar da alternatif olarak düşünülebilir. Çok güzel makina.

Hakanİnan
16 Ekim 2013, 23:51
Daelim daystar'ı araştırmadım bir bakayım.Gülü seven katlanıt Super haklısın :)

shooter1
16 Ekim 2013, 23:55
forumda okuduklarıma göre hyosung gv250 iyi deniliyor istersen ona da bak

frantisec
17 Ekim 2013, 00:02
Regal raptor alınmaz hakan kardeşim.
Motorun catı direksiyon aralığı rake acısı berbat
parcası yok.bozulduğunda adamı motordan soğutuyor.
bindim 5 para etmez.5 para etmeyeceğine hangi tecrübeyle karar verdin dersen cruiser ve chopper tarzı bütün marka motorları kullandım.
para var ise vn 800-intruder 800
paran bu markaları almaya yetmeyecek durumda ise hiç o çin malı k.amerika malı,kore malı motorlara yönelmeyin..her ucuz motor cin malı değildir.

shooter1
17 Ekim 2013, 00:06
öh artık adama aldırcan 800 lük kontrolü sağlayamıcak cc yükseltirken bile adım adım gitmek lazım

bindim 5 para etmez.5 para etmeyeceğine hangi tecrübeyle karar verdin dersen cruiser ve chopper tarzı bütün marka motorları kullandım.
paran bu markaları almaya yetmeyecek durumda ise hiç o çin malı k.amerika malı,kore malı motorlara yönelmeyin..her ucuz motor cin malı değildir.

Linwelin
17 Ekim 2013, 00:11
Regal ince uzun görünse de ağır motor. Fuarda oturma şansım oldu üstüne 250cc'lik versionu bile ağır geldi bana. dedim bunu vücudumla döndürcem bi de, slalom fln yapcam ohooo :)

not: tekme yemeden belirteyim şerit değiştirmek slalomla bahsetmek istediğim, apaçi işi sağlı sollu tokat deil..

frantisec
17 Ekim 2013, 00:15
öh artık adama aldırcan 800 lük kontrolü sağlayamıcak cc yükseltirken bile adım adım gitmek lazım
ozaman 800 cc kullanan vn 1500 vs gibi motorları kullanamaz haklısın katılıyorum sana.yanlış yaptım ben.
Ne oluyorsa 800 cc olunca.kontrol edilemeyecek neyi var.
200 250 cc motosiklet kullanmış birileri bu motorları kullanabilir.

Hakanİnan
17 Ekim 2013, 00:28

Ah param olsa ah olsa vulkan 900' e doğru emin adımlarla, geçici motorlar alarak ilerleyeceğim de, öğrenciyiz işte :) Harbi alınmaz diyorsan, para birikene kadar bi hayli vaktim var düşüneyim ben biraz daha.. Sağolasın :)

Direk 800'lükle başlamayacak kadar bilgiliyim :) 350 lik alacaktım benden önce 125 ve 250 lik alan arkadaşlar olacak, benim motorlar sayılır ondan 350 lik :) Sağolasın.

Regal ince uzun görünse de ağır motor. Fuarda oturma şansım oldu üstüne 250cc'lik versionu bile ağır geldi bana. dedim bunu vücudumla döndürcem bi de, slalom fln yapcam ohooo :)

not: tekme yemeden belirteyim şerit değiştirmek slalomla bahsetmek istediğim, apaçi işi sağlı sollu tokat deil..

Hayırlısı bakalım. :)

frantisec
17 Ekim 2013, 00:37
cruiser ve chopper motosikletler bahsettiğimz motosikletler.bunu dışındakiler hayal kırıklığı kullanım, yedek parca, servis bakımından.
japon olarak kawa EN 500 ler var düşük cc olarak tam ideal onlarda 4000 tlden başlar piyasada.sağlam motorlar.

ahmettpc
17 Ekim 2013, 00:42
Benim hayalim gv250 sen gv al gv :D

Hakanİnan
17 Ekim 2013, 00:53
cruiser ve chopper motosikletler bahsettiğimz motosikletler.bunu dışındakiler hayal kırıklığı kullanım, yedek parca, servis bakımından.
japon olarak kawa EN 500 ler var düşük cc olarak tam ideal onlarda 4000 tlden başlar piyasada.sağlam motorlar.

Abi 95 modelleri 4 binden başlıyor onunda :pale:

Benim hayalim gv250 sen gv al gv :D

Allah kerim :)

Linwelin
17 Ekim 2013, 00:55
Senin için en hayırlısı olsun Hakan, umarım kendine göre kesene göre içine sine sine bi motor alırsın..