PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kim bu dayak YİYENLER (itiraf edin )

macar_93
09 Ekim 2013, 14:16
Yıllardan beri belkide binlerce defa abilerden, arkadaşlarımdan, tanıdıklarımdan, hatta kardeşlerden blr sürü kavga muhabbeti dinledim. İşte öyle yaptım böyle yaptım. 3 kişiyi dövdüm, iki kişiyi haşat ettim, yok efendim 10 kişi geldiler bir sıyrık bile yok gibi bir sürü hikaye duydum. Ve dayak yediğini söyleyen 2 yada 3 hikaye duydum. Merak ediyorum şu dayak yiyenleri. Çünkü istatistiğe bakarsak eğer çok çok çok azlar. Neyse geleyim konuma, ya 2 insan artık kavga edebilecek düzeye gelmişse. Konuşma ile anlatamıyorlarsa dertlerini. Sorun vardır en az birinde. Arkadaşlar blz biz olalım dengesizin biri laftan anlamaz kalın kafalı diye onunla kavga ederek ona ders vermeye kalkışmayalım. Özellikle başımıza çok geliyor bu trafikte. Arabada Normal şartlar altında duran adamın piskolojislne göre biz çok daha strestliyiz ve bu yüzden olaylara hemen kavgayla çözümlendirmeye kalkışabiliyoruz. Lütfen biraz daha sabır ve çooook anlayış. Tekerleriniz düz bassın. :)

KUVVETMİRA
09 Ekim 2013, 14:19
aha yakaladım birini amirim;

http://www.motosiklet.net/forum/konu-disi/101777-minibuscu-beni-dovdu.html

tigermbz
09 Ekim 2013, 14:27
kuvvetmira, o şakasına açılmış bir başlık
ben ekseri sipor ayakkabılarım olmadığı için dayak yerim

rs_guven
09 Ekim 2013, 14:29
kuvvetmira, o şakasına açılmış bir başlık
ben ekseri sipor ayakkabılarım olmadığı için dayak yerim

Jeton geç düştü, süpermiş. :) :) Bende hep kaçtığım için, hiç dayak yemeyenlerdenim. :) Kondisyon sağlam, 100 metreyi 12 saniyede koşarım. :)

kurubuz
09 Ekim 2013, 14:33
Jeton geç düştü, süpermiş. :) :) Bende hep kaçtığım için, hiç dayak yemeyenlerdenim. :) Kondisyon sağlam, 100 metreyi 12 saniyede koşarım. :)

Pazar günü 21,2 km yi ( yarı maraton) 1 saat 45 dakikada koştum. Ben daha uzağa kaçabilirim :mrgreen:

tr_select
09 Ekim 2013, 14:34
Akşama 2-2 şeklinde yapılan güzel bir maç anlatacağım sizlere. Kan,korku,şiddet içerir. Şimdiden söyliyim :)

Garip
09 Ekim 2013, 14:38
ulen halil aylak mı kaldın orda bea :)

ben çok dayak yedim kardeş. :) hep bu boyum yüzünden.. anlatırım bi ara :)

Felon
09 Ekim 2013, 14:48
Bir keresindede yanındaki kız arkadaşına artistik yapmak için üstüme kırıyormuş gibi yapan 3 serisi siyah bmw sahibini scooterımla ışıklarda yakalayıp motoru önüne kırdım.

Motordan indim, ''in lan aşağı diye bağırdım'' lavuk eli belinde çıkınca aynı hızla motora atladım :queen::queen:

Korumalıklar kurşun geçirmiyor dememişlerdi bana o günlerde,artık onada karşıda yürüyebiliyorum :P

nietzsche
09 Ekim 2013, 15:08
Bir keresindede yanındaki kız arkadaşına artistik yapmak için üstüme kırıyormuş gibi yapan 3 serisi siyah bmw sahibini scooterımla ışıklarda yakalayıp motoru önüne kırdım.

Motordan indim, ''in lan aşağı diye bağırdım'' lavuk eli belinde çıkınca aynı hızla motora atladım :queen::queen:

Korumalıklar kurşun geçirmiyor dememişlerdi bana o günlerde,artık onada karşıda yürüyebiliyorum :P

Ben de 16 yaşlarımda bi uno sürücüsüyle tartışmaya girmiştim. Çektik sağa hemen, delikanlıyız ya.
O uno'dan bir adam indi... sen nasıl sığdın o arabaya birader.
hemen kapattım camları, kilitledim kapıları. Adamda baktı çocuğuz, uğraşmadı :)
Vurmasına gerek yok, üflese uçarız :P

TATLIHIZ
09 Ekim 2013, 17:42
Ben de 16 yaşlarımda bi uno sürücüsüyle tartışmaya girmiştim. Çektik sağa hemen, delikanlıyız ya.
O uno'dan bir adam indi... sen nasıl sığdın o arabaya birader.
hemen kapattım camları, kilitledim kapıları. Adamda baktı çocuğuz, uğraşmadı :)
Vurmasına gerek yok, üflese uçarız :P

İşte Uno Kücük derler ama içinden 2 metre adam cıkar :)

Bende adama esip gürlüyorum,Bi laf diyince Abi pardon diyorum Puhahahaha :) Arabaya binice saygılarla sürüyorum adama :)

Nomad_41
09 Ekim 2013, 18:02
Lisede dayak yemiştim :D . babamdan çok dayak yedim küçük yaştayken haa bide 9 yaşındayken yazlıkda komşunun camını kırdıgım ıcın dayımdan yemıstım :D dayak serisi uzar gıderde açmıyalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:00 ----------

niet . nerde oldu bu olay gene mecidiyeköy demi yoksa ? :DDD

iptaluyelik02
09 Ekim 2013, 18:34
en son metehan'a dayılandım,belki bi odun filan atar diye.
sıktıramadı. :)
Lise'de sigara yüzünden bi tokat yedim,tokatı atan Beden Eğitimi hocamız o zamanlar Karate milli takımının hocası idi.
Sen en kuvvetli tokadı atsan ne olacak? ben o sigara denen illeti 35 sene içtim,tokatsız bıraktım.

F54
09 Ekim 2013, 18:53
aga ben çok sopa attım hepsini unuttum
ama bir kerecik dayak yedim yediğim dayağı ömrümce unutamam takım elbise çamurdan gözükmüyordu:pr:::pcgum::::cekic::

nietzsche
09 Ekim 2013, 19:18
Lisede dayak yemiştim :D . babamdan çok dayak yedim küçük yaştayken haa bide 9 yaşındayken yazlıkda komşunun camını kırdıgım ıcın dayımdan yemıstım :D dayak serisi uzar gıderde açmıyalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:00 ----------

niet . nerde oldu bu olay gene mecidiyeköy demi yoksa ? :DDD

Bu m.köy'de değil :)
Etiler Akmerkez'e gelmeden 50 m geride yol şöyle hafif bi daralır. Orda bende küçük bir kornaya bastım ki adam üstüme çıkmasın. Herif celallendi birden, çek lan kenara dedim. sonrası malum :)
18 sene geçmiş üzerinden. yaşlanıyormuyuz ne :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

küçük bir anımı daha anlatayım. 20'li yaşlardayım. arabada erkekler kızlar kalabalığız. Dolapdere yolunda chrysler, siyah bi araba önüme kırdı. O zamanlar ışıklar vardı o yolda, durdu bu. Erkeğiz ya, hemen atladım arabadan gittim yanına, camlar kapalı. Cama vurdum 1-2, adam hiç oralı değil, aynadan sağ arkasına bakıyor. Nooluyo lan demeden suzuki bir jipten 4 tane bişey indi. Samimi söylüyorum insan olamazlar. Takım elbise giymişler ama o ceketler iliklenmez, öyle söyleyeyim siz hayal edin.

Buyur birader dedi biri. beyfendi önüme kırdı mırdı bişeyler geveledim ama tam hatırlamıyorum. Uzatma bin arabana dedi. Peki dedim :)

zihnigonen
09 Ekim 2013, 19:33
Allah müstahakını versin. Çok yorgundum en azından şimdilik unuttum.

küçük bir anımı daha anlatayım. 20'li yaşlardayım. arabada erkekler kızlar kalabalığız. Dolapdere yolunda chrysler, siyah bi araba önüme kırdı. O zamanlar ışıklar vardı o yolda, durdu bu. Erkeğiz ya, hemen atladım arabadan gittim yanına, camlar kapalı. Cama vurdum 1-2, adam hiç oralı değil, aynadan sağ arkasına bakıyor. Nooluyo lan demeden suzuki bir jipten 4 tane bişey indi. Samimi söylüyorum insan olamazlar. Takım elbise giymişler ama o ceketler iliklenmez, öyle söyleyeyim siz hayal edin.

Buyur birader dedi biri. beyfendi önüme kırdı mırdı bişeyler geveledim ama tam hatırlamıyorum. Uzatma bin arabana dedi. Peki dedim :)

DKN
09 Ekim 2013, 19:43
5 sene body yap sonra al altına bi r1, giy balaklavayı da kimseyi tanıyomusun bakayım :mrgreen: belinde bişey taşıyanın çıkarmaya cesareti olmaz

cenkşenver
09 Ekim 2013, 19:56
askerde gazinoda bana dikleşen benden büyük alt devermin kaşını yardım :cyclopsan bölük as subayı beni fena dövmüştü yüzüm gözüm kan içindeyken bile vura vura kendi yorulduda bıraktı hafif silah tamircisiydim cepane sorumlusuydum görevden aldı :santa: bulaşıkcı oldum şafak nedirdiye birkere cizmedigim rakamları günleri saymaya başlamıştım
el kaldırmadan birinden dayak yemek çok koyuyor insana :salut:

acemi60
09 Ekim 2013, 20:10
Dayak yemek kolay ama kabul etmek biraz zor. Şener Şen bir filminde güzel bir dayak yedikten sonra üstü başı parçalanmış, yüzü gözü morarmış bir şekilde mahalle kahvehanesine girince herkes "bu halin ne böyle" diye sormuş, o da "biraz üşüttüm" cevabını vermişti. O hesap.

Nomad_41
09 Ekim 2013, 21:16
Kavga dendimi akla nuh demircan gelir . yozgatta ki hatalı sollamadan çıkan kavga 1e4 hepsini döven adam :D

shooter1
09 Ekim 2013, 21:17
dayak yemek istemiyorsanız full koruma gezin :) kavga da kaskı kesinlikle çıkarmayın :P işte korumalı gezmenin 1 faydası daha hayat kurtarır :cat:

sodalimon
09 Ekim 2013, 21:52
dayak yemek istemiyorsanız full koruma gezin :) kavga da kaskı kesinlikle çıkarmayın :P işte korumalı gezmenin 1 faydası daha hayat kurtarır :cat:

Kaskın; kurşun geçirmez ya da inşaat demirinden etkilenmez olanları yapılmadıkça, bence kavga etmeyin.

İçindeki, "kaybedecek hiçbir şeyi olmayan" insan oranı tahminimce %40'ın altında olmayan ülkemde, kaybedecek en az bir şeyiniz varsa kavga etmeyin.

Neredeyse hepimizde haddini aşmış bir ego var, bir yumruk yememek için bir adam öldürebilecek insanlar tanıyorum.

Dövsen bir dert, dayak yesen bir dert. En iyisi hiç bulaşmamak bence...

GP500-1st
09 Ekim 2013, 21:58
7-8 yıl rusyada çalışan ve bar ortamlarına çok giren 48 yaşında ki bir arkadaşım orda kavgaların iki tarafın birbirene dalması, pata küte dayaklar şeklinde olduğu, oldukça sportmen geçtiği:mrgreen: ama defalarca şahit olduğu bu kavgalarda kimsenin silah çektiğine veya kimsenin vurduğuna şahit olmadığını söyledi.

Bizde en ufak tartışmada sopa bıçak ve genelde silahlar çıkmakla kalmayıp patladığı için kavga hikayelerinin çoğu yalan....

Keske ruslar gibi bazen gerçekten hakedene pata küte dalıp ufak ayarlar verebilsek veya dayagımızı yiyebilsek:P

mertoreis
09 Ekim 2013, 22:16
Bir keresinde iş çıkışı maç var yetişmem lazım işten geç bıraktılar zaten maça 10 dakka var ve yolum 3 km gitmem lazım bastım işte tam 80-90 civarı önüme araba kırdı bir kırmızı spor arabaydı düdük çaldım üstü açıktı el yaptı sinirliyim zaten dedim o elini alır g..'üne s....'rım diyince adam banamı gibi bir işaret yaptı bende baş salladım adam sağa sinyal verdi durdu bende sinirliyim indim kask felan var eldiven var keşke o elini demeseydim adam bir indi 1.95 rahat var dedim Allahim buraya kadarmış dedim adam beni mont tan tutu kaldırmaya çalışıyor tabi eldiven var bende bir tane çaktım adam dahada sinirlendi bir koydu kask var ama vizörünü kırdı hayvan denge kaybedip düştüm sonra tekmeledi beni kalktım ayırdılar bende baktım kızlar geçiyor hava atıyım dedim bırakın dövecem diyorum halbükü yandaki abiye diyorum abi ne olursun bırakma Allah rızası için diyorum Kızlar geçiyor ama gaza geldim sonra adami arabaya bindirip yolladılar bende eve gittiğimde maç başlamış ilk 20 dakka oynanmıştı çok sinirlendim ama nafile adam 1.95 bende var 1.70 boy eeh adam öldürüyordu beni

Serk21
10 Ekim 2013, 00:43
Orta okul 2 ye giderken ufacik zayif bi cocuk beni bir dovdu ki akillara zarar. Ben ki o gune kadar ilk okul 1 den beri sinifta ve yan sinifta dovmedik cocuk birakmamistim...meger serefsiz boks yapiyormus

Bir kerede lise hazirlikta 7 kisiden yedim,sirtima ayak basmislardi :)

Bir kere de 99 yilinda komsu kizinin babasi arkadasim ve benim kafalarimizi dann dann diye birbirine vurmustu cok aglamistim :)

Sinan Aksu
10 Ekim 2013, 01:12
Ben :(

8-9 yaşlarindaydim, abimle pişti oynuyorduk, gazozuna :P

Nasıl oldu bende bilmiyorum ama, oyunu ben kazandim :thumleft:

Ama abim bunu hazmedemedi ve beni dövdü :)

Bende gittim durumu anneme anlattim,
Annem'de, sen bu yaşta kumarmi oynuyorsun dedi, birde o dövdü :pr:
Sonra yine abim geldi, sen neden beni ispiyonladin dedin, üstüne yine dövdü :pr: :pr:

tanertc
10 Ekim 2013, 01:16

Sonra yine abim geldi, sen neden beni ispiyonladin dedin, üstüne yine dövdü :pr: :pr:

:queen::queen::queen:

OGUZHANKY
10 Ekim 2013, 01:31
yılbaşında ben ve bi arkadaş tekilayı diğerlerinden kaçak bitirince mağdur arkadaşlardan bir dayak yedim bir dayak yedim =D sonra nasıl intikam aldığımızı sabah onlar bize anlattı =D

sodalimon
10 Ekim 2013, 02:27

Allah'ın belası kader, adama taktı mı bırakmıyor arkadaş :farao:
Bu makus talihinin yetişkin ömründe iyiye dönmesini diliyorum dostum :rendeer:

otopsici
10 Ekim 2013, 09:32
arkadaş en uyuz olduğum şeylerin başında 5 kişiydiler bi daldım hepsi yerde diyen hıyarlardır
ulen nesin sen süpermen mi?

çok kavga ettim çok hele 6 sene acil serviste çalışınca insan dayak arsızı oluyor
ama kavgalarımın hiçbirinde neden ben değildim
hep yanımda birlikte çalıştığım hıyar (genelde bayan oluyor bunlar) kavga çıkarırdı ben de mecburen olaya dahil olurdum
arkadaş anlamıyorum bu kadın milletinde nasıl bir çene var acilden içeri pert gelen adamı bile diriltip kendine saldırtacak lafları nerenden uyduruyon

sardokar
10 Ekim 2013, 10:56
Kadın milleti...

rs_guven
10 Ekim 2013, 11:13

Abicim en seri dayak yeme ödülünü sen kazandın. Bahtsız bedeviye dönmüşsün resmen. :)

hotorange
10 Ekim 2013, 12:50
selamlar,
cocukluk döneminde izmir de güvercin beslerdim bir defasında cok güzel bir cift kuşum vardı, bir grup yabancı arkadas (6-7 kişi yaşları benden büyük) duymuş ve görmek istemişlerdi, X okulun bahcesinde buluştuk gösterdim (gurur duyuyorum ya) dediler sat sen bize bu kuşları ne ise parasını verelim, niyetim de satmak değil tabiki, dedim 100 tane kuş versen yine satmam! sonra ne oldu bittiye geldi, ben o sahneyi hatırlamıyorum ne olup bittiyse artık??? sanırım bayılmıştım :santa:
kendime geldiğimde kuşlar ortada yok, bisikletim çalınmış, üstüm başım kan revan olmuş, babamın bir arkadaşı beni elimden tutup eve teslim edecek (bulmuş okulun icinde,)
hatırlarım 1 ay kadar her yanım ağrımıştı,

her zaman kavga etmekten uzak durmak icin cabalarım, ancak 1bucuk sene kadar olmuştur bunu da acıklamak istedim,
belarusta bu mcdonalds ların mcdrive kısmından birşeyler alayım dedim, girdim malum sıraya ancak arkamdan bir arkadaş ısrarla kornaya basıyor hic oralı olmadım, yaptığım bir hata yok diye düşünerekten,
arkadaş hala kornadan elini cekmiyor ve aracı arkamda plakaya kadar getirip gaz cekiyor, dayanamadım haliyle sordum - ne istiyorsun bu şekilde? diye,
neden önüme geciyorsun diye söylendi ve birkaç kötü kelime de kullandı, yanına kadar gittim hala bağırıp çağırıyor(ben nişanlımlayım, arkadas tek) ikimiz de iri sayılırız, haliyle film koptu en son cevreden birkaç kişi aldılar elimden adamı, biraz hırpaladım kısacası- tabi stresli bir durum,,
arkadaş bindi aracına söylene söylene kaldırım/cimen üzerlerinden sıradan ayrıldı,
sonradan öğrendim ki ben bilinçsiz olarak kaynak yapmışım sıraya otoparkın cevresinden dolaşmam gerekirken direkt gördüğüm yoldan sıraya girmişim :farao: :silent:
tabi bunu bizimki eve vardığımızda bana söylüyor, cok utandım kendimden yani gereksiz kaba kuvvet ve sinir durumu oluşuverdi,
bazen istemeden de ani sinirlenmeler oluyor, Türk kanından mıdır bu acaba?

ayrıca eklemek isterim ki kavganın boy pos endamla ilgisi yok, seneler öncesi benden 30 cm kücük bir adam tarfından cok fena hırpalandıgımı asla unutmam, adam HULK gibi bişey cıkmıştı,,, :queen:

satoyama
10 Ekim 2013, 12:59
o iş buna benzer

http://www.karikaturcu.tk/wp-content/uploads/2013/03/efes-acıkladı.jpg

siyahus
10 Ekim 2013, 15:13
Valla benim iki arkadaşım var , hatta biri cebellah gibi :) ama yedikleri dayakları anlata anlata bitiremiyolar. Hatta bu cebellaha düğün konvoyu dalmış çok fena :) demek ki bütün dayakları bunlar yiyo heralde. Bu arada benim trafikte ne dövmüşlüğüm ne dövülmüşlüğüm yok. Bizim gibiler de var demek ki :)

macar_93
09 Kasım 2013, 20:05
Güncell güncel

Osırıs
09 Kasım 2013, 20:15
geçen kış gece 2 suları işten çıkmışım arkadaşla eve gidiyoruz, sarı harfiyat tırı soldan girip sağa sıkıştırdı bizi durduk yerde, az kalsın kaldırıma çıkarıyordu bizi neyse durdum geçti gitti bu,bende 150 cc scooter la allah ne verdiyse bastım 2 km ilerde kasislerde yakaladım motoru kenara çekip arkadaşla şöför mahalline tırmandık, ama herif gidiyor yani az yavaşladı ben dikiz aynasını çekip kopardım arkadaşta ön farıyla arka stop camını kırdı demir uçlu botuyla :cherry: ilerde yine kasisle sert viraj var tabi biz dururmuyuz yapıştırdık peşine yine adam bi gidiş gidiyor akıl işi değil arkadaş son anda dorsenin farını da kırdı koca taşla :queen: daha yeltenmez umarım milleti öyle sıkıştırmaya.

flame
09 Kasım 2013, 21:28
Ben dayak yemedim de üzerime pitbul saldılar.Yaya yürüyordum dar sokak,arabanın aynası koluma çarptı.Arabanın içinden genç bir arkadaş dikkatli yürü leaa dedi.Bende elime geçen 2 3 lira bozukluğu arabaya fırlattım.Esnafa güveniyorum ama :) Hani dayak yiyecek olsak ayırır hesabı :D Arabanın arka kapasından ilk kahverengi köpek sonra o genç arkadaş indi.Adam tut tut bilmemne dedi.Turunç ağacına tırmandım.O gün o ağaca tırmandım ya,maymundan evrimleştiğime inanır oldum.