PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kendi motosikletimi tasarlamak

miedos26
15 Ağustos 2013, 21:15
selamlar. şu sıralar her zaman ki olduğu gibi chopper sevdam dahada alevlendi. sonra kendi motosikletimi tasarlayıp bir ustaya yaptırmak aklıma geldi. bir nevi kendi markamı yapacağım gibi gibi. nasıl bir yol izlemeliyim? hangi parçalar lazım. konu aradım bulamadım, çok özür diliyorum varsa. bakarsınız bizde harley kardeşler gibi bir marka açıp büyürüz ha ? :cherry::cherry::cherry:

gökhan70
15 Ağustos 2013, 23:25
bütçe ne kadar ?

FatihC
16 Ağustos 2013, 00:35
ilk önce makine ve otomotiv mühendisi bulacaksın onlara proje çizdirecek sin sonra 5 tane test aracı yapacaksın araçları alıp Almanya'ya gideceksin orada tüv testleri yapacak sana 1500 küsür sayfalık rapor verecek (tüm sayfaları mühürlü) yol uygunluk belgeni alacaksın onun ile anca ruhsat çıkar. ama 2 el motor alıp şasisinde motorunda değişiklik yapmadan kozmetik modifikasyon yapabilirsin bildiğim kadarı ile :

COQ
16 Ağustos 2013, 01:37
selamlar. şu sıralar her zaman ki olduğu gibi chopper sevdam dahada alevlendi. sonra kendi motosikletimi tasarlayıp bir ustaya yaptırmak aklıma geldi. bir nevi kendi markamı yapacağım gibi gibi. nasıl bir yol izlemeliyim? hangi parçalar lazım. konu aradım bulamadım, çok özür diliyorum varsa. bakarsınız bizde harley kardeşler gibi bir marka açıp büyürüz ha ? :cherry::cherry::cherry:
Önce projeni çizip nasil bir sey istedigini ortaya koyarak ise baslayabilirsin.
Sonra biz sana neyi nerden bulacagini söyleriz.
Hadi bakalim kolay gelsin.
Olur bu is.:wiinkk: