PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir MT Tekrar Toplaniyor!

CanKarsiyaka
03 Ekim 2013, 14:52
Merhabalar.

İzmirde yapilan en son http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/121963-izmir-mt-bulustu-sonunda-basardim.html#post3157408 buluşmamızı berkcan saglamıştı şimdi devamını getiriyoruz.
Saat olarak = Cumartesi aksam 8den sonra veya Pazar günü akşamüstü 6 dan sonra olarak kendimize ayarlayabiliriz.

Gelebilicek arkadaşlar ;
https://www.facebook.com/Canhepkasar , ve burdan özel mesaj olarak ulaşabilirsiniz

Yer= Bostanlı
Mekan= daha belirlenmedi katılanları ayarlıyalım seçeriz :)

Katilanlar
Gürkan abi(gurkantosun) , Halil abi(abeciMotoru) , Ben , Emre abi(sodalimon) , inş büyük istek üzerine CEM arkadaşımızda bekliyoruz :P

abeciMotoru
03 Ekim 2013, 14:59
Can, abeciMotorcu değil yalnız abeciMotoru olcak :D (bida nick alcak olsam hayatta bunu seçmezdim heralde)
tanıştıklarımızla yine bir hoşsohbet ve yeni arkadaşlarla tanışmak için güzel bir fırsat, katılımlar gelsin bakalım, ses ver izmir!

CanKarsiyaka
03 Ekim 2013, 15:01
ahahaha pardon abicim gürkan abininde yanlış yazmışım :P düzenliyorum hemen :(

gurkantosun
03 Ekim 2013, 15:37
Can, abeciMotorcu değil yalnız abeciMotoru olcak :D (bida nick alcak olsam hayatta bunu seçmezdim heralde)
tanıştıklarımızla yine bir hoşsohbet ve yeni arkadaşlarla tanışmak için güzel bir fırsat, katılımlar gelsin bakalım, ses ver izmir!

bende aynı dertten yakınıyordum ama sağolsun Can değiştirdi sonunda :)

Bekozade
03 Ekim 2013, 20:10
Motorumuz yok diye dışlandık beni çağırmayın zaten :cyclopsan :)

CanKarsiyaka
03 Ekim 2013, 20:29
ahahahaha berkcan sen yaşıyormuydun yav hiç mesaj atmıyon falan forumada girmiyon :) buyur gel

Bekozade
03 Ekim 2013, 21:06
Bizim okul açık lise degil usta napalım vakit bulamıyorum :mrgreen:

kemboo
03 Ekim 2013, 22:05
Çok isterdim fakat cumartesi akşam önemli bir işim var pazarda akşam vardiyasında çalışıyorum :jocolor: inşallah bidahaki sefere size iyi eğlenceler şimdiden :)

flame
03 Ekim 2013, 22:13
Benide ekleyin.Herhangi bir terslik olmazsa geleceğim.

CanKarsiyaka
03 Ekim 2013, 22:20
Benide ekleyin.Herhangi bir terslik olmazsa geleceğim.
tabiiiki eklendiniz bile :)

Çok isterdim fakat cumartesi akşam önemli bir işim var pazarda akşam vardiyasında çalışıyorum :jocolor: inşallah bidahaki sefere size iyi eğlenceler şimdiden :)
gelseniz iyi olurdu ama neyse bi dahakine diyelim :)

abeciMotoru
03 Ekim 2013, 22:32
Motorumuz yok diye dışlandık beni çağırmayın zaten :cyclopsan :)
berkcan sen de davet mi bekliyorsun ya, ben geldim açılın bakim deyip gelceksin olcak bitcek :D

kemboo
04 Ekim 2013, 00:47
tabiiiki eklendiniz bile :)

gelseniz iyi olurdu ama neyse bi dahakine diyelim :)

valla çok iyi olurdu ama cumartesi akşamına önemli bi söz vermiş bulundum. Hafta sonu mesai side bizde zorunlu pazar günü akşam çalışıyorum :jocolor: inşallah ilk uygun zamanda :cat:

realbyshadow
04 Ekim 2013, 01:54
Bende varım :)

necatik35
04 Ekim 2013, 04:00
Len siz anarşitmisiniz?İzmir MT hep Bornova da toplanırdı.İcat çıkarmayın şimdi :)

orhan899
04 Ekim 2013, 09:05
cumartesi manisada olucam ama pazar günü olursa eğer gelirim.

Murat2100
04 Ekim 2013, 11:45
Geldim Dostum Hemen yaz benide...

CanKarsiyaka
04 Ekim 2013, 11:58
Geldim Dostum Hemen yaz benide...
Heeemmeen abi yazildin telefon numaranı atarsan :)

Len siz anarşitmisiniz?İzmir MT hep Bornova da toplanırdı.İcat çıkarmayın şimdi :)
:( abi kimseden ses cıkmayınca bızde kendı aramızda yapıyoruz işte yine kalabalıklaştık iyiyiz buyur gel :) ,

cumartesi manisada olucam ama pazar günü olursa eğer gelirim.
Onu hemen konusalım sen bana özel mesaj olarak bi telefon numarası atarsan cok güzel olur HATTA GELEN ABİLER ARKADAŞLAR TELEFON NUMARALARINI BANA YOLLAYABİLİRLERSE COK SEVİNİRİM

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

Bende varım :)

telefon numaranı atarsan cok iyi olur buyur gel

BatuhanK
04 Ekim 2013, 12:29
arkadaşlarla da konuştuk, şu havada bornova-bostanlı yolunu benim gözüm yemiyor. Bornova ve civarındaki buluşmalara büyük ihtimalle bizden de katılım olacaktır.

CanKarsiyaka
04 Ekim 2013, 12:33
arkadaşlarla da konuştuk, şu havada bornova-bostanlı yolunu benim gözüm yemiyor. Bornova ve civarındaki buluşmalara büyük ihtimalle bizden de katılım olacaktır.

konak kahramanlar tarafından bıle gelenlerımız var bostanlı olarak herkes okeyledi sizde gelirseniz çok seviniriz

abeciMotoru
04 Ekim 2013, 12:47
hiç oldu mu şimdi ben ekmek almaya bornovaya gidiyorum mesela :))

CanKarsiyaka
04 Ekim 2013, 12:50
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/122660-izmir-mt-toplaniyor-devami.html konumuzun devamı yer saat bildirimler herşey orda yazıyor arkadaşlar buyrun

Emodog
04 Ekim 2013, 13:30
İlhami amca'ya katılıyorum düzeni niye bozuyorsunuz :mrgreen: