PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni model bajajlar ne zaman geliyo

hsyncls
06 Ekim 2013, 13:00
merhaba iyi gunler ben motosiklet ve ehlieyet alma arefesindeyim bi kac motosiklete baktim ama sonradan bajaj in gelecegini ogrendim aralikta bayii toplantisi var diye duydum forumdan 2014 basinda satisa sunulucak dediler ama fuar var onu mu kasteddiler acaba ben ocak saniyordum ama ilk olarak marttaki fuara mi gelicekmis yoksa ocakta satilicakmi tesekkur ederim.

tr_select
06 Ekim 2013, 13:07
Yeni çıkan bir model genelde fuarda tanıtılır.
Fuar ne zaman olur ? Yeni yılın başlarında fuar yaparlar..
Fuar nerede? dağa kaçtı. Dağ nerde? Araç kesti... Ağaç nerede ? Yandı bitti kül oldu ::huuuh::

hsyncls
06 Ekim 2013, 16:23
fuar yok mu yanii

Seko
06 Ekim 2013, 17:23
Fuar Mart başında olur genelde...

Blackeagletr
06 Ekim 2013, 17:31
Yeni çıkan bir model genelde fuarda tanıtılır.
Fuar ne zaman olur ? Yeni yılın başlarında fuar yaparlar..
Fuar nerede? dağa kaçtı. Dağ nerde? Araç kesti... Ağaç nerede ? Yandı bitti kül oldu ::huuuh::

fuar yok mu yanii

İyi güldüm :queen:

tr_select
06 Ekim 2013, 18:04
İyi güldüm :queen:

Şimdi gördüm :queen: Adamın aklı karışmış iyice :pl:

Konu sahibi, dostum fuar yeni yılın ilk aylarında olur demiştim. 4-5 ay sonra diyelim biz kabataslak bir biçimde. Eğer bajaj gelirse zaten fuarda görürsünüz...

Bu sabırsızlık neden :)

hsyncls
06 Ekim 2013, 18:31
abi sabırsızım cunku ehlıyetı almama az kaldı aslında vitello life motosıkletım var ama ehlıyetım yok dıye bınmek ıstemıyorum korkuyorum. bı an once yenısı almak ıstıyorum ehlıyetle ama mart nısan gıbı olacaksa fuar ben o vakte kadar bekleyemem baska bı model bakmam lazım ama butcem max. 3400 falan olur drıft dusunucyorum yada motoran cbs 150 balancer o zaman hangısı daha ıyı olur acaba.