PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhabalar. Bana yardımcı olabilirmisiniz ?

turkmen38
22 Ağustos 2013, 14:10
Şu anda 100 cc cup motor kullanmaktayım ve artık sıkıldım. 6-7 bin lira civarında bi motor almayı düşünüyorum. Hyosun gt250r çok hoşuma gitti fakat forumlarda gerek parça fiyatları, gerek V motorun arızası durumunda çok uğraştırması, her ustanın V motordan anlamaması ve frenlerinin çok zayıf olduğuna dair şeyler okudum biraz gözüm korktu. Ama motor çok hoşuma gitti tam racing tipi istediğim gibi. Anlayan ve kullanan üstadlar biraz bilgi verebilirmi. Bu motor alınırmı.Artı ve eksi yönleri neler? Gönül ister cbr250 almak ama bütçeden dolayı daha fazla çıkamıyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

_Kotto_
22 Ağustos 2013, 16:14
Eski model almamaya çalış motora baktır temız bısey al ama hyo surmenın zevkı cok farklı gosterısı kalıbı orası sana herseyı unutturur zaten ama yedek parca fıyatları pahalı orası oyle ama kaza yapmadıgın surece lazım olcagını sanmıyorum ama senın aklında bellı soru ısaretlerı var alsan bıle ıcın rahat etmıcek gıbı o zaman bıraz daha bırıktırmeye calıs derım cbr 250 al kafam rahat olsun ıstıyosun eger 2. el cbr 250 alamıyosun sıfır cbr 125 al hanı olaya 25 cc artırmak olarak bakma kalıteyı hıssedersın cok farklı bısey bu bayada sınıf atlamıs olursun 1 sene kullan o ara paranıda toplarsın kalıtelı ekıpmanda alırsın satarsın motorunu cbr 250 alırsın

turkmen38
22 Ağustos 2013, 17:06
Yorumun için çok teşekkürler. hyo nun görüntüsüde motoruda tama bana göre. Honda kaliteli olabilir ama çok cılız duruyor. Aslında hyoyu alsam dediğin gibi keyiften hiç bi sorunu aklıma bile gelmez.

DEMENDE
22 Ağustos 2013, 17:33
kardeşim linkteki videoyu dikkatli bi şekilde sonuna kadar izle eminim bir fikir sahibi olacaksındır.. kazasız belesız günler...

http://www.youtube.com/watch?v=bwxfo1ggPyE

Permatiq59
22 Ağustos 2013, 17:34
cup 'kullanıcısı kardeslerime hayranım :joker:

turkmen38
23 Ağustos 2013, 11:31
Cup kullanıcısı kardeşlerinde sana hayran emin ol

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

çok teşekkürler güzel şeyler varmış videoda..