PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaz Teli Koptu :D

dj_karizma
14 Ağustos 2013, 21:11
Konyaaltındayım Sigaramı Yakmışım 50 60 KM/H ile Gidiyorum ana bi baktım gaz kolunda birşey koptu ulan dedim ne şans var hergün birşey çıkıyor cepten hergün para gidiyor
yanımda manitamda var Denize gidecez hadi o olmasa ßakıcam başımın çaresine 20 kisiyi aradım 21 inci kişi motorcumu aradım o geldide allahtan rezil olmadım sonra yekten yekten tamirciye gittim 30 tL ye gaz teli yeniledim nedense tüm sorunlar ve sıkıntılar beni buluyo Neyse gaz telini yaptırdık denize gittik artık o moraLLe :queen:
La honda Hayat sende dedik sende Yalan çıkmaya ßaşladın ::evil::

alikan
14 Ağustos 2013, 21:15
usta bu tür ufak tefek şeyler çıkar yenge hanımın yanında olması kötü olmuş

dj_karizma
14 Ağustos 2013, 21:18
usta bu tür ufak tefek şeyler çıkar yenge hanımın yanında olması kötü olmuş

Aynen Aynen yolda kaldık 2 saat motorcunun gelmesını bekledık ama bu sayede Kim Kardeş Kim Düşman öğrenmiş OLdum.
İşi düşünce kardeş olmus millet ;)

Levsy
14 Ağustos 2013, 21:18
Kopan gaz teli olsun anacım. Ben de buna koptum:

Sigaramı Yakmışım 50 60 KM/H ile Gidiyorum

dj_karizma
14 Ağustos 2013, 21:20
Kopan gaz teli olsun anacım. Ben de buna koptum:

Ya deniz manzarasına karşı içe içe gidiyodum arkamda manitam ana baktım yavaşlamaya başladım gaz kolu hafifleşti :pl:

flame
14 Ağustos 2013, 21:23
Şimdi afyon ataköyden "inadına cup lifan tay 100" efecan kardeşimize sabah akşam giydirirken sizin sigaralı seyahatinize 2 kelam etmezsek ayıp olur değil mi ?

İyiki gaz teli kopmuş.Sigara ile tuhaf bir kaza yapıp sizin herhangi bir uzvunuz kopmamış...Hoş değildi bunu paylaşmanız.

dj_karizma
14 Ağustos 2013, 21:25
Şimdi afyon ataköyden "inadına cup lifan tay 100" efecan kardeşimize sabah akşam giydirirken sizin sigaralı seyahatinize 2 kelam etmezsek ayıp olur değil mi ?

İyiki gaz teli kopmuş.Sigara ile tuhaf bir kaza yapıp sizin herhangi bir uzvunuz kopmamış...Hoş değildi bunu paylaşmanız.

Çene açılır kask ile sigara içiyordum tabi tecrübeli olmasam böyle bir hata yapmam yeni başlayan arkadaşlara önermiyorum tabikide :bounce:

alikan
14 Ağustos 2013, 21:28
usta sigarayı kaç fırt çektin bizim abi motorsiklette giderken sigara bir fırtta bittiyini iddaa ediyor

dj_karizma
14 Ağustos 2013, 21:29
Aynen Aynen 3 Fırt Anca içebiLiyorum Yaktıgım zman Motor Üstünde :cherry:

flame
14 Ağustos 2013, 21:34
Çene açılır kask ile sigara içiyordum tabi tecrübeli olmasam böyle bir hata yapmam yeni başlayan arkadaşlara önermiyorum tabikide :bounce:

http://www.motosiklet.net/forum/onlar-hep-bizimle-birlikteler/79462-murat-doganay-aye.html

Tanıma şerefine nail olduğum,caddede bileği en sağlam olanlardan,tecrübeli bir arkadaşımızdı...

shooter1
14 Ağustos 2013, 21:34
forumdan uzaklaştırılmış yine

dj_karizma
14 Ağustos 2013, 21:39
:bestmt: HAKLISINIZ BU ALISKANLIGIMDAN VAZGEÇİCEM.

Blackeagletr
14 Ağustos 2013, 21:53
Geçmiş olsun, kız arkadaşının yanında olması kötü olmuş. Sigara konusuna değinmiyorum arkadaşlar değinmişler, onlara katılıyorum.
Şöyle bir soru sorayım, gaz teli en son ne zaman yağlanmıştı veya değişmişti ve motor kaç model ve kaç km de, bakımını yapmadıysan veya zamanı gelip değiştirmediysen bu senin sorumluluğunda Hondalık birşey değil :)

dj_karizma
14 Ağustos 2013, 21:57
Ben 1 Ay Oldu Alalı Motorumu Daha 2005 mODEL 27 Binde Genel Bakımlarını Dün Yaptırdım Herşeyine bakıLdı Bir Sorun Çıkmadı Yürüründe veya parçalarında. Parçalarımın Hepsi Full Polini Hız Kayışı Polini Debriyaj A'DAN Z'Ye Polini Yani. Dünde Gaz Kolu Yağlandı Gaz Teli Yağlandı Bİ sıvı birşeyler Döktüler Ancak Aldıgımdan beri Gaz Kolu Çok Sertti Resmen Kas Yaptım Gaz Kolu Yüzünden Değişmesi Gerekiyordu Patlamasını Bekliyordum Oda kız arkadasımla gezerken denk geldi Şans İşte ! :flower:

miedos26
14 Ağustos 2013, 23:02
tecrübelisin ve sigara içiyorsun? hemde çenesi açılır kask diye savunmaya geçiyorsun? umarım ilerde başına bir şey gelmez, istediğin kadar tecrübeli ol eğer sen motorsiklette 60km hızla sigara içiyorsan ben sana tecrübeli demem kusura bakma

beko12345
14 Ağustos 2013, 23:07
Ben 60 km bırakın sigara içmeyi , kasksız gözlerimi açamıyorum . Çok riskli hareketler.

Salih_T
15 Ağustos 2013, 11:56

efecan içinde ayrı bir forum başlığı istiyorum. efecanları koruyalım, kollayalım, yaşatalım..

#direnefecan