PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sürücü kursu sorunu

onurdndr
04 Ekim 2013, 21:37
Merhaba,
A2 ehliyetimi aldım,ardından B ehliyet almak için sadece direksiyon sınavına gireceğimi söylediler ve Ağustos'un ilk haftası sınava girecektim, fakat beni bu haftaki direksiyon sınavına bile yazmamışlar,Ağustos ta B ehliyet için yazılırken Kasım'da askere gideceğimi söyledim.2 aydır giremedim sınava,ve gelecek sınav 24 Kasım da olacak ona girersin diyorlar kaydımı silmiyorlar.senet ya da herhangi bir belgeye imza atmadım halde kursun parasını alırız diyorlar.kursun parasını vermedim sadece direksiyon sınavı parası verdim.kursun parasını benden istemeye hakları var mı? Askerden izin al sınava gel diyorlar.

furkanesen
04 Ekim 2013, 21:49
valla kardeş senin için emliyete harç yatiliyolar bu a2 için 125 tl filan ama b sınıfı için bilmiyorum yani adamlar meb para yapirmiştir istemelerinde haklilar

ogzcngdk
04 Ekim 2013, 22:18
askere kadar sokmazlarsa kursun parasınıda bir zahmet vermezsin heralde...

aslında baştan parayı versen belkide hiç ipnelik yapmıyacaklardı ama belkide içlerinde vardır yapmak bilemiycem

mtasdel60
04 Ekim 2013, 22:37
Ben olsam vermem askerden gelince girerim, ama askerliği şoför olarak yapmak istiyorsan da onun için yazıldıysan ben öyle kursu dağıtırım valla.

onurdndr
04 Ekim 2013, 23:25
Ben kayıt olurken 2 çalışan vardı bunlar işleri bayağı karıştırmışlar,bunları işten çıkarmışlar,müdür onların şuçu diyor,paran yanar diyor(parayı vermediğimi öğrenince ,alırız diyor)

furkanesen
04 Ekim 2013, 23:51
Ben kayıt olurken 2 çalışan vardı bunlar işleri bayağı karıştırmışlar,bunları işten çıkarmışlar,müdür onların şuçu diyor,paran yanar diyor(parayı vermediğimi öğrenince ,alırız diyor)

valla ne diyim kursla bi ortak nokta bulun askerden gelip sınava giremezsiniz herhalde yada öyle bi izin filan varsa halletmeniz lazım ne diyim allah koraylık versin