PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çelik sk100-3

.HaSaN.
13 Ağustos 2013, 14:16
Çelik sk100-3 almayı düşünüyorum yorumlarınızı alabilirmiyim

efedemir
13 Ağustos 2013, 17:47
hayatının en büyük hatasını yaparsın. millete kepaze olur motora binmeye utanırsın. bedava verseler almamda binmemde çelik, arora , yuki '! bu 3 markaya.

serdar1547
13 Ağustos 2013, 19:16
hayatının en büyük hatasını yaparsın. millete kepaze olur motora binmeye utanırsın. bedava verseler almamda binmemde çelik, arora , yuki '! bu 3 markaya.
3 yıldır arora kullanıyorum,tek bir sorun dahi yaşamadım.Ben aroranın TİGER 200 ve ARS 180 modelini kullandım ikisi de çok kaliteli motorlar ki çok yakın bir arkadaşımda 3 yıldır aroranın cup modelini kullanıyor sadece yılda bir defa yağ değiştiriyor,yani kısaca diyorum ki kulaktan dolma bilgilerle ya da milletin atıp tutmasıyla kimseye akıl vermek zorunda değilsiniz.
.Hasan. senin soruna gelince bu tür motorların hepsi nerdeyse birbiriyle aynı eğer aklında böyle bir model varsa isim farketmez zaten sadece isim değişiyor başka değişen bir şey yok.sonuçta 100 cc motor a firmasının motorunda da aynı motor var b firmasının motorunda da aynı motor var,çin piyasası böyle.kendi adına motor üretmiyor,motoru üreten tek bir yer var.onlar tüm motorları ordan alıyor gibi düşün,sonra kendi şaselerine sabitliyorlar ve mutlu son....al sana motor....zaten başka türlü olsa bu kadar ucuza satamazlar.

shooter1
13 Ağustos 2013, 19:46
motor işi biraz şans işi