PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ankara da eğitim alabileceğim bir yer

lovac
03 Ekim 2013, 07:00
evet abilerim ablalarım daha önce konuda görmüşsünüzdür bi kaç soru sormuştum sizinde yönlendirmenizle gece gündüz araştırmaları yaptım ve gördüm ki kazaların bi çoğu bilgisizlikten oluyor ne bileyim fazla yatma fren yerini bulamama gazla frene aynı anda basma bunun için ankara da eğitim alabiceğim neresi var a dan z ye öğrenmek istiyorum. iyice içimi kapladı heyecan ama bi hata yapıp bu halimle motorun üstüne çıkmak istemiyorum önümüz malum kış eğitimi alıp yaza hazır çıkmak istiyorum :bounce:

Salih_T
03 Ekim 2013, 12:03
Valla bu eğitimi en iyi Honda veriyor. Eğitim yeride İstanbul'da.

Şu an Ankara için böyle eğitim veren bir yer yok. Ama özelden ders alabileceğin hocalar var..

Phoenixs
03 Ekim 2013, 14:41
ben ankara dayım yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiği kadar keçiören de oturuyorum eğer yakınsan

erro
03 Ekim 2013, 15:04
Valla bu eğitimi en iyi Honda veriyor. Eğitim yeride İstanbul'da.

Şu an Ankara için böyle eğitim veren bir yer yok. Ama özelden ders alabileceğin hocalar var..

bilgi sahibi olmadan kesin konuşmayalım...

kurumsal olarak ulusan motor okulu var...oradan hem teorik hem pratik ve ehliyet işlemlerini halledebilirsin...kaan tuna iyi hocadır...

ona ek olarak incekte atom karınca soner var...

bir de forumda da yazan okan hoca var...soner ve okan hocanın telefonlarını verebilirim istersen...soner hocanın ki zaten var internette