PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : otomobil kullanıcılarına sosyal mesaj fikrim hayata geçti

darkgt
15 Ağustos 2013, 13:37
Temmuz ayındaki bakımlarımı yaptırmak için İzmit Honda yetkili servisine gittim. Yetkili servis Honda Haldızlar(umarım reklama girmez) Haldız'lar sadece honda otomobillerinin satışını ve servis hizmetini veriyorlardı buna motosiklet ise sonradan eklendi serviste bakımım esnasında servis müsteri hizmetlerin Nihan hanımla motosiklet üzeri sohbet ederken aklımda olan fikrimi paylaşmak istedim.
- Bu kadar büyük bir otomobil servisinizin yüzlerce müşterisi ve aranıza katılan hergün yeni insanların olduğu söyledim ve bu insanlar otomobilleriyle hergün yollar da, fakat motosikletleri bir coğu fark etmiyor yada farkedemiyor insanların bilinç altına girip belki ufakta olsa bir arkadaşımızın hayatını yada sağlığını korumak için servise gelen her otomobilin içine küçük el buroşörleri bırakılıp insanları bu konu hakkında bilgilendirip yada bu konuya dikkat cektirmemiz mümkün olucağını bildirdim :)
Bunun güzel bir fikir olduğunu ve bunu genel müdürleri Ersun Güzel beye mail olarak da bildirmemi istediler. Ardından motosikleri fark edin konusu hakkında ufak örneklerini videolarını gönderdim. Son olarak 14ağustos günü telefonla aranıp Gökhan bey motosikleri fark edin isimli çalışma herşeyi ile yapılıp hayata geçirildiğini söylediler bu sabah ise kargo ile kapıma gelenler işte bunlar Destek veren herkese tesekkür ederim insallah diğer firmalarda bu duyarlılığı gösterirler ^alkış^alkış^alkış^alkış

http://r1308.hizliresim.com/1d/h/rhv3d.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://u1308.hizliresim.com/1d/h/rhv4n.jpg (http://bit.ly/c25MCx):)

3n3s
15 Ağustos 2013, 13:41
::biggrinn

albaywolf
15 Ağustos 2013, 13:52
İbretlik :wiinkk:

darkgt
15 Ağustos 2013, 14:18
keşke bütün otomobil firmaları böyle yapabilse

acayüp
15 Ağustos 2013, 14:24
Sizi de firmayı da tebrik ediyorum.

srknbdm
15 Ağustos 2013, 14:24
böyle firmanın reklamının yapılmasında hiç sorun yok bence. tebrikler

darkgt
15 Ağustos 2013, 14:28
böyle firmanın reklamının yapılmasında hiç sorun yok bence. tebrikler

konuyu acarken acaba kurallara aykırı olurmu reklam falan diye düşünmüştüm ama bencede böyle bişeye ön ayak olanlara helal olsun demek düşer

Salih_T
15 Ağustos 2013, 14:31
Birde o hazırlanan broşürlerin zorla okutulması gerekiyor. Motosikletlileri farketmeyen denyolar zaten o yazılanları okumaktan aciz insancıklardır.

Muhendis45
15 Ağustos 2013, 15:01
Mükemmel, motosiklet kullanıcısı olarak ilk kendimi değerli hissettim :)

thb
15 Ağustos 2013, 15:43
Çoğu sürücü (motosiklet kullanmadan önce ben de) yoldaki hareketlerimi 4 tekerlere göre yapardım. Kimsenin aklına motosiklet geldiği yok, istisnalar hariç. Sürücü dikkatsizse zaten 2 teker 4 teker farketmiyor gömüyor. 2 tekerin hayati kaybı çok daha yüksek, anca bunu bi kazayla anlar bizim milletimiz. Eğitim yok arkadaş eğitim, bende motosiklet kullanmadan önce eğitimim olmadığı için bende dikkat etmiyordum.

Çalışma için tebrikler kardeşim, emeği geçen herkese teşekkürler.

beko12345
15 Ağustos 2013, 15:44
Sizide, firmayıda gönülden tebrik ediyorum ...

samet10
15 Ağustos 2013, 15:46
güzel olmuş :) tebrikler

Eagle7
15 Ağustos 2013, 16:52
Söylenecek çok fazla bir şey yok ayakta alkışlıyorum ilk önce sizi sonra firmayı :thumleft:

darkgt
15 Ağustos 2013, 16:58
teşekkürler :)

srhtsglm
15 Ağustos 2013, 16:59
ayakta alkışlıyorum!::alkiis::

[Turan]
15 Ağustos 2013, 17:05
Helal olsun valla firmayada sizede.::alkiis::

dreamkiller
15 Ağustos 2013, 17:12
Keşke bu ve bunun gibi uyarı broşürleri satılan her sıfır kilometre aracın içinden çıksa!!!

manners
15 Ağustos 2013, 17:26
simdi yapilmasi gereken bence bu ornegi alip hukumete iletmek ve hukumetin araba firmalarina her araba satisi ve tamiratina gidildiginde fatura ile birlikte bunuda musterilere verilmesi olabilir, ayrica bilincli motor kullanimi hakkinda apachi turunu islah etmek yada tasma takmak ta cok onemli bir etken maglesef,

poweranimal
15 Ağustos 2013, 17:31
Böyle faydalı bir şeye ön ayak olduğunuz için sizi tebrik ederim.

darkgt
15 Ağustos 2013, 17:38
simdi yapilmasi gereken bence bu ornegi alip hukumete iletmek ve hukumetin araba firmalarina her araba satisi ve tamiratina gidildiginde fatura ile birlikte bunuda musterilere verilmesi olabilir, ayrica bilincli motor kullanimi hakkinda apachi turunu islah etmek yada tasma takmak ta cok onemli bir etken maglesef,

keşke bunun gibi bir hareketi yapsakta sol şeritte telefonla konuşup sellektör yakıp korna caldığımız halde yol vermiyen sürüceler azalsa

jook
15 Ağustos 2013, 21:08
vaayyy çok iyimiş bro

vedatkavak
15 Ağustos 2013, 21:37
emeğine sağlık..

izmir3535
15 Ağustos 2013, 21:47
o arabaların içine ancak masaj salonu kartı bırakırlarsa alıp noktalı virgül lü okur bizim millet:cherry:

yokum
15 Ağustos 2013, 21:59
Tebrik ederim.

darkgt
16 Ağustos 2013, 00:38
o arabaların içine ancak masaj salonu kartı bırakırlarsa alıp noktalı virgül lü okur bizim millet:cherry:

elbet bi insan evladı cıkar ;)

ykocabay
16 Ağustos 2013, 00:49
::biggrinn Tebrikler ve teşekkürler.

zulu
16 Ağustos 2013, 02:13
Size ve bu güzel fikri hayata geçiren firmaya teşekkürler...

darkgt
16 Ağustos 2013, 18:01
aslında her il'de bu gibi şeylere birileri ön ayak olsa daha farklı güzel şeyler cıkabilir ortaya