PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Resimlerde Plakayı Silmek

chopinnrose
16 Ağustos 2013, 15:16
Internette resim koyan arkadaşlar plakayı silip ya da gizliyolar ya,ben hep merak ediyorum neden yapılıyor acaba bu? Bana tuhaf geliyor da ondan aklıma takıldı :D Hani hic kimsenin elde edemeyecegi gizli bişeyin olurda ona saklarsın anladım da bu ulu orta olan bişey,hani parkettin biyere gelip adamın biri senin motorun fotosunu çekemez mi istese? :D

astorojna
16 Ağustos 2013, 15:18
sözüm ona motoru çok beğenir plakadan adresi bulur çalar gibisinden olabilir. veya plakayı kopyalayıp çaldığı motora takabilir diye düşünüyor olabilinmi?

chopinnrose
16 Ağustos 2013, 15:19
sözüm ona motoru çok beğenir plakadan adresi bulur çalar gibisinden olabilir. veya plakayı kopyalayıp çaldığı motora takabilir diye düşünüyor olabilinmi?
Abi bizim millet de senaryo çok :)) herseyi düşünür :)) Filmleri de cok izliyoruz yaa.

siyahus
16 Ağustos 2013, 15:22
Aynen :) trafikte giderken istemediğin kadar plaka alırsın. Bana da enteresan geliyor bu durum. İnternetten sattığım hiç bir aracımın plakasını gizlemedim baksın görsün araştırsın millet.

KUVVETMİRA
16 Ağustos 2013, 15:22
birileri kılçıklığından ya da aracın gizlemek istediği bilgileri olduğundan kapatıyor.
başka birileri de "vardır bunların bi bildiği" diye kapatıyor.
patlıyor gidiyor ondan sonra.

poweranimal
16 Ağustos 2013, 15:25
Sahibinden de bazı arabaların fotoğraflarını alıp bir kaç ayrı ilan koyuyorlar, adam plakadan kaydına bakıyor sorun yok. Kapora falan istiyor, yutan olursa kapora yolluyor. Sonra adamı ara ki bulasın, bu yüzden plakayı kapattıklarını duymuştum.

chopinnrose
16 Ağustos 2013, 15:28
Aynen :) trafikte giderken istemediğin kadar plaka alırsın. Bana da enteresan geliyor bu durum. İnternetten sattığım hiç bir aracımın plakasını gizlemedim baksın görsün araştırsın millet.

Bende gezi fotograflarım da hic gizlemedim...Ben de akıl fikir erdiremiyorum...Hani bu konuyla ilgili bi sıkıntı yaşayan ya da duyan varsa anlatsın bilelim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

birileri kılçıklığından ya da aracın gizlemek istediği bilgileri olduğundan kapatıyor.
başka birileri de "vardır bunların bi bildiği" diye kapatıyor.
patlıyor gidiyor ondan sonra.

Hahahha buna güldüm harbi...:))

kurubuz
16 Ağustos 2013, 15:30
Bizde komplo teorisi bitmez.
Dış mihraklar ve "bağzı" faiz lobileri plakayı kopyalayıp hükümet karşıtı motosiklet protestosu organize edebilirler.
Bunun sonucunda motor sahibi fakru zaruret içinde harap ve bitap düşebilir.

chopinnrose
16 Ağustos 2013, 15:36
Bizde komplo teorisi bitmez.
Dış mihraklar ve "bağzı" faiz lobileri plakayı kopyalayıp hükümet karşıtı motosiklet protestosu organize edebilirler.
Bunun sonucunda motor sahibi fakru zaruret içinde harap ve bitap düşebilir.

Aynen abi,kimbilir ne gelir başımıza.Ben dün Antalya'da bir grubun toplantısındaydım(ilk kez).Bikaç motorun fotografını cektim(benimkinin yanında duranlarla beraber),maksat hatıra olsun severim böyle şeyleri....Sonra yol kenarında Yamaha R125 e bi bakıyım diye yöneldim,orda bi çocuk benimkinin fotosunu çekme müdür dedi(zaten çekmek icin yönelmemiştim),R125 in yanında duran chopperın sahibi.Ben de yok sadece motora bakmaya gidiyodum dedim geri döndüm.Hani biraz canım sıkılmadı degil.Kim isterse benim XEnter'ın resmini cekebilir ben bir sakınca görmüyorum.

y.akan
17 Ağustos 2013, 02:17
Kazalı, çalıntı veya pertten çıkan arabalarda çok oluyor bu olay. Açık plakalı Arabanın sahibi hatasız araç sadece 1 parça boya var diyor .
Plakayı sorguluyorsun. araba, 3 senede 5 defa sigortadan para almış. Hemde öyle az buz değil. Her seferinde binlerce lira.
Plakası açık adam bu kadar aleni yalan söylüyorsa. Plakası kapalı araç, çalıntıda olabilir. Pertte olabilir.

amaninmb
17 Ağustos 2013, 02:55
Özellikle arabalarda vs. Galeriler de çok yapıyor. Pert veya kazalı araba plakayı gizliyor. aracı beğenen adam arabaya atlıyor tabi plaka vs sorgulamadan.
bu sebeple olabilir.çünkü sahibinden de millet diyor plaka açık sorgulama yapın kazası yoktur diye.

e kaza vs olanlar gizliyor.

rumelian
17 Ağustos 2013, 02:59
Senin motorun ile adamin tekinin motoru ayni varsayalim. En azindan rengi ve tipi. Adam o plakayi bastirir (internette app plaka basanlardan birine) ogs, kgs, emniyet seridi, kapkac vb her yola girer. Ondan sonra dogru Alcatraz hapisanesine...

jook
17 Ağustos 2013, 22:30
Senin motorun ile adamin tekinin motoru ayni varsayalim. En azindan rengi ve tipi. Adam o plakayi bastirir (internette app plaka basanlardan birine) ogs, kgs, emniyet seridi, kapkac vb her yola girer. Ondan sonra dogru Alcatraz hapisanesine...

adam noktayı koymuş

Oldjack
17 Ağustos 2013, 23:13
Real hayatta da bu mümkün akşam park edince de mi kapatsak plakayı ;)

chopinnrose
21 Ağustos 2013, 13:15
Real hayatta da bu mümkün akşam park edince de mi kapatsak plakayı ;)

Aynen abi,,buna otomatik bi sistem bulmalılar aslında,kontagı kapatınca plakanın üstüde kapansa mesela D:D