PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Salcano Tiger 100 Sport hakkında biraz bilgi lütfen

indiririm
13 Ağustos 2013, 02:13
arkadaşlar ben bir motor almayaı düşünüyorumda salcano tiger 100 sport modelini beğendim acaba kullanan varsa biraz bilgilendirebilirmi? bir kaç sorum olacak cevapları öyle olursa iyi olur.
+yakıtı nasıl az mı yada km de kaç kuruş yakar
+sağlamlığı nasıl bana kaç yıl gider.(sakaryadan-istanbul seferleri çok olacak)
+rahatmı
+motoru 2 kişiyi tartar mı rahat bir şekilde
+ısınma sorunu varmı
+yedek parçası bulunurmu pahalımı
+yoksa bunumu alsam (Salcano Nova 150 cc)

şimdilik aklıma gelen ler bunlar

şimdiden teşekkür ederim

efedemir
13 Ağustos 2013, 02:24
sana bi motor önerirdim ama malesef öneremiyeceğim kızıyorlar bana.

indiririm
13 Ağustos 2013, 02:30
buyur önerde fiyatı bu aralıkta olsun

efedemir
13 Ağustos 2013, 02:34
sadece cup tarzı önerebilirim çok memnunum 6 aydır Allaha şükür bir tane arızası çıkmadı ve diğer cuplarda olmayan 3 sübab özelligi var. ve çok seri. lifan tay 100. peşin olursa 2bintl ye alabilirsiniz.

serdar1547
13 Ağustos 2013, 10:10
sorularını sırayla cevaplıyorum
1-yakıtı azdır km de 2 ile 2 buçuk litre arası yakar
2-sağlamlığı seni idare eder yalnız 150 km yola sen o motorla nasıl dayanırsın bilmiyorum
3-motor 100 lük olduğu için pek rahat olmuyorw
4-100 lük hangi motora iki kişi binersen bin bunu motor fazlasıyla hissedecektir yani çekişi oldukça düşecektir en hafif rampalarda bile motorun bunu sana gösterecektir
5-ısınma sorunu yoktur
6-yedek parçasını bulursun sorun olmaz,fiyatları diğer çinlilerle aynıdır
7-...yoksa bunumu alsan dediğin motor scooter bu soruyu boş bırakıyorum ama ben olsam scooter almazdım

indiririm
13 Ağustos 2013, 10:50
sağolasın kardeş

Karlıyollar
13 Ağustos 2013, 15:09
Bütçeni yükseltip Lifan emilsol 150-2 yeni modellerden almanı öneririm max 105 yapar ama motor çok seridir titreşim minumum rahat ve 3 kişi bile çeker konforlu oturuş pozisyonu rahat insanı yormuyor.
O motor ile İstanbul Sakarya yaparsan hem motor hemde sen çok yorulursun.