PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Korlasın malossi fiyatları

Fabre
11 Ağustos 2013, 21:52
Korlasla bir iki gündür yazışma içerisindeyiz. Dylan 150 için aldığım fiyatlar şöyle;
"5111572 ön varyatör 156,00 €

5214724 komp. Debriyaj 145,00 €

6112788 kayış 70,00 €"

Sitedeki fiyatlarla 20-30 euro fark ediyor her parça. Bunun sebebi şirket komisyonu değil mi ?
Ayrıca şuanda cevap alamadım bilen vardır belki buraya sorayım ben parayı yollayıpta beklemek istemiyorum açıkçası.
Kapıda ödeme gibi bir şansımız oluyor mu korlasda ? Parayı ödeyip bekleyeceksem malossistoreden alırım kredikartımla 70euro gibi bir fiyat karım olur.

Var mı paylaşıp aydınlatmak isteyen arkadaşlar ?

Ayrıca orjinal egsoz ile bu parçaları taktığımda ne kadar verim alırım ? Motorum 140a rahatça geliyor ancak 125 de biraz takılma oluyor bu parçalar alındığında neler değişir neler artar bi bilgi verebilecek olan var mı dır ?

İyi akşamlar herkese.

Green Arrow
11 Ağustos 2013, 23:46
Korlasla bir iki gündür yazışma içerisindeyiz. Dylan 150 için aldığım fiyatlar şöyle;
"5111572 ön varyatör 156,00 €

5214724 komp. Debriyaj 145,00 €

6112788 kayış 70,00 €"

Sitedeki fiyatlarla 20-30 euro fark ediyor her parça. Bunun sebebi şirket komisyonu değil mi ?
Ayrıca şuanda cevap alamadım bilen vardır belki buraya sorayım ben parayı yollayıpta beklemek istemiyorum açıkçası.
Kapıda ödeme gibi bir şansımız oluyor mu korlasda ? Parayı ödeyip bekleyeceksem malossistoreden alırım kredikartımla 70euro gibi bir fiyat karım olur.

Var mı paylaşıp aydınlatmak isteyen arkadaşlar ?

Ayrıca orjinal egsoz ile bu parçaları taktığımda ne kadar verim alırım ? Motorum 140a rahatça geliyor ancak 125 de biraz takılma oluyor bu parçalar alındığında neler değişir neler artar bi bilgi verebilecek olan var mı dır ?

İyi akşamlar herkese.

Malossiden alıyım dediğiniz o yurtdışından gelmiyecek mi ? gümrükten geçmeyebilir geçmezse saçma sapan vergiler ödersin,onları stokta tutuyorlarsa hemen gönderirler parayı havale yaparsanız veya elden verirseniz size kalmış yoksa beklersiniz teknik detaylar hakkında bir fikrim yok.Ama yurtdışına göre 20 30 euro fazla fiyatsa normal gerçi o fiyattan ucuza alıyorlar ancak kaç tane sattıkları belli senede haliyle ürün başı karı daha fazla tutmaları gerekiyor.

tr_select
11 Ağustos 2013, 23:53
Malum satılık sitesine bak. Daha uygun fiyatlara orjinal parçaları alabilirsin. + korlas dediğiniz yerde satılan fiyatlara malum siteden sıfır malossi parça alabiliyorsunuz. Aşağı yukarı aynı fiyatları. Malossi kayış 140 tl civarları.

Bugün bir arkadaşada yazdım fiyatları. Göz göre göre kazık yemeyin !

Hava filtresi 20-40 lira.
Buji 5-7 tl arası.
Malossi kayış 130tl polini kayış 150 tl
Orj kayış 110tl gates kayış 70 tl Çakma kayış 30 tl
Orj arka balata 35tl (orj)
Ön balata 25 tl (orj)
misket burç 30 tl
debriyaj balatası 70-100

Fabre
12 Ağustos 2013, 01:25
Malossiden alıyım dediğiniz o yurtdışından gelmiyecek mi ? gümrükten geçmeyebilir geçmezse saçma sapan vergiler ödersin,onları stokta tutuyorlarsa hemen gönderirler parayı havale yaparsanız veya elden verirseniz size kalmış yoksa beklersiniz teknik detaylar hakkında bir fikrim yok.Ama yurtdışına göre 20 30 euro fazla fiyatsa normal gerçi o fiyattan ucuza alıyorlar ancak kaç tane sattıkları belli senede haliyle ürün başı karı daha fazla tutmaları gerekiyor.

Stokta yokmuş getirtecekler miş ? Tahmini kaç gün sürer ?

Green Arrow
12 Ağustos 2013, 03:08
Stokta yokmuş getirtecekler miş ? Tahmini kaç gün sürer ?

Üretici firmaya bağlı o ne zaman gönderirse +1-2 güne size gelir.Bak üstte arkadaş fiyat farkının daha fazla oldugunu belirtmiş daha detaylı araştırma yap arkadaştan bilgi al falan acele etme yani.

tr_select
12 Ağustos 2013, 03:33
Üretici firmaya bağlı o ne zaman gönderirse +1-2 güne size gelir.Bak üstte arkadaş fiyat farkının daha fazla oldugunu belirtmiş daha detaylı araştırma yap arkadaştan bilgi al falan acele etme yani.

Yok dostum, milletin parası bol ve saçıcak yer arıyor... Esnaflarda gördüğüne yaslıyorlar parçaları fahiş fiyattan :mrgreen: Bir arkadaşa daha fiyatlarla ilgili bilgi verdim. Adam gitti serviste taktırdı. Abi 150 demiştin 350 lira tuttu diye mesaj atıyor bana....
Araştırmadan parça almayın veya taktırmayın... 3 liralık parçayı 10 liraya satıyorlar birde işçilik parası alıyorlar 20 tl ohh... :mrgreen:

Fabre
12 Ağustos 2013, 14:44
Daha uygun fiyatlara orjinal parçaları alabilirsin. Hava filtresi 20-40 lira.

Konu başlığı malossi. Motorum zaten orjinal, parçalarda bitme eskime söz konusu değil.