PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ödünç motosiklet var mı hiç ? :)

Mytap
25 Ağustos 2013, 17:01
Arkadaşlar merhaba. Konu başlığı çok ilginç olmuş olabilir ama gerçekten bu tarz bir isteğim olacak siz saygıdeğer arkadaşlarımızdan. Tanıdığım bir abime teoride bir eğitim vereceğim ve de bana cbf150 , ybr125 gibi bir motor gerekecek. Çevremde yakınlarımda bu tarz bir motor yok. Kimseyi asla zorlamıyorum ve zaten paylaşmak isteyen arkadaşlarımız olursa onlardan mesaj bekliyor olacağım. Üsküdar da oturuyorum. Motora 1 günlüğüne ihtiyacım var ki bende de o gün net belli değil. Şimdiden herkese teşekkür ederim

Ekleyeyim , cbr 125, cbr 250 de listeye ekleyebiliriz :)

Permatiq59
25 Ağustos 2013, 17:06
full koruma demirli ön arka kafa.. bi cbf 150 ile olur aslında işiniz :) cbr 125 ve 250 granajlı motorlar :)

Mytap
25 Ağustos 2013, 17:07
full koruma demirli ön arka kafa.. bi cbf 150 ile olur aslında işiniz :) cbr 125 ve 250 granajlı motorlar :)

Kesinlikle haklısın :) ben yine de en son olarak onları da düşünelim diye yazdım. Ama vereceğim eğitim yavaş hızlarda be pistte olacağı için risk taşıyacak bişey yok yine de :)

Permatiq59
25 Ağustos 2013, 17:16
her zaman yan yatma camura batma riski vardır :) düşük hızlarda koruma demiri sayesinde (komple set) zarar almıyacak tek motor cbf150 gibi geldi bana :)

Mytap
25 Ağustos 2013, 17:19
her zaman yan yatma camura batma riski vardır :) düşük hızlarda koruma demiri sayesinde (komple set) zarar almıyacak tek motor cbf150 gibi geldi bana :)

Tamam o olsun hiç sorun yok :) ama şu an onu somut görsem çok daha güzel olur :)

BesimAga
25 Ağustos 2013, 17:35
Yahu yapmayın etmeyin kim kime motorunu verir eğitim amaçlı...

tr_select
25 Ağustos 2013, 17:44
Sizinki hayelden öte değil. 60-80 TL arası günlük kiralayabilirsiniz, arkadaşınız çok çok eğitim almak istiyorsa. Bu devirde kimse, kimseye motorunu teslim etmez. Heleki eğitim için asla. . . :)

furkanesen
25 Ağustos 2013, 17:48
valla emanek malin cani g.tündedir diye bi laf var ben eniştemin motoru ile sürmeyi öğrendim ybr 125 insanın kafasi rahat olmuyor

Mytap
25 Ağustos 2013, 17:52
Sizinki hayelden öte değil. 60-80 TL arası günlük kiralayabilirsiniz, arkadaşınız çok çok eğitim almak istiyorsa. Bu devirde kimse, kimseye motorunu teslim etmez. Heleki eğitim için asla. . . :)

Zaten şansımı deniyorum :) ona yöneldik şimdi merak etmeyin :)