PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sınav ücretine zam

uur52
08 Eylül 2013, 20:22
Kardeşimi yeni sisteme girilmeden ehliyet alsın diye kursa yazdırdık. Ben geçen ay sınav ücreti olarak 50 TL öderken bugün "geçen hafta zam geldi" gerekçesiyle 75 TL alındı. İnanmadım başka kursları aradım "Kayıt olmayı düşünüyorum kayıt ve sınav ücreti ne kadar" diye sordum. 85 diyen oldu 75 diyen oldu 100 diyen oldu. Kendim yatırsam ne kadar ödeyeceğim diye sorduğumda cevap vermek istemeyen oldu, artık sadece kurs aracılığıyla yatırılıyor diyenler oldu. Bu nedir arkadaş bu neyin zammı ? Bu fiyat farkları nedir ? Herkes vatandaş üzerinden para kazanmanın yollarını mı araştırıyo bütün gün ?

furkanesen
08 Eylül 2013, 20:24
ben kursa 80 verdim b sinifi için

uur52
08 Eylül 2013, 20:25
ben kursa 80 verdim b sinifi için

Biz bugün 75 verdik ama konu zamdan ziyade kursların çifte standartları. Bugün her kurstan farklı farklı yanıtlar aldım.

furkanesen
08 Eylül 2013, 20:28
ya kurslarda cebini dolduruyor ne koparırsam diye düşünüyorlar bende 50 tl diye biliyordum 80 dedi direk verdim

[Turan]
08 Eylül 2013, 21:14
http://www.youtube.com/watch?v=Br_m-lgj1es

Ona zam buna zam hani bizim maaşlara zam ?

Dayım ne güzel özetlemiş işi :mrgreen:

Tsubasa
08 Eylül 2013, 21:20
;3150400']http://www.youtube.com/watch?v=Br_m-lgj1es

Ona zam buna zam hani bizim maaşlara zam ?

Dayım ne güzel özetlemiş işi :mrgreen:
gözümden yaş geldi :queen:

cece89
08 Eylül 2013, 21:53
haklı adam ne denebilir ki ?

rumelian
08 Eylül 2013, 22:08
Arayin gelisim surucu kursuna sorun (forumun sponsorlarindandir ayrica) onlar durust. Ben kac kere neyse yatirin, size yollayayim parayi dedim. sen yatir, ben yatirirsam sana faturalamam lazim bis suru is simdi diye anlatti. Hep bankaya kendi adima yatirdim. Ortalamadan biraz pahali ama tamahlari yok. Ayrica hocalari da iyi.

c3nk
08 Eylül 2013, 22:21
valla hocam geçiren geçirene, öle bi ülkedeyiz ki herkes cukka peşinde..

valadeut
08 Eylül 2013, 22:30
arkadaşlar bende A2 almak için yazıldım sadece direksiyon sınavına gireceğim. 14-15 eylülde sınavım olduğu söylendi, sınav harcını yatırmam için arayacaklarını söylediler ama ne arayan var ne soran.
Şimdiye kadar yatırmak gerekmez miydi bu parayı yatıran var mı tarihleri hakkında bilgisi olan var mı?

uur52
08 Eylül 2013, 22:41
arkadaşlar bende A2 almak için yazıldım sadece direksiyon sınavına gireceğim. 14-15 eylülde sınavım olduğu söylendi, sınav harcını yatırmam için arayacaklarını söylediler ama ne arayan var ne soran.
Şimdiye kadar yatırmak gerekmez miydi bu parayı yatıran var mı tarihleri hakkında bilgisi olan var mı?

Hocam beni de aramadılar kendim gittim ne zaman ödencek bu diye sordum kusura bakmayın mesaj iletilmemiş size dediler. Son gün yarın dediler bana hemen git yatır yarın.

valadeut
08 Eylül 2013, 22:50
Hocam beni de aramadılar kendim gittim ne zaman ödencek bu diye sordum kusura bakmayın mesaj iletilmemiş size dediler. Son gün yarın dediler bana hemen git yatır yarın.

çok sağol hocam yarın sabahtan gideyim kapılarına nasıl haber vermezler bi sorayım. Bakalım kaç lira isteyecek kurs bizden

dogrusukru
09 Eylül 2013, 00:45

Arkadaşım direksiyon harcı yasal değil kursun kendisi yatırması gerkiyor. Neden elden alıyorlar çünkü hesap numarası falan yok yani yasal değil yatırmayınız lüütfen..