PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurban bayramında Batıya 9 günlük tur yapmak istiyorum

okan4037
16 Ağustos 2013, 12:14
Herkese hayırlı günler kazasız sürüşler.
Kurban bayramına 6-7 hafta civarı var. ve muhtemelen 9 gün resmi tatil var. Öncelikle belirtmek istiyorum motorum xtreme max 150 elbette uzun yolda gazlamak için ideal değildir ama yavaş yavaş geze geze 80-90 ile bir gezi ayarlamayı düşünüyorum.
Düşüncem antalya izmir muğla gibi ege bölgesini komple dolaşmak hatta zaman yeterse istanbula kadar her şehirde mola verip ankaradan mersine geri dönmek. her şehirde 1 gün dolaşsam zamanım yine yeter ancak aramzıda çok daha tecrübeli olanlarımız vardır onlardan özellikle gece kalma konusunda yardım istiyorum. çadırla kamp kurabileceğimiz yerler hangi şehirlerde var acaba ? egede komple vardır diye umut ediyorum veya başka bir öneriniz varmıdır ? güzel bir gezi olması için tüm fikirleri toplayıp o şekilde planlayacağım yardım eden herkese teşekkür ederim şimdiden

furkanesen
16 Ağustos 2013, 13:31
valla ben gider mi gitmez mi bilmem ama uzun yoldu motorcuları hiç takmıyolar dikkatlı ol

izmir3535
16 Ağustos 2013, 15:59
mersin dn çık sırasıyla alanya manavgat kemer kaş kalkan fethiye datça göcek gökova marmaris bodrum oradan gel izmire bi çeşme yap. oradan devam