PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : polis motoru durduramadı.

astorojna
07 Ekim 2013, 00:26
merhaba
bu video yu izleyeniniz vardır mutlaka. harbiden iyi bozuldular.

http://www.vidivodo.com/video/polis-motoru-durduramadi/301201

zerzura
07 Ekim 2013, 00:32
Polisin hareket çok iyimiş :)

shooter1
07 Ekim 2013, 00:34
polis motordan hızlı be :queen:

astorojna
07 Ekim 2013, 00:34
ne zaman izlesem bi gülme tutuyor beni.

paketci03
07 Ekim 2013, 00:37
ben duruyormuş gibi yaptım kaçtım arkadan ceza gelmedi 20 gündür işallah gelmez bıktım 1600 tl toplam ceza yatırdım 1 yıl içinde :queen:

lickup
07 Ekim 2013, 00:40
Komik olan birşey göremiyorum ben? Apaçiler işte

tr_select
07 Ekim 2013, 00:48

Durdurunca olucakları söyliyim sana, tecrübe ile sabittir...

1-Onca meslektaşının önünde, motorculara artistlik yapıcaktı.

2-Sen kesin hızlı gidiyorsundur diyerek, ceza yazmaya kalkıcaktı.

3-Egzozdan bağlıyacakları aşikar zaten.

Sonuç: Motoru ya bağlarlardı ya da cezayı kol gibi dayarlardı. Şahsen kimse kol gibi cezayı ödemek için durmaz :pl:

Ben de durmadım bu zamana kadar. Bundan sonrada durmayacağım... Evet apaçiyim :cat:

caneroz
07 Ekim 2013, 00:59
Adamlar durmamakta haklı bir de ceza mı ödesin ? Ama polisin yaptığı hareketi anlayamadım ben

tr_select
07 Ekim 2013, 01:04
Adamlar durmamakta haklı bir de ceza mı ödesin ? Ama polisin yaptığı hareketi anlayamadım ben

Artistlik işte, arkadaşları var birde kamera çekiyor... Gayet normal bir şey aslında. :)

Motorlar dursaydı çok daha anlayamayacağın hareketler görürdün. :)

wolrath
07 Ekim 2013, 01:09
ben mı yanlıs gordum yahu. olayın ıcındekı herkes guluyor eglenıyor? bozulan adam gıbı gorunmedı pek :)

caneroz
07 Ekim 2013, 01:09
Artistlik işte, arkadaşları var birde kamera çekiyor... Gayet normal bir şey aslında. :)

Motorlar dursaydı çok daha anlayamayacağın hareketler görürdün. :)

Doğru diyosun abi :)

DKN
07 Ekim 2013, 01:10
polis makarasına yapıyo oda biliyo durmayacaklarını :) ayrıca 220 ile gitmiyolar 160 falandır

sysroot
07 Ekim 2013, 01:46
Durdurunca olucakları söyliyim sana, tecrübe ile sabittir...

1-Onca meslektaşının önünde, motorculara artistlik yapıcaktı.

2-Sen kesin hızlı gidiyorsundur diyerek, ceza yazmaya kalkıcaktı.

3-Egzozdan bağlıyacakları aşikar zaten.

Sonuç: Motoru ya bağlarlardı ya da cezayı kol gibi dayarlardı. Şahsen kimse kol gibi cezayı ödemek için durmaz :pl:

Ben de durmadım bu zamana kadar. Bundan sonrada durmayacağım... Evet apaçiyim :cat:

+ Sonuna kadar katılıyorum, bir diğer tecrübe ile daha sabittir :cat:

crxforever
07 Ekim 2013, 02:02
adam kendince makara yapıyordu arkadaşları ile. ceza kesecekse zaten çok saçma bir hareket.
o hızda giden bir araca yaklaşıp durduracağım diye kendini ve aracı tehlikeye atmak ne kadar mantıklı ? konu sürüş güvenliği olunca her şey ceza kesme üzerine kurulu olmamalı. :farao:

enxdesign
07 Ekim 2013, 02:46
Polisin çektiği harekete dikkat etmemişsiniz. Tekrar izleyin, niye güldüklerini anlayacaksınız.

serkanADH13
07 Ekim 2013, 02:54
ben önce hafıf yavaslıyorum vızoru yarıya getırıyorum ve polıs kenara gecerken gazlıyoum bır daha tut tutabılırsen :)
zaten plakalığımı kendim yaptım:)

Yanı Tel yardımı ıle içeriye katlanıyor ve telı bırakınca plaka görünüyor :)
once motorlu yaptım fakat motor çok kaba kaldı :)
bu daha pratik ve görünmüyor :)

okan kartal
07 Ekim 2013, 02:58
polis,halk dilinde '' NAH '' diye adlandırılan hareketi yapıyor. ona gülüyorlar.

KUVVETMİRA
07 Ekim 2013, 10:47

deme öyle, içlerinde bizim mt'liler (http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-videolari/66223-polis-cevirmesi.html) de varımış :)
mt'den apaçi çıkmaz :jocolor:

ÇAYAN
07 Ekim 2013, 11:10
polis,halk dilinde '' NAH '' diye adlandırılan hareketi yapıyor. ona gülüyorlar.

Tekrardan izlemenizi öneririm...

1) Küçük boy resme bakarsanız göreceksiniz ki polis, silaha davranmış ve çıkarıp doğrultmuş numarası yapıyor...

2) Orta boy resme bakarsanız, motorcunun kendisini ve çevresini tehdit eden kural dışı davranışını önleyebilmek adına polisin, hem kendi, hem çevresindekileri, hem de apaçinin hayatını tehlikeye attığı, en az apaçinin yaptığı kadar tehlikeli bir davranış yaptığını göreceksiniz.

3) Büyük resme bakarsanız, polislerin bellerindeki gücü sıradan bir trafik hadisesinde bile saniyelik kararlarına yansıtabildiklerini ve bu "rahatsız" ruh halinin toplum tarafından hoş görülebildiğini görebilirsiniz...

SmirnouF
07 Ekim 2013, 11:19
Arkadaşlar o makinalardan birinin sahibi forum'un üyelerinden :) Fazer kullanıyodu , sonra R1 ile devam etti bir süre :) Isım vermiyim :) Bu video 2 senelik bir olay , Tekirdağ gezisiydi sanırsam. Olay tamamen gırgırdan ibaret .

reverse
07 Ekim 2013, 12:09
Abicim çok pardon ama siz ne diyorsunuz ya?
Kurallara uymayacaksın, egzosunu bağırtacaksın, çevirmeden kaçacaksın...
Sonra da dursaydı ceza yerdi filan falan. Bütün bunları yapıyorsan cezanı da yiyeceksin kusura bakma.
Kurallar ne için var?
Valla hayret.
Sonra motorcuya saygı bilmem ne....
NAH sana saygı derler o zaman.
Trafikte onca yaşadığımız sıkıntılara karşın bize bu sıkıntıları yaşatanları haklı çıkartıyorsunuz ya, başka bir şey demiyorum.

Cinaryus
07 Ekim 2013, 21:03
O Gerizekalı o süratle giden motora yumrukmu salladı bana mı öyle geldi?
Keşke Eli kaska çarpsada kopsaydı...

shooter1
07 Ekim 2013, 21:06
oooo sen nerede kalmışsın yumrukla ne alakası var orayı bir daha dikkatli izle

Cinaryus
07 Ekim 2013, 21:20
Aa doğru :) hayali silahıyla sürücüyü vurmuuşşşş :O

motorcu48
07 Ekim 2013, 21:27
konuyu açanda apachi olunca...
polisin yaptığıda silahını çekme hareketi o da adamı panik yaratıp ölüme sebebiyet verir vede adam gülüyo

durmazzz
07 Ekim 2013, 22:12
komikti harbiden :)

plaka
09 Ekim 2013, 11:44
Polis: Bu motorcular bir harika dostum :queen:

anaconda84
09 Ekim 2013, 12:11
polis sanırım kolunu bacağı koparmaya meraklı o yüzden öyle bir hareket yaptı len arkadar o hızda giden motorun önüne kolunu nasıl uzatıyorsun hangi akla mantığa hizmet birde bişey değil motorcuyuda öldürür bu polis adam dengeyi kaybetse düşse sonuç ölüm Allah korusun polisin yanındakilerde çok iyi bişey yapmış gibi gülışıyorlar...

gugukk
09 Ekim 2013, 13:13
forum çoluk çocuk dolmuş herkes motorculara hak veriyor saçma bir konu olmuş. Bazılarıda bende uymuyorum kurallara polisten kaçıyorum diyor forumdakilerde tebrik ediyor yazık yazık ne hallere geldik. Orada adamlar apaçi ve son sürat gidiyorlar poliste görevini yapmaya çalışıyor herkes saçmalamış burada :pr:

C@LiMeRO
09 Ekim 2013, 13:27
Ben güldüm walla : )

tr_select
09 Ekim 2013, 13:28
forum çoluk çocuk dolmuş herkes motorculara hak veriyor saçma bir konu olmuş. Bazılarıda bende uymuyorum kurallara polisten kaçıyorum diyor forumdakilerde tebrik ediyor yazık yazık ne hallere geldik. Orada adamlar apaçi ve son sürat gidiyorlar poliste görevini yapmaya çalışıyor herkes saçmalamış burada :pr:

Çoluk, çocuk ? 10 kere içinden girer, çıkarım senin :cat:

Litrelik cc kullanıcısı olda, anlarsın ileride...

TAYFUNBORA
09 Ekim 2013, 14:00
Burada bir geyik var.Onun disinda birsey gormedim.