PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : lütfen yardım

idrisemre
19 Eylül 2013, 20:07
dink 200i motorum var,2 ay kadar önce motorun devir saati oynamaya başladı sonra gaz yememeye başladı,örnegin 40 km giderken saat son devirde.gaza yüklenince,kasma yapıyor,motoru bilgisayara sokunca sıfır hata veriyor bujiyi değiştirdim,kayış yeni kafayı yiycem lütfen yardım edin saygılarımla

tr_select
19 Eylül 2013, 20:10
Buji piposuna baktınız mı ?

Mertcan39
19 Eylül 2013, 20:19
ateşleme beynine baktınızmı gösterge değiştiğimde bnde böle bi sorunla karşılaşım o beyin dedi usta neyse değiştik motor 4 bin devri geçmiyor kasıyor ısınınca stop ediyor

idrisemre
19 Eylül 2013, 22:56
yarın cevaplarınızla servise gidicem bakalım ne olucak saygılar

idrisemre
22 Eylül 2013, 15:15
servise götürdüm bilgisayarda birşey çıkmadıysa bizim yapabilecegimiz birşey yok diyor, kymco servisi bugünde sabah işe giderken gaz yememeye başladı, gaza yüklendimmi kasıyor lütfen yardım

idrisemre
03 Ekim 2013, 16:24
selam arkadaşlar en sonunda arızayı tam olarak nerde oldugunu bulduk enjektörü temizlettim 2 kere buji değiştirdim tüm elektirik sistemini baştan aşşağı kontrol ettirdim alakasız kayışı bile degiştirdim ,sonunda buji kablosunda aşınmaya dayalı kaçak yaptıgından devir saati oynama yapıyormuş gaz yemiyormuş bilgilerinize arıza tamamen halloldu ÇANAKKALE ÖZ MOTORA teşekkürü borç bilirim