PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kasistli Yollar

dj_karizma
13 Ağustos 2013, 03:17
İyi geceler :)

Öncelikle bugün başımdan geçen konuyu anlatıyım
Malum Türkiyenin geneli yolları kötü köstebek yuvası gibi Antalyayı hiç görmeyin bile :)
Her 2 km de bir kasist var malum gece işten dönerken bi anda önume kasist çıktı biraz yavasladım ama biraz hızlı geçtim kalktım oturdum koltuga ama allaha şükür bişey olmadı zaten honda daylın cok alcak bi motor değiL . zaten bi sorun olsaydı hızlı geçtigimden dolayı belli ederdi yol boyunca değilmi ? endişe yapmama gerek yok heralde değilmi ????
böyle birşey başından geçenler varmı acaba merak ediyorum bidahaki böyle ani kasist cıkınca karsımıza napmalıyız. :cat:

Tİme_shİft42
13 Ağustos 2013, 03:24
Ben hafif ayağa kalkar gibi yapıyorum zıfır etki ile sıyrılıyorum :queen: Yapacak bir şey yok bazen olmadık yerlere koyuyorlar birde reflektif uyarısı felanda olmuoyr bazı kasislerde :queen:

dj_karizma
13 Ağustos 2013, 03:27
Ben hafif ayağa kalkar gibi yapıyorum zıfır etki ile sıyrılıyorum :queen: Yapacak bir şey yok bazen olmadık yerlere koyuyorlar birde reflektif uyarısı felanda olmuoyr bazı kasislerde :queen:

Aynen kardeşim oda işin ilginç tarafı tabela yoktu ee adamlar haklı paradan kacıyolar her 2 km de bır kasıst var uyarısı tabelası koyamıyorlar :)
Korkmama gerek yok deılmı bişey olmamıstır motoruma ?

tr_select
13 Ağustos 2013, 03:29
Sen her kasist-parça için konu açarsan... Dostum buradaki hiç kimse müneccim değil. Yani kimse senin motoruna zarar geldimi-gelmedimi bilemez.
Diyeceğimiz tek şey ön amortisör-ön teker gurubuna göz gezdir olucaktır... O kadar'da nazlı değil dylan merak etme.

dj_karizma
13 Ağustos 2013, 03:32
Sen her kasist-parça için konu açarsan... Dostum buradaki hiç kimse müneccim değil. Yani kimse senin motoruna zarar geldimi-gelmedimi bilemez.
Diyeceğimiz tek şey ön amortisör-ön teker gurubuna göz gezdir olucaktır... O kadar'da nazlı değil dylan merak etme.

Yok hocam hep yanlış anlıyosunuz beni :queen: bel altına bişey Olmamıştır değilmi çok pimpirikliyim bu konularda :( mazur görün

canerol
13 Ağustos 2013, 08:19
eğer bir sürtme sesi çat çut sesleri duyduysan altını vurmuşundur motorun duymadıysan dewam :D
scoterleri bu yüzden sevmiyorum küçük teker yüzünden iğne deliği(tamam biraz abartı olabilir :)) olsa hemen hissediyorsun.

samet10
13 Ağustos 2013, 10:59
bende ayar oluyorum kasislere. hele bide çukurlar hepten adamı deli ediyo. bunlar yüzünden arabalara dikkat edemiyorum arkadaş.

yoldaki bozukluklara mı bakalım sağdan soldan gelen arabalara mı :)

oknglr
13 Ağustos 2013, 11:11
Kütahya da da çok var. Asfalt la yapıyolar bide tamam kasis olurda ne bileyim abartısız 2 metre falan uzunluğunda kasisler var. Bi keresinde görmedim hızlı bi şekilde geçtim ayaklarım bile kesildi yerden o derece nasıl düşmedim orasını hiç bilmiyorum :D

samet10
13 Ağustos 2013, 11:14
ben motorun altını vurdum arkadaş :) nasıl bir kasisti anlamadım. bir daha da o sokaktan geçmedim :D

albaywolf
13 Ağustos 2013, 14:09
Benim bir kaç kere arka kutudaki pos cihazı paramparça oldu kasise sert girmekten :)

dj_karizma
14 Ağustos 2013, 01:50
Maşallah ßen bi girdim kasiste kalktım oturdum motorda :queen:

rangers07
14 Ağustos 2013, 01:58
İyi geceler :)

Öncelikle bugün başımdan geçen konuyu anlatıyım
Malum Türkiyenin geneli yolları kötü köstebek yuvası gibi Antalyayı hiç görmeyin bile :)
Her 2 km de bir kasist var malum gece işten dönerken bi anda önume kasist çıktı biraz yavasladım ama biraz hızlı geçtim kalktım oturdum koltuga ama allaha şükür bişey olmadı zaten honda daylın cok alcak bi motor değiL . zaten bi sorun olsaydı hızlı geçtigimden dolayı belli ederdi yol boyunca değilmi ? endişe yapmama gerek yok heralde değilmi ????
böyle birşey başından geçenler varmı acaba merak ediyorum bidahaki böyle ani kasist cıkınca karsımıza napmalıyız. :cat:

Antalya yı çok iyi biliyorum çünkü paketçiyim.dediğin gibi yolları çok kötü değil tabi arasıra ''bune lan böyle yapacağınız yolun..'' dediğimiz oluyor ama çok değil.kasise gelmeden zaten sağda kasis tabelası oluyor ona göre davran.tekeriz düz bassın :)

dj_karizma
14 Ağustos 2013, 02:04
Zaten Doğu Garajından Başlıyorum Konyaaltına Kadar Tövbe Ağacı Çıktı İçimde :pl: