PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir Mt Toplaniyor Devami!

Sayfa : [1] 2 3

CanKarsiyaka
04 Ekim 2013, 12:47
İzmir MT Tekrar Toplaniyor!
Merhabalar.

İzmirde yapilan en son http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3157408 buluşmamızı berkcan saglamıştı şimdi devamını getiriyoruz.

Saat olarak = Pazar Günü Saat 7

Gelebilicek arkadaşlar ;
https://www.facebook.com/Canhepkasar , ve burdan özel mesaj olarak ulaşabilirsiniz , TELEFON NUMARALARINIZI MUTLAKA ATMALISINIZ

Buluşma yeri = Karşıyaka iskele karşısı iş bankası önü

Katilanlar
Gürkan abi(gurkantosun) , Halil abi(abeciMotoru) , Ben , Emre abi(sodalimon) , flame (Alper) ,realbyshadow (gökhan) , orhan899(orhan) , murat2100(murat)

Gelebilicek arkadaşlar Burdan yazabilirsiniz konunun devamıdır.. iyi forumlar

(Konunun tekrar açılma sebebi düzenleme yapılmamasidir diğer konuyu kitlerseniz seviniriz teşekkürler )

ÖzLeMKaYrA
04 Ekim 2013, 14:53
Buluşma yeri daha uygun olmuş şimdi...

CanKarsiyaka
04 Ekim 2013, 15:03
sizde geliyorsaniz ekliyelim?

ÖzLeMKaYrA
04 Ekim 2013, 15:24
Şuan belli değil... Programı ne şekilde düşünüyorsunuz?

CanKarsiyaka
04 Ekim 2013, 16:17
pazar günü saat 7de karşıyaka iskele karşısı iş bankası önünde bulusuyoruz ne tarz bi yere gidicegimizi o zaman karşılaştırıcaz sonra gazlama vakti ve muhabbet keyfi tanısma gibi olucak öncekinde az kişiydik gittikce artiyoruz :) beklerız gelirseniz telefon numaranızı atarsanız sevinirim

gurkantosun
04 Ekim 2013, 17:55
nasıl yani büyük organizatör Berkcan gelmiyor mu :cyclopsan :mrgreen:

CanKarsiyaka
04 Ekim 2013, 18:03
motosiklet alcak ya çalışıyor :)

orhan899
04 Ekim 2013, 18:14
Ben gelcek gıbı duruyom bır deıgsıklık fln olursa ulasın bana. 05542711597

CanKarsiyaka
04 Ekim 2013, 18:16
tabiki kaydediyorum hemen :)

Bekozade
04 Ekim 2013, 18:47
Gürkan Abi Beni Artçı Olarak Alırsa Gelirim :cherry:

CanKarsiyaka
04 Ekim 2013, 18:50
ahhahaah gürkan abisi yardimci olurmusun arkadaşa :D

gurkantosun
04 Ekim 2013, 18:55
Gürkan Abi Beni Artçı Olarak Alırsa Gelirim :cherry:

sorduğun ayıp kardeşim, alırım tabi.

Bekozade
04 Ekim 2013, 18:59
Kralsın gürkan abi gelmeye çalışıcam :)

ahe
04 Ekim 2013, 19:20
Bizde gelebilirmiyiz arkadaşlar yeni üye olduk ama :)

Bekozade
04 Ekim 2013, 19:25
Tabi Gelebilirsiniz Mesaj olarak telefon numaranızı atmanız yeterli :)

CanKarsiyaka
04 Ekim 2013, 19:39
buyrun gelin telefonlarınızı bana atın len berkcan çalma len etkinliğimi :D

Bekozade
04 Ekim 2013, 19:43
Hahahhaahha

mLh
04 Ekim 2013, 19:57
Motorsuz motorcu kabul ediyor musunuz ?? :P
Şaka bir yana pazar günü vakit bulabilirsem kayarım karşıyakaya :pl:
Ayrıca Can, arkadaşlık isteği gönderiyorum face'den :rendeer:
Sağlıcakla :bounce:

CanKarsiyaka
04 Ekim 2013, 20:03
kabul ettim melih abi bekliyoruz senide mutlaka :P

CEM.
04 Ekim 2013, 20:52
Bostanlıda mekan olarak boş olan ve muhabbet esnasında biribirmizi duyabilecegimiz ayrıca motosikletlerimizi güvenle park edebilecegimiz bir yer seçilmeli.

Benim bi önerim yok mekan olarak bir yer aklıma gelmıyor ne yazıkki.

Fakat barındıracagı özellikler bence bu şekilde olmalı.

Aslında pazar akşamı yerine bence sabah ufak bir cafede toplanılıp çay içilip foçaya grup şeklinde fermuar düzeni tadında gidilebilir :)

Sadece buluşma oldugunda insanın yol yapma hevesi kursagında kalıyor :)

CanKarsiyaka
04 Ekim 2013, 20:54
valla cem seni özellikle beklıyom ben su forumda nedense en merak ettiğim ve tanışmak istedigim kişisin :D önceki toplantıdada dedikodun olmuştu bu sefer mutlaka gel birer çay içip muhabbet edicez gerekirse gezeriz sen bi gelde ;) telefon numaranı bırakırmısın özele teşekkür ederim

CEM.
04 Ekim 2013, 20:56
valla cem seni özellikle beklıyom ben su forumda nedense en merak ettiğim ve tanışmak istedigim kişisin :D önceki toplantıdada dedikodun olmuştu bu sefer mutlaka gel birer çay içip muhabbet edicez gerekirse gezeriz sen bi gelde ;) telefon numaranı bırakırmısın özele teşekkür ederim

Dostum sıradan forumdaşım bende işte :)

teşşekür ederim %95 gelecegim :) numaramı özelden atıyorum.

abeciMotoru
04 Ekim 2013, 21:13
Dostum sıradan forumdaşım bende işte :)

teşşekür ederim %95 gelecegim :) numaramı özelden atıyorum.
evet bekliyoruz hasretle :)

sodalimon
04 Ekim 2013, 21:34
Bir dakika arkadaşım, siz benim yoldaşlarımı yolumdan filan mı çalıyorsunuz ::158::
Saydığınız adamlarla biz haftasonu tur yapacağız belki, ne biliyorsunuz, ben onlara sürpriz yapacaktım :pl:

Yokuz biz bi kere, ne Bostanlı'sı? Cumartesi X'te olacağız, Pazar Y'de ::cheeeeer

Pazar 19:00 filan, ararsınız duyarsak ::music:: geliriz dönmüş olursak ::deliir::

Arkamızdan etkinlik çevirmeler, hiç yakışıyo mu Can kardeş :bounce:

Hemen alternatif ve hizip etkinlik planlıyorum.
Ben derim ki, Pazar sabahı çıkalım erkenden, Cem'in de dediği gibi... Yoldan alalım sucuklarımızı, varalım hedefimizdeki mekana, el koyalım oraya bin motorcu...
Dizelim taşları, yakalım çalı çırpı dağları, takalım sucukları, yoldan aldığımız ekmeğin içine döşedik mi domatesi sucuğu mayonezi, üfffff...

Etkinlik dediğinin bi etkisi olmalı adamın ruh durumunda. Planlarken insanın fizyolojisşih değişmeli (succcccuuuuuuuk ekmeeeeğkş ::cekic::). Öyle kuru kuruya oldu mu? ::stretche

Saat 19'da buluşup da ne yapacağımıza o zaman karar vereceksek... Alınan kararı da bir daha ki buluşmada mı uygulayacağız?

Saygılar,
Hizipçi Emre

Not:
Hesaplaşmak için beni arayanlar birazdan Bostanlı'ya inebilirler...

Not2: Hizip etkinliğine katılmak isteyenler Berkcan'larını evde bıraksınlar ::evil::
::xs06::::xs06::::xs06::

CanKarsiyaka
04 Ekim 2013, 21:36
:( abi arkandan etkinlik düzenlemedik yaa halil abi ulaşmadımı , telefon numaranı verirsen ben hemen geleyim bostanlıya?

sodalimon
04 Ekim 2013, 21:44
Hem benim adımı kim yazdı bakiim oraya?
Yoksa çakma bi sodalimon mu var ortalarda?

Nomad_41
04 Ekim 2013, 21:46
Güzel organızasyon böyle şeyler iyidir tanışma çevre vs dostluk iyidir :cat:

ak1n
04 Ekim 2013, 21:54
benide ekle dostum

Bekozade
04 Ekim 2013, 22:12
Bir dakika arkadaşım, siz benim yoldaşlarımı yolumdan filan mı çalıyorsunuz ::158::
Saydığınız adamlarla biz haftasonu tur yapacağız belki, ne biliyorsunuz, ben onlara sürpriz yapacaktım :pl:

Yokuz biz bi kere, ne Bostanlı'sı? Cumartesi X'te olacağız, Pazar Y'de ::cheeeeer

Pazar 19:00 filan, ararsınız duyarsak ::music:: geliriz dönmüş olursak ::deliir::

Arkamızdan etkinlik çevirmeler, hiç yakışıyo mu Can kardeş :bounce:

Hemen alternatif ve hizip etkinlik planlıyorum.
Ben derim ki, Pazar sabahı çıkalım erkenden, Cem'in de dediği gibi... Yoldan alalım sucuklarımızı, varalım hedefimizdeki mekana, el koyalım oraya bin motorcu...
Dizelim taşları, yakalım çalı çırpı dağları, takalım sucukları, yoldan aldığımız ekmeğin içine döşedik mi domatesi sucuğu mayonezi, üfffff...

Etkinlik dediğinin bi etkisi olmalı adamın ruh durumunda. Planlarken insanın fizyolojisşih değişmeli (succcccuuuuuuuk ekmeeeeğkş ::cekic::). Öyle kuru kuruya oldu mu? ::stretche

Saat 19'da buluşup da ne yapacağımıza o zaman karar vereceksek... Alınan kararı da bir daha ki buluşmada mı uygulayacağız?

Saygılar,
Hizipçi Emre

Not:
Hesaplaşmak için beni arayanlar birazdan Bostanlı'ya inebilirler...

Not2: Hizip etkinliğine katılmak isteyenler Berkcan'larını evde bıraksınlar ::evil::
::xs06::::xs06::::xs06::

Ne demek istiyosun abi ?

sodalimon
04 Ekim 2013, 22:23
Ne demek istiyosun abi ?

Seni seviyoruz Berkcan :queen:

Bekozade
04 Ekim 2013, 22:30
He Belli Abi :sunny:

flame
05 Ekim 2013, 01:18
Hem benim adımı kim yazdı bakiim oraya?
Yoksa çakma bi sodalimon mu var ortalarda?

Bende geleceğim dedim bakın yok adım :) Olur karışıklıklar.Boşverin gelin sizde.İlk tanışma kaynaşma olur.Sonra bir el atar ufak kafa patlatığ haftalık program çıkarırız...Düzene girer bu iş katılan çoğalır falan filan...

CanKarsiyaka
05 Ekim 2013, 01:22
arkadaşlar gelen herkesi bekliyoruz sabah 7 degil saat 19da yanlış anlaşılma olmasın :) düzenle butonu yok onun için ekleyemedıklerım telefon numaralarını özel mesaj atsın

Murat2100
05 Ekim 2013, 01:42
PAZAR SABAHI 7 Buluşmak Daha mantıklı hiç yoktan gözümüz gönlümüz açılır :)

tekoklava
05 Ekim 2013, 01:44
yeni focada oturan varmıdır aranızda

flame
05 Ekim 2013, 01:45
PAZAR SABAHI 7 Buluşmak Daha mantıklı hiç yoktan gözümüz gönlümüz açılır :)

Bu seferlik nasıl ayarlandıysa öyle olsun.Amaç bir araya gelmez sonra bir plan proje çizilir :)

CEM.
05 Ekim 2013, 01:49
bizde gezi dönüşü katılırız büyük ihtimalle belki yarım saatçik geç kalabilriz.

Murat2100
05 Ekim 2013, 02:03

Nereye gidiceksiniz gezmeye bizide alın :)

,

CEM.
05 Ekim 2013, 02:12
vallaha top SodaLimonda emre beyde. daha karar vermedik :)

Murat2100
05 Ekim 2013, 02:20
vallaha top SodaLimonda emre beyde. daha karar vermedik :)

cumartesi günümü yoksa pazar günümü bende gelirim beni de alınız :) 0506 485 83 33

sodalimon
05 Ekim 2013, 02:51
He Belli Abi :sunny:
Bak şimdi ya :)

Bende geleceğim dedim bakın yok adım :) Olur karışıklıklar.Boşverin gelin sizde.İlk tanışma kaynaşma olur.Sonra bir el atar ufak kafa patlatığ haftalık program çıkarırız...Düzene girer bu iş katılan çoğalır falan filan...
Geleceğiz büyük olasılıkla, gelmek istiyoruz, ayarlamaya çalışacağız.

Bu seferlik nasıl ayarlandıysa öyle olsun.Amaç bir araya gelmez sonra bir plan proje çizilir :)
Kafamda bir plan var -bilmem insanların aklına yatar mı- şöyle ki:

Buluşmamızda görev dağılımı yapalım, -gönüllü usulü- bir organizasyon sorumlusu çekirdek kadro olsun örneğin.
Etkinlikleri profesyonelleştirelim. İki haftada üç haftada bir, büyük organizasyonlar yaparız.

Örneğin, sonraki hafta, Pazar günü saat 12'de falanca yerde (mesela Patlıcan'da, var mı hala Patlıcan :D) brunch...
Katılım kayıt usulü, 15 gün önceden ilan edilir, sürekli eklenenlerle güncel liste tutulur...

İnsanlar ister motosiklet ister arabalarıyla gelirler, çoluk çocuk bile olur, kapar yeğenimi gelirim mesela :)

Sonrakinde -toplu sürüşü hiç tasvip etmesem- de tur ayarlarız. Organizasyon komitesi insanları -taleplere göre- böler 2li 3lü (neyse artık 4lü) gruplara, buluşma saatinde herkes bir noktada toplanır, bir yerde yemek v.s. kahve yapılır.
Mesela saat 11'de Çeşme bilmemne sahilinde buluşmak üzere, Güzelyalı'da 10'da toplanırız.
Gruplar ara vererek ayrı ayrı çıkarlar...
Herkes kafasına, tarzına göre tercih ettiği, partnerliğine güvendiği kişilerle sürmüş olur.
Grup bütünlüğü korunmakla beraber, kalabalığın güvenliği derdi kalmaz ve trafik riski azalır.
Sakin gitmek isteyen sakin gider, basmak isteyen tadına bakar.
Herkes toplanma saatinde orada olur.

Etkinliklerin arasını 2-3 hafta gibi yaparsak, hatta ayda bir, ulaşılması güç (yani değerli) olacağı gibi (tadı damağımızda kalırsa iyi olur), hazırlık için insanlara olanak tanınmış olur, tanıtım ve düzenleme için organizasyon kadrosunun fırsatı olur.

ZOr gelirse organizasyon, kadro dönüşümlü olur...

Düşünsenize 50 kişi 100 kişi hoş bir mekanda brunch yapmak ne güzel olur, İzmir'in çevresinde dünya kadar buna uygun mekan var...
Sezonunda denize gidilir.
Ve akla gelen bir sürü etkinlik.

Hem de 100-200 km. 50 kişi sürüş yapmak stres ve riskine girilmemiş olur. Trafiği de felç etmemiş oluruz öte yandan...

Gelenekleştiririz başarılı olursa...
Tahmin ediyorum, etkinliklerin katılım boyutu ve kalitesi arttıkça katılanlar daha da artar.
Evlenip çoluğa çocuğa karışan arkadaşlarımız için de katılım fırsatı doğar belki...

Toplantılarda insanlar sonraki etkinlikler için önerilerini yazarlar, oylarız, sıraya koyarız...
Daha önce üniversite kulüpleriyle, gezi kulüpleriyle çokça yapılmış işler, biraz emek ve zaman ayırabilirsek aslında hiç de fena olmaz...
Şahsi düşüncem... Bilmem nasıl düşünüyorsunuz...

Sana katılıyorum, ayarlamaya çalışalım kardeşim. Kaçırmazsak iyi olur....

Bir de şimdi aklıma geldi, Alper Abilere haber verelim de, ilk kurultayımız(?) için temsilci göndersin "karşı" taraf :D da
Tanışmak için gittim geçen hafta karşı'ya, 3 arkadaşımızla tanıştım; sağ, salim ve memnun olarak döndüm (bir de üşümüştüm)...

flame
05 Ekim 2013, 11:17
Gezi için dediğinize katılıyorum.Kalabalık grupların dezavantajları çok.İlk bir buluşalımda gerisi zaman ile halledilir :)

CanKarsiyaka
05 Ekim 2013, 12:37
dün gece emre abimle bulustuk bostanlıda ve konustuk güzel geceydi hatta muhabbet sohbet müthisti , öncelikle bu bir tanısmak için çay kahve içip muhabbet etmek amaçlı yapılmış bi etkinlik saat akşam 7de zaten cumartesi geceden telefonu olan herkese mesaj atıcam bi tanışalım kaynaşalım :)

fantim
05 Ekim 2013, 21:15
merhabalar arkadaşlar bende manisadan gelmek isterim ama buluşma saati biraz geç gibi olmuş diye düşünüyorum CEM. kardeşim dediği gibi erken olursa süper olur

CEM.
05 Ekim 2013, 21:38
Vallaha biz yerimizde durmuyoruz :) daha yeni karagölden geldim dondum dondum ne soguktur :)

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/122471-fazeri-islatalim-dedik-cem.html

fantim
05 Ekim 2013, 22:23
bende manisadan geleceğim için ondan korkuyorum ya :D

Murat2100
06 Ekim 2013, 00:04
Buca Hatay Gaziemir Yeşilyurt Eşrefpaşa Tarafından Gelecek arkadaşlar varsa konak tarafında bir yerde buluşup beraber gazlıyalım ksk doğru 0506 485 83 33

CanKarsiyaka
06 Ekim 2013, 12:32
merhabalar bugün büyük gün saat 19:00da karşıyaka iş bankası önünde bulusuyoruz , HAVADA %0 YAGMUR OLASILIGI VAR NEM %47 derece SAAT 18:00 gibide 19 derece olucak bilginize tesekkür ediyorum gelen arkadaşlar için şimdiden

cece89
06 Ekim 2013, 15:04
arkadaşlar yazıyı yeni gördüm harika bir organizasyon olur eğer oturacak mekan bulamazsanız bostanlıda
2016 sok no 26/a da ekmek evi var yer babamın gidin 50kuruştan çayı dayasın gideceğiniz kişi kadar kaldırır hele bide cenkin arkadaşıyız biz derseniz 3 taksitte yapar :) :)
yanında kafe venüs var sahibi Taner abi daha kafe konseptine oturmuş biyer otopark problemi yok ve günün 3te2 si boş.adımı verin oda yapsın bir şeyler size gittiğiniz yerde mekan sizin gibi olur kalabalıksınız orasıda genelde boş zaten :)
4 ay önce planlanmış olsaydı halay başı ben olurdum ama İstanbul'da ikamet ediyorum artık istanbula gezi düzenlerseniz ev bahçelievlerde 50 kişiye kadar kontenjan mevcut :) beklerim her zaman.

sodalimon
07 Ekim 2013, 02:52
Toplantı yapılmıştır, tüm katılanlara ve katılmak isteyip gelemeyenlere teşekkürler...
Fotoğrafları makinada bulamadım ::facepalm::
::unsure::
Kurtarma işlemi başarılı olursa, buradan paylaşacağım ::pcgum::