PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Plaka Sorgulama Ve Alarm Hakkında Sorum Olucak.

rangers07
16 Ağustos 2013, 02:56
Arkadaşlar merhaba,

ilk önce 07 ELV 26 Plakayı e devlet şifresi olan arkadaş bi sorgulayabilirmi ? cezası borcu harcı varmı öğrenmek istiyorum :)

birde benim motorda alarm var motor 3 gündür gece 12-3 arası kendiliğinden ötüyor öttüğü anda aşağı bakıyorum aşağı iniyorum ve kimse olmuyor ? bu neden olur ?

yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim,allah razı olsun.

iyi forumlar :)

egelim 43
16 Ağustos 2013, 03:20
Plaka No07ELV26
MarkaMONDIAL
Model Yılı2011
Ruhsat Tarihi01/07/2013
Tescil BirimiANTALYA
Renk 1KIRMIZI
Renk 2 BİLİNMİYOR
Çalıntı mı?HAYIR
Hak MahrumiyetiYOK :cat:

Cezasını harcını borcunu maliyeden öğrenebilirsin https://www.turkiye.gov.tr/gib-vergi-borcu-sorgu

Alarm içinse bi şey diyemicem :sunny:

selo9115
16 Ağustos 2013, 04:02
her gece aynı saattet ötmesi bence biraz sakıncalı kasıtlı yapılan bişey olabilir yani hırsızların bir oyunu olabilir

istanbulda hep yaparlar hırsızlar
önce vurup saklanırlar araç sahibi bir hışımla aşağı iner kolaçan eder kedidir kedi deyip evine çıkar
sonra tekrar çalar bu sefer balkona çıkar ve yine kedidir kedi der
üçüncüye bir daha çalar ve adam Allah belasını versin bu kedilerin der kalkmaz yatar
o esnada hırsızlar arabada ne teyp bırakırlar ne kolon nede değerli bir eşya

dikkat etmek lazım..

astorojna
16 Ağustos 2013, 09:38
http://www.motosiklet.net/forum/mt-atolye-teknik-servis/110657-alarm-kendiliginden-caliyor.html

senin sorunda buna benziyor heralde. ben çözümünü buldum o alarmı söküp sıfır alarm takınca sorun çözülüyor.:cherry:

canerol
16 Ağustos 2013, 09:43
her gece aynı saattet ötmesi bence biraz sakıncalı kasıtlı yapılan bişey olabilir yani hırsızların bir oyunu olabilir

istanbulda hep yaparlar hırsızlar
önce vurup saklanırlar araç sahibi bir hışımla aşağı iner kolaçan eder kedidir kedi deyip evine çıkar
sonra tekrar çalar bu sefer balkona çıkar ve yine kedidir kedi der
üçüncüye bir daha çalar ve adam Allah belasını versin bu kedilerin der kalkmaz yatar
o esnada hırsızlar arabada ne teyp bırakırlar ne kolon nede değerli bir eşya

dikkat etmek lazım..

kedidir kedi :)

forzaBJK
16 Ağustos 2013, 11:31
bir süreligine motoru zincirle derim ve daha önceden öyle bir setup yap ki alarm aninda camdan baktigin farkedilmesin. pusuya sen yat bu kez..