PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pizzacılar

shooter1
05 Ekim 2013, 16:40
biraz önce bir kaza atladım sol şeritte seyrediyordum bir tane pizzacı bayağı akıllı en sağdan sola doğru girdi çok akıllı ya trafiğin altını üstünü etti önümdeki taksi ani fren ben dalgındım zaten zar zor kurtardım paçayı arkamdaki bir ş*refsiz taksici desen bana laf ediyor bu arada orjinal lastiklerin ne kadar da güzel olduğu farkettim direk motorun arkası kaymaya başladı sağa sola gidiyordu neyse gelelim taksiciye çek sağa dedim o kadar korna çaldım durmadı hayır anlamıyorum ben direk kavga etmicem adam gibi haklı olduğumu anlatıcam ama motorculardan ne kadar korkuyorlar bunlar anlamış değilim

lickup
05 Ekim 2013, 17:01
Kaporta delikanlıları işte

Phoenixs
05 Ekim 2013, 17:01
Genelde taksiciler otobüs şoförleri vs tüm günlerini yolda geçirdikleri için çok vurdumduymaz araba sürüyorlar çok geçmiş olsun hocam

shooter1
05 Ekim 2013, 17:07
günden güne psikopat olmaya başladım otobüslere ayrı deli oluyorum adam aynaya bakmadan yola çıkıyor pizzacılar yarışmaya çalışıyor geçenlerde bak ışıklarda bekliyoz spor salonundan geliyorum bir abi eve atıvercekti 2 zamanlı hastalığı var adamda jawacı :) 100lük cup bu abiye kafa tutmaya çalışıyor ya neyinize sendeki ufacık makine bunda çift silindir 350cc arada dağlar kadar fark var bizim millette sorun var heralde

bagımlı
05 Ekim 2013, 17:39
Geçmiş olsun.

burakragaa
06 Ekim 2013, 04:32
Benim gibi olanlar yuzunden sanirim o bazilarinda ki korku :))