PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : al işte tatilde böyle olur

güvenyahya
16 Ağustos 2013, 14:50
selamın aleyküm arkadaşlar ben karamanlıyım geliboluda oturuyorum tatile karamana geldim bugün sabah saat 9 30 civarı köyden karamana yürüyerek gidiyordum yanımdan bir kasklı snappy 100 gecti 33 plakalı çocuk bana selam verdi ortalama 65 km hızı vardı yol boştu yol ilerde T olup ikiye ayrılıyor bu aşagıdan gelen kardeşimize karşıdan içeri ( T NİN ALTINA GİRCEK AMA KAPALIDAN VE BİRAZ HIZLI) girmek isteyen bir hollanda plakalı arac vurdu gözümün önünde koşa koşa gittim allahtan kasklı cocuk çocukta bir kolunda çizikler var yara bere ufak tefek ben çocugu kaldırdım ve arabanın sahibi direk ehliyetin yoksa görürsün sen diye küfür edip saymaya başladı yoksa polisi çagırcakmış gerek yok bende aradım jandarma polis geldi allahtan motorlunun ehliyeti muaynesi var herşeyi tam zaten mersinde buraya gezmeye gelmiş bende görgü tanıgıdım adamın küfür ettigini söyledim adam ceza kestiklerini gördüm ama kaç para kestiler bilmiyorum ama baya bir saydım böyle saygısızlık olmaz avrupan degil ebenin.... kinden gelsen adam olmadıktan sonra adamın azını ::evil:: ::evil:: yüzünü kırasım geldi yazık yazık bisiklet bile olsa saygı göstermsi lazım o ...... çocugun

astorojna
16 Ağustos 2013, 15:03
bizim ülkemizde nedense motora binenlere ehliyetsiz gözü ile bakılıyor. lafa bak sen ehliyetin yoksa görürsün sen deyip küfür etmek nedemek. a.q şerefsizi

drtayfun
16 Ağustos 2013, 15:30
eee,ehliyeti varmış, kim gördü şimdi??

Salih_T
16 Ağustos 2013, 15:44
Allahtan ehliyeti ve kaskı varmış. Birde haklı iken haksız duruma düşmek vardı. Şahit olup, genç motorcu arkadaşa destek olduğunuz için de ayrıca Teşekkürü bir borç bilirim.
Artık insanlarımız herşeyi görmezden gelmeye çalışmakta..
Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın zihniyetini her daim kullanmaya gayret ediyor.

Thracian
16 Ağustos 2013, 15:55
Geçen gün sarı plakalı bir araçta,ben sollama yaparken yaklaşık 200 km hızla beni silme geçti.Yurdum şöförleri az geliyordu şimdi bir de gurbetçi ve yabancı şöförlerle uğraşıyoruz.

phradrel
16 Ağustos 2013, 16:23
noktalama işaretleri olaymış :) zorlandım bayağı

search16
16 Ağustos 2013, 16:33
Lafım meclisten dışarı banada trafikte denk geliyor bu öküzlerden. Avrupada sıkılıktan bunalmış burada egolarını tatmin etme gibi bir havaları var.

[Turan]
16 Ağustos 2013, 16:36
Burda ömür boyu çalışıp alamıyacağı arabayı, yurt dışında komik fiyatlara alınca totoları kalkıyor yani yapıcak birşey yok.

beko12345
16 Ağustos 2013, 16:49
;3126709']Burda ömür boyu çalışıp alamıyacağı arabayı, yurt dışında komik fiyatlara alınca totoları kalkıyor yani yapıcak birşey yok.
Aynen öyle ... Ama yapıcak bişey yok kısmına katılmıyorum . Yapılacak bir iki şey var aslında da ...

rangers07
16 Ağustos 2013, 22:47
O adam keşke bana denk gelseymiş :)) onu varya... öff ..

güvenyahya
19 Ağustos 2013, 13:38
artık tak etti ya bu insanların vurdum duymaz tavırları bir bisiklet bile olsa yaya olsa saygı gösterin biz motorlular nasıl size adam gibi saygı gösteriyorsak :pr: çok çanımı sıkıyor bunlar.

phradrel
19 Ağustos 2013, 15:35
ha bu arada bisikelt bile olsa demişsin. bisiklet yayadan sonra trafikte korunması gereken öğelerdendir. yani yaya, bisiklet, hatta motosiklet(!) gördün mü yavaşlayacaksın, daha dikkatli olacaksın.

FatihC
19 Ağustos 2013, 15:48
sizi de eksiksiz olarak trafiğe çıkan motor sürücüsünü de tebrik ederim.

kefeeee
19 Ağustos 2013, 16:01
noktalama işareti koyarak bidaha yazarmısın, freestyle rap girmişsin gibi duruyor.