PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : belki trafiği öğrenmeye yarar :/

Panter38
06 Ekim 2013, 21:22
bi oyun var city driving simulator diye normalde araba sürüyosunuz ama bu adam yama yapmış heralde motosklet sürüyo bi izleyin diğer videolara falanda bakın ( bu adam trafiğe uygun sürmüyo pek :P ) belki trafik bilgimize ek bişeyler getirir :cherry:

http://www.youtube.com/watch?v=gBiiqcedOCc

ogzcngdk
06 Ekim 2013, 22:31
burdaki trafikle türkiyenin trafiği uyuşmaz yanlız :)

tr_select
06 Ekim 2013, 23:03
İndirip birazda ben gazliyim :mrgreen:

sailor33
06 Ekim 2013, 23:05
MotoGp oyunları bundan keyifli çok yapmacık olmuş bence. Motogp derken direksiyon kiti aldıydım bi deneyim bakim nasıl olucak :queen:

Panter38
06 Ekim 2013, 23:13
burdaki trafikle türkiyenin trafiği uyuşmaz yanlız :)

uyusuyo onune falan baya kıran var :P

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

MotoGp oyunları bundan keyifli çok yapmacık olmuş bence. Motogp derken direksiyon kiti aldıydım bi deneyim bakim nasıl olucak :queen:

bunun amacı zaten trafiği ogretmek hatta bazı ehliyet kurslarındada kullanılıyomus :bestmt:

sailor33
06 Ekim 2013, 23:19
Az daha atraksiyon katsa daha güzel olurmuş gidon falan dönse :cherry:

Carbondioxid
06 Ekim 2013, 23:20
Şu oyunun/simülatörün benzeri/biraz gelişmişini, devlet sitelerinin biri için yapıp/yaptırıp söz gelimi yanlış şeritte gezen motorsiklet için, ekranda kırmızı ikaz verse, süratiniz bu şeritler için fazla yüksek/düşük diye uyarı verse, nasıl olur acebbb? elcevap fevkalade olur umarım resmi olarak el atılır.

Panter38
06 Ekim 2013, 23:49
Az daha atraksiyon katsa daha güzel olurmuş gidon falan dönse :cherry:

yama olunca anca bu kadar olmus heralde :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

Şu oyunun/simülatörün benzeri/biraz gelişmişini, devlet sitelerinin biri için yapıp/yaptırıp söz gelimi yanlış şeritte gezen motorsiklet için, ekranda kırmızı ikaz verse, süratiniz bu şeritler için fazla yüksek/düşük diye uyarı verse, nasıl olur acebbb? elcevap fevkalade olur umarım resmi olarak el atılır.

o biraz zor :pr:

shooter1
07 Ekim 2013, 00:16
daha başta hata yaptı sağa dön diye tabela var girdi sol tarafa :)

TATLIHIZ
07 Ekim 2013, 01:06
Motor sesine hasta kaldım ya :)