PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ehliyet Randevu Şartları

yusufgursoy
06 Ekim 2013, 10:54
Herkese günaydın. Randevumu aldım ama istenen belgeler şu şekilde;

http://img163.imageshack.us/img163/9480/l9mw.jpg

ben bunların çoğunu sürücü kursuna vermiştim... 101 tl kart ücreti nedir ? Hem bankaya vergi hem emniyete 101 tl mi vereceğim ? Ters dönelim bi de ???

Randevuyu alırken belge noyu yanlış yazdım sıkıntı çıkar mı ? Düzeltmek istedim iptal etmek zorunlu ama 24 saat içinde iptal edilemiyormuş...

Teşekkürler ilginize...

Tİme_shİft42
06 Ekim 2013, 11:04
Kar ücreti var doğru bankaya ve emniyetede ayrıca para veriyorsunuz

Ben B+A2 almıştım 2 ehliyeti tek kartta topladığım için 101 tl kara geçmiştim ama her kart alışınızda o kartlara ayrı ayrı kart parası vermeniz gerekir

canerol
06 Ekim 2013, 12:12
babamda ehliyet alacakta b ehliyeti var sadece a2 için hepsi içinde 600 lira dediler sizler kaça aldınız toplam şimdi ayrı konu açmayalım :)

furkanesen
06 Ekim 2013, 13:11
babamda ehliyet alacakta b ehliyeti var sadece a2 için hepsi içinde 600 lira dediler sizler kaça aldınız toplam şimdi ayrı konu açmayalım :)

ben 300 lira kursa verdim 80 tl direksiyona vericem 110 bankaya b+a2 olduğu için kart ücretini tek ödeyeceğim yani 490 kart ücreti filan 600 :D

yusufgursoy
06 Ekim 2013, 15:01
tanıdıktı toplamda dosyaları 340 liraya aldık biz. Şimdi bankaya ve emniyete para vericez sadece.

Kar ücreti var doğru bankaya ve emniyetede ayrıca para veriyorsunuz

Ben B+A2 almıştım 2 ehliyeti tek kartta topladığım için 101 tl kara geçmiştim ama her kart alışınızda o kartlara ayrı ayrı kart parası vermeniz gerekir

Ben bankaya ne kadar yatırıcam 140 lira mıydı ? + 100 lira da bu emniyete kart için öyle mi ?

Motor parası gitti anasını satim böyle iş mi olur 2 liralık kart için yazıklar olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

Peki dostlar bu B sınıfı ehliyetin belge nosunu yanlış yazdım sıkıntı çıkar mı ?

McBay
06 Ekim 2013, 15:41
Sınavlarına herşeyine girdin mi ve hepsinden geçtin mi?

Bütün herşeyi halletiysen kurs sana bir zarf içinde orda yazılı olan bütün evrakları geri verecek.

Eğer evrakların elinde yoksa randevu almanın bir anlamı yok.

Eğer evrakların elindeyse tam hatırlamıyorum ama 200 küsür lira maliyeye yatırıyorsun.

Traikte 101 lirada kart ücreti talep ediyorlar.

A2 için geçerlidir söylediklerim.

B ehliyet içinse 300 küsür lira maliyeye yatırıyorsun.

Trafikte 101 lira kart ücreti ödüyorsun.

Nomad_41
06 Ekim 2013, 19:51
Bende B var Bugun a2 ye girdim sımdı sınavdan geçmişimdir %100 sıkıntı yoktu 2 haftaya dosya çıkar dedi kursda ki hocam. dosyan çıkınca biz sana haber verırız dedı ondan sonra emnıyetın sıteden randevu alcan 110 tl bankaya harç parası 101 tl de karakola kart parası vercen B.A2 kart tek kartta bırlescegı ıcın 0 dan kart cıkartıyorlar o yuzden kart parası vermek zorundaymısız yenıden uyuz oldum