PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kararsız kaldım :/

Burakesk
06 Ekim 2013, 13:07
S.a motoru değiştircem ama kafamda bi tip yok yani choopermış ss'miş falan tip önemli değil aslında beni memnun etsin yeter :) Şimdilik kafamda kanuni seyhan 250 var sıfırı yok biliyorum 2.ci elleride ortalama 3bin civarı kmsi az mesela 10bin civarı bi seyhan 250 bulursam temizse almalımıyım sizce? hem 250 cc oluşu hep gösterişli oluşu cezbediyor beni ama hızı çekişi kalitesi nasıl sorunu varmı ? Bu mootorun muadillerinden tiger var kanuni gene onun tipi hiç hoşuma gitmiyor. Mct var oda öyle hoşuma gitmiyor seyhan daha bi choopera benziyor gibi geldi :) Tipi hoşuma gitti yani kullanan varmı aranızda hızı uzun yolda rüzgara karşı direnci yokuşlardaki kuvveti nasıldır bunun dışında 2bin 3bin arası tavsiyelere açığım :) Biraz gösteriş olsun uzun yolda 110-120 gitsin bayırlarda bayılmasın yeterli

Burantay
06 Ekim 2013, 13:30
arkadaşım bahsettiğin motorların topiklerine girsen satışa çıktıkları andan itibaren avantajları dezavantajları nelerdir,ne gibi sorunlar yaşamış kullanan arkadaşlar, paylaştıkları fotolardan da istifade edip bi araştırma yapsan daha iyi olmaz mı? burdan yarım yamalak cevap alacağına gir topiğine istediğinden daha çok cevap bulursun sorularına

Burakesk
06 Ekim 2013, 13:40
Ordanda araştırıyorum burdanda genel olarak bilmediğim modellerde çıkar diye konu açtım arkadaşım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

Kanuni seyhan250 için topiklerde herkes çok yakıyor demiş ki zaten taş çatlasın 10-15yorumluk bi adına açılmış konusu var bu yakıt konusu ne kadar çok acaba ? ne kadar yakabilir ki 100km-3litre bile yaksa çok çok iyi öyle bi konuşmuşlar ki başka forumlarda falanda sanki 5-6litre yakıyor :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

Şöyle bi yazı buldum seyhan 250 yakıt konusunda

Kanuni Seyhan 250 C- Çift silindir
Şehiriçi 7,1lt / 100km - kullanım normal
Şehirdışı 4,6lt / 100km - kullanım 5.vites gaz son haddi. 100-120km hız

eyer böyleyse oha diyorum arkadaş oha oha oha