PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 200 liraya akrapoviç egsoz olurmu ?

Kaangngr
14 Ağustos 2013, 13:43
Sahibinden.com da akrapoviç marka egsoz gördüm fakat 200 lira olması bana garip geldi. Kullanan varmı orjinal bi ürünmü yoksa çakmasımı ? Tvs apachede kullanıcam sesi pekte önemli değil sadece görünüm ve titreşimi azaltması önemli.

MotojeN
14 Ağustos 2013, 13:45
50 tl lik egzoza sticker yapıştırıp 200 e akrapovic diye satıyorlar.

Kaangngr
14 Ağustos 2013, 13:49
50 tl lik egzoza sticker yapıştırıp 200 e akrapovic diye satıyorlar.

Banada sticker gibi geldi çünkü egsozun ucundaki plastik kalitesi kötü. Uygun fiyata daha iyi egsoz varmı tiger'den başka yoksa tigere bakıcaz gene ama garantiden çıkarmı acaba bilen varmı ?

yakuza_64
14 Ağustos 2013, 13:52
freeedooms var al ustune cak akropovıc yazısınıı:) ben freedooms kullanıyom memnunumm

Tİme_shİft42
14 Ağustos 2013, 13:54
O paraya akrep vermezler genelde sesleri aynı oluyor o fiyata alınan egzozların

Ama çakmada olsa akrapoviç sağa sola şekil yapabilirsin egzozla

Tigerin sesi daha iyiyse ben tiger alırdım

Tsubasa
14 Ağustos 2013, 13:57
kaan tiger al. 5 bin devir ve altında hiç bişi yok 6-7 binden sonra başlıyor gürlemeye.
polis durdu, egzoz ne iş diye sordu. abi ötekisini değiştirdik paslandı dedim. sesi duydum bagırmıyor dedi
ehliyet ruhsat sordu devam ettim.
her devirde bagıran egzoz sıkıntı.
ama tigerı yapanlar harbi bu şehir içi işini iyice düşünerek yapmışlar

Kaangngr
14 Ağustos 2013, 14:01
kaan tiger al. 5 bin devir ve altında hiç bişi yok 6-7 binden sonra başlıyor gürlemeye.
polis durdu, egzoz ne iş diye sordu. abi ötekisini değiştirdik paslandı dedim. sesi duydum bagırmıyor dedi
ehliyet ruhsat sordu devam ettim.
her devirde bagıran egzoz sıkıntı.
ama tigerı yapanlar harbi bu şehir içi işini iyice düşünerek yapmışlar

Bi video çekseydin dinleyedik şu tigeri :) daha lastik alcam egsozuda değişçem garantiye sorup

Tİme_shİft42
14 Ağustos 2013, 14:08
La ne adamsın egzozdan niye garanti dışı kalsın lastiğide sor garanti dışı kalır belki :queen::queen:

flame
14 Ağustos 2013, 14:14
Egsoz garantiyi tabii ki etkiler.Fakat siz arıza esnasında o egsozla gitmezsiniz sorun olmaz.Söküp takmak basit işlem...

tr_select
14 Ağustos 2013, 14:14
La ne adamsın egzozdan niye garanti dışı kalsın lastiğide sor garanti dışı kalır belki :queen::queen:

Bilip bilmeden konuşmayalım. Bazı firmalar garanti dışı bırakabiliyor..

Kaangngr
14 Ağustos 2013, 14:25
Egsoz garantiyi tabii ki etkiler.Fakat siz arıza esnasında o egsozla gitmezsiniz sorun olmaz.Söküp takmak basit işlem...

Yeni aldığımız egsozu takarken kaynak felan gerekli ne gibi işlemler var kendimiz takabilirmiyiz?

Tsubasa
14 Ağustos 2013, 14:35

evet aynı şekilde. arıza varken o egzozla gidilmez.

VOLkann
14 Ağustos 2013, 14:38
Sahte olma ihtimali çok yüksek. Ben de sahibinden de görüyorum aynı fiyat aynı görüntü sadece marka farklı.

flame
14 Ağustos 2013, 14:44
Yeni aldığımız egsozu takarken kaynak felan gerekli ne gibi işlemler var kendimiz takabilirmiyiz?

Egsozu görmediğim için kesin bir yorum yapamıyorum.Ama uyumlu diyorsa direk tüp bağlantıları uyumludur.Taminen 4 somun civata tutuyordur...Ha lafta uyumluysa yani herşeye gider abi egsozuysa o zaman ara bir boru yaptırmanız gerekli.Yani kesim ve kaynak işlemi...Doğal olarak garantiyi etkiler...

Blackeagletr
14 Ağustos 2013, 17:34
Sanayipoviç'dir o bi ara bi ilan görmüştüm Bursa yapımı Yoshimura diye. Elimizde Bursa yapımı Akrapovic de vardır diye not düşmüş altına bir de :)

Kaangngr
14 Ağustos 2013, 18:17
Hahaha :D neyse ya garantiye sormadan egsoz bakmıyım.

FurkanZ
29 Ekim 2014, 22:51
Konuyu hortlatiyim. Bu orjinal akrapovic ya da guzel ses veren ekzoslar kac paradan basliyor? Cbr 250r icin oneri yapabilecek olan var midir? Tesekkurler.

07mehmet07
29 Ekim 2014, 23:59
Ya nolur Allah rızası için şu 600 cc altı motorlara egsoz takmayın nolur Alanya'da da var gündüzü geçtim gece yatarken de geçiyolar üstüne birde bağırtıyolar ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok, yapma nolur...

FurkanZ
30 Ekim 2014, 00:18
Bu yorumu ekledikten sonra arastirmaya basladim ve dediginiz gibi hicbir degisiklik yapmamaya karar verdim. Oneriniz icin tesekkurler.

07mehmet07
30 Ekim 2014, 00:28
Bu yorumu ekledikten sonra arastirmaya basladim ve dediginiz gibi hicbir degisiklik yapmamaya karar verdim. Oneriniz icin tesekkurler.

Hay Allah razı olsun kardeşim hem kendini küfür yemekten hemde insanları rahatsız olmaktan kurtardın, keşke herkez senin kadar düşünceli ve anlayışlı olabilse

Bune
30 Ekim 2014, 11:22
Ya nolur Allah rızası için şu 600 cc altı motorlara egsoz takmayın nolur Alanya'da da var gündüzü geçtim gece yatarken de geçiyolar üstüne birde bağırtıyolar ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok, yapma nolur...

Bi an almanya okudum vay be apaçiler orda da varmış dedim hayattan soğudum sonra baktım alanya yazısını gördüm sevindim :D