PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nolan N86-Classic

Nomad_41
02 Ekim 2013, 15:52
Merhaba arkadaşlar başlıkda da yazdığım gıbı Marka ve model de ki kask hakkında bilgisi olan varmı ? Fiyat olarak butceme uygun gelıyor fakat Kask konusunda biraz daha bilgili arkadaşlarımzdan yardım ıstıyorum

http://www.feyizoglu.com/N86-Classic-N-Com-Vizorlu-Kapali-Kask-3-_47682.html#0 < Link olarak da ata bılırım sanırım 4 yıldızlı veyatta bu paraya bunu alma şu kadar daha koy şunu almanı onerırım dıye bıldıgınız tercihen siyah . mat siyah renkli bir model onere bılırmısınız ?

farcob
02 Ekim 2013, 16:22
Nolan n84 kullandım. rezaletti. Nitro kasklara bak daha ucuz Motomax'tan.

Nomad_41
02 Ekim 2013, 19:14
Hocam baktımda çok hosuma gıtmedıler ya shark veyatta nolan'dan tercıh etmeyı dusunuyorum

yusufozugenc
03 Ekim 2013, 19:36
Hocam baktımda çok hosuma gıtmedıler ya shark veyatta nolan'dan tercıh etmeyı dusunuyorum

Scorpion exo-500. Tavsiye ederim çok memnunum. İnce ayrıntılar düşünülmüş, hava pedleri, pinlock ve kılıfın beraberinde gelmesi, vizöri indirdiğinde baskı yapması ve hava almadan tam oturması, pedlerin kolay çıkması, teri çok iyi emmesine rağmen koku yapmaması vs. Kabuğu da oldukça iyi kompozit fiber. 4 yıldız iyi bir derece. Eline aldığında verdiği kalite hissi de yüksek. Fiyatı da uygun. Dost tavsiyesi :cat:

Nomad_41
04 Ekim 2013, 20:47
Scorpion exo-500. Tavsiye ederim çok memnunum. İnce ayrıntılar düşünülmüş, hava pedleri, pinlock ve kılıfın beraberinde gelmesi, vizöri indirdiğinde baskı yapması ve hava almadan tam oturması, pedlerin kolay çıkması, teri çok iyi emmesine rağmen koku yapmaması vs. Kabuğu da oldukça iyi kompozit fiber. 4 yıldız iyi bir derece. Eline aldığında verdiği kalite hissi de yüksek. Fiyatı da uygun. Dost tavsiyesi :cat:

Kardeşinim artık yusuffffffff ( çiçek abbas . kahve sahnesi ) :D bı bakayım moruk mesajı sımdı gordum 2 gundur işler yogundu