PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cbr'de kararsızlık

Matasah
06 Ekim 2013, 01:42
Hala daha yeni motor alamadım,süreci hızlandırıp baskı kurmam için kesin bi karar vermem lazım. uzatmadan konuya giriyim;2011 cbr250r buldum
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cok-temiz-cbr-250r-2011-model-139394305/detay bunumu önerirsiniz ? yoksa 0 cbr125r mi ?

tr_select
06 Ekim 2013, 01:46
Temiz, ikinci el 250r :cat:

kujumax
06 Ekim 2013, 01:48
Neden O motor Boyalı Neden Sinyaller Yok Bence O İlandan Uzak Dur :)

Cbr 250 Almanı Tavsiye Ederim 125lik bi süre sonra cıldırtıyor.

Hatta Kuşadasında Bir Motor Var Düşünürsen

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-acil-cok-temiz-138099839/detay

İlan Bu İlan Sahibiyle Görüsürüm Motora Bakabilirim.

Matasah
06 Ekim 2013, 01:50
İlandaki cbr250r yi servise gösterip,temizse almamı önermisiniz ::ouestion

En kısa zamanda irtibata geçip yardımcı olabilirseniz sevinirim :rendeer:

ERROR88
06 Ekim 2013, 02:26
Kız almak baskadır arkadas kimbilir nasıl kullandı gorduklerimden sonra sifir aldım midem cok bulandı hep cakal kaynıyor 250 ye hic bakmadım onada baksam onuda sıfır alırdım arada ucurum yok 125 den ucup konmayı beklersen canin sıkılır benim gibi comuter niyetine kullanirsan 5 sene rahat kullanirsin

Thracian
06 Ekim 2013, 02:46
Bence biraz daha para ekle 8500 civarına az km yapmış temiz bir cbr 250 al.Bunun hem km fazla hem de biraz şüpheli gibi.

Nomad_41
06 Ekim 2013, 14:25
Kafa karıştırmaya geldimmmmmmmmmmmmmmmm :D Bence ninja250 dostumm:bounce:

burakragaa
06 Ekim 2013, 14:31
bana kalırsa ninjanın artısından çok eksisi var . onun için iyice araştırıp bakmadan da almayın..

Nomad_41
06 Ekim 2013, 21:00
Tercih meselesi dostum bu yaa hanı artısı eksısınden cok veyatta eksi yonu yok dıye motor seçemeyız kı . Adamın gonlunde cbr kullanmak vardır gider hysoung alır ve yoldan geçen bütün cbr lara gözü takılırsa ne anlamı kaldı bu sevdanın . Benım gonlumde nınja250 yatıyo sımdı gıdıp cbr daha az yakıyo daha teknik arzaları az vs motor diye cbr alıpda yoldan geçen her ninjaya baktıkdan sonra ne anladım kullanacaggım cbr'dan :). Çift silindirin verdiği zevk grenajın verdiği kaslı gorunum vs tercih tamamen Neyle mutluysan onu kullan dostum Yoldan her geçen aklında kı motora değil sen yoldan geçtiğinde sana baksınlar :cat:

visamlord
06 Ekim 2013, 22:42
http://www.motoron.com.tr//HaberDetay.aspx?ID=331

bu yazıyı okursan kafanda herşey netleşecektir

burakk90
06 Ekim 2013, 22:48
İlk vitesli motor olarak cbr 250r kullandım ve hala kullanıyorum . Bence 125lik bi süre sonra yetersiz kalır . Daha 100 km bile yapmadım ama şuan tam alıştım diyebilirim .

F54
06 Ekim 2013, 23:46
2.el cbr 250 servis bakımlı olursa sıkıntı olmaz 125 bir zaman sonra yetersiz gelebilir

Matasah
07 Ekim 2013, 00:05
Ninjadan vazgeçmişken tekrar kafamı karıştırmıyım :mrgreen:
Ozaman en kısa zamanda cbr250 :flower: fikirleriniz için teşekkürleer :rendeer:

Nomad_41
07 Ekim 2013, 00:13
http://www.motoron.com.tr//HaberDetay.aspx?ID=331

bu yazıyı okursan kafanda herşey netleşecektir

Güzel yazı dostum paragraflar samimi yazılar fln hoşuma gitti fakat . Kararlaştırılmış herşey şartlara rağmen doğar :) ben ninjada kararımı verdım nınja vs cbr hakkında o kadar çok şey yazılır biçilir ki . Oooo ninja'cı şahsen ben derim ninjanın garenajı daha kaslı falan o der ben az yakıt yakıyorum uzaar gider :) Her ikiside çok dikkat çeken bi motor hangisiyle caddeye çıkarsan çık gözleri üstüne alırsın gerisi hoşlantı bana ninjanın kaslı gorunumu daha cok cazip veriyo o zaman hyosung al dicekler hysoung'un iç donanımı hiç cezbetmıyor benı ninja iyidir . Paylaşım ıcın saol :cat:

beko12345
07 Ekim 2013, 00:17
Güzel yazı dostum paragraflar samimi yazılar fln hoşuma gitti fakat . Kararlaştırılmış herşey şartlara rağmen doğar :) ben ninjada kararımı verdım nınja vs cbr hakkında o kadar çok şey yazılır biçilir ki . Oooo ninja'cı şahsen ben derim ninjanın garenajı daha kaslı falan o der ben az yakıt yakıyorum uzaar gider :) Her ikiside çok dikkat çeken bi motor hangisiyle caddeye çıkarsan çık gözleri üstüne alırsın gerisi hoşlantı bana ninjanın kaslı gorunumu daha cok cazip veriyo o zaman hyosung al dicekler hysoung'un iç donanımı hiç cezbetmıyor benı ninja iyidir . Paylaşım ıcın saol :cat:

Şurda yanlışınız var. Ninja cbr dan falan kaslı değil . Ha gtr dersiniz tamam. Evet daha iri . Fakat ninjayla kendi cbr mi yan yana gördüm . En ufak fark yok. Hatta benimki beyaz olduğu için daha bile iri gözüküyordu dersem yalan söylemem. Aklınızdan çıkarın kaslı olayını. Eğer kas istiyorsanız hyo alın. Yoksa cbr ile ninja aynı ebatta.

paketci03
07 Ekim 2013, 00:20
ben ybr yi satıp ninja almayı düşünüyordum hız için ama peder araba alalım dedi bana kalırsa cbr al çünkü servis yedek parça bol kawazaki de güzel çift silindir hızlı ama yedek parça hemen bulamassın tamirden anlayan varmı birde orası var .

Nomad_41
07 Ekim 2013, 00:21
Şurda yanlışınız var. Ninja cbr dan falan kaslı değil . Ha gtr dersiniz tamam. Evet daha iri . Fakat ninjayla kendi cbr mi yan yana gördüm . En ufak fark yok. Hatta benimki beyaz olduğu için daha bile iri gözüküyordu dersem yalan söylemem. Aklınızdan çıkarın kaslı olayını. Eğer kas istiyorsanız hyo alın. Yoksa cbr ile ninja aynı ebatta.

Doğrudur hocam belkı bana oyle gelıyo. arkadsın paylastıgı linkde 5. fotografta ıkısıde arka arkaya gozukuyor gerçekdede gördüm ninjayada oturdum cbr'ada bana ninja bıraz daha kaslı gıbıme gelıyo zaten Kg olarak daha agır dıye hatırlıyorum ninjayı yanlış da hatırlıyor ola bilirim. Belki bana öyle geliyo aynıdır belkide

paketci03
07 Ekim 2013, 00:23
:cat:ha bu arada hemen satamassın bence kawazakiyi.:queen:

shooter1
07 Ekim 2013, 00:25
tabi ki 250r

Nomad_41
07 Ekim 2013, 01:19
Her satıcının bi alıcısı vardır ya bence . Mesela şimdi sahibinden.com'da bakıyorum paramı denklestırdıgımde en guzel ninjayı satın alıcam Yeri gelicek . Allah ömür verirde büyük bir kaza atlatmadan güzel tecrube edindiğimiz zaman bi 10bin km fln yaparsak sonra satmayı dusunucem belkı benım gibi insanlar olucak :) satın almayı bekleyen kısmet o iş biraz ya

burakragaa
07 Ekim 2013, 02:41
125 sakın ama sakın , hocam ben bir gün aralıklı ikisinide 24 saat bindim . istanbul gitmediğim yer kalmadı o süre zarfında cbr 250 kaliteli motor gidiyor yani 125'likle arasında dağlar var daha kalkarken farkediyorsun , artçıyla gezdim hep arkanda ki nasıl oturulcağını biliyorsa seni yormaz . Sende nasıl oturulmasını biliyorsan ee makinada seni yormaz. 125'e neden sakın dedim .. Ben 70 kiloyum arkadaşımda ortalama öyle bir kiloya sahip, Gültepe'de bir yokuşta motosiklet çıkmadı , nasıl oldu bilmiyorum gül gibi giden motor oracıkta fıss... diye kalıverdi.. o günden beri tövbeliyim 125'liğe.. Alabiliyorsan 200-250 al .

-- @Nomad-41 İlk motosikletim CBR olucak diye çıldırıyordum , ondan sonra biraz daha biraz daha derken GT250R a takıldım ve nasipse bu hafta GT250 Naked modelini alıcam .. Araştırdıkça değişiyor geçte olsa kararların ben hyo'ya oturana kadar cbr diyordum ama ondan sonrası kararım 180 derece değişti.

- Bana kalırsa düşün taşın öyle karar ver deneme şansın yoksa motosikletleri git kirala bin gez dolaş , sonra bir başkasını sonra bir başkasını hangisi daha iyi karar ver illa tanıdık olucak diye bir şey yok. hee alırken binerim test ederim diyenler illa ki olucaktır, Adam sana motorunu 2-5 saat vermez onun için kirala dedim.. Eminim herkesin hakkında hayırlısı olur. Allah kimseye kaza bela göstermesin , herkes umutları için yaşıyor o umudu hiç bir şekilde söndürmeyin.. Tekeriz hep düz bassın MT Halkı .. ! :bestmt:

Dip Not: Sonlarda Biraz Coştum Sanki Ama Olur Öyle Şeyler Kanımız Kaynıyor.. :thumleft: