PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pazar günü başımdan geçen tuhaf olay

VlknDnmz
11 Ağustos 2013, 19:36
Selam arkadaşlar bugün biraz çıkıp alışveriş yapayım dedim çakmak ikea çıkışı(1şerit gidiş 1 şerit geliş yol) iki araç aynı anda aynı yola girmeye çalışınca
bir tanesi benim şeride geçti üstüme üstüme geliyor bende kornaya bastım herifde telaş yapıp hafif sağ yaptı yanındaki araca sürttü biraz.
Sonra arabadaki 3 tane kafası jöleli mafya tipli adamdan bi tanesi bana bağırıp çağırmaya küfür etmeye başladı sanki benim suçummuş gibi sonra kapıyı açtı fakat yanlarında onları bekleyen arabayı hesaba katmamıştı sert açınca kapıyıda baya kötü vurdu
bir şekilde araçtan indikden sonra ''gel lan gel diye'' bağırmaya başladı bana, nasıl gideyim ben adamlar kana susamış hareketlerini filan görmeliydiniz yakalasalar oracıkda öldürücek gibiydiler bende mecburen sadece bi orta parmak gösterip gazladım ve yoluma devam ettim.
fakat hala bi sersemlik var üzerimde sadece kornaya bastım diye hiç bi suçum olmamasına rağmen neden o kadar küfür yedim ve aynı semtte oturuyorum acaba ilerde bigün plakadan yada monttan tanıyıp bi şekilde yakalama durumları olurmu :thumright

PowerGarage
11 Ağustos 2013, 19:42
aynı semtte oturuyorum acaba ilerde bigün plakadan yada monttan tanıyıp bi şekilde yakalama durumları olurmu :thumright

Bu bölümde kendinizi okadar korkak ödlek bi kişilik haline getirmişşiniz ki :/ O kısımı yazmaya bi ERKEK utanır bence nerdeyse evden çıkmasammı ki taşınsammıki diceksiniz :|

VlknDnmz
11 Ağustos 2013, 19:44
Bu bölümde kendinizi okadar korkak ödlek bi kişilik haline getirmişşiniz ki :/ O kısımı yazmaya bi ERKEK utanır bence nerdeyse evden çıkmasammı ki taşınsammıki diceksiniz :|

üstat aynı rotayı kullanıyorum işe gidip gelirken adam tanısa üstüme kırsa erkeklik filan kalırmı araba var altında sonuçta zaten gurur yapıcak olsam bile bile dayak yicekdim orda

tr_select
11 Ağustos 2013, 19:46
İkea çıkışında yuvarlak bir meydan var. O yolu kastediyorsanız orası tam bir muammadır :)
3 yol o ufak yuvarlağa bağlanıyor. Motorları bırakın, kafa kafa giren araçlar var o yuvarlakta.
Ben ikea çıkışı, o yuvarlağa.. Hatta şile otoban yoluna bağlanan o geniş yolda bile aynalarıma onlarca kez bakarım.

Sizin bir suçunuz yok, adamın acemiliğinden, panik yapmasından dolayı sürtme olayı olmuş. Şerit hakkı sizdeyse basıcaksın abi kornaya. Şahsen ben hiç taviz vermem. Sıkıştırma, şerit ihlali vs durumlarda küfür kıyamet korna selektör alayına giderim :mrgreen: Çok kavgam oldu bu yüzden trafik magandaları ile.

O bahsettiğiniz 3 adet jöle kafalar 1 kişi olunca süt dökmüş kuzu misali olurlar. 2 kişi olunca LAN 3 kişi olunca GEL LAN BURAYA şeklinde tepkilerini gösterirler. Durmayıp, yolunuza devam etmekle en güzelini yapmışsınız. Küfür yemeniz doğaldır. APAÇİ arkadaşlardan başka ne beklersinizki :)

canerol
11 Ağustos 2013, 19:53
böyle durumlarda hiç uğraşmayacaksın basıp geçeceksin
aynı olay banada oldu
şehir içinde giderken birden önüme araba çıktı lan dedim kesin bi iş açacak başıma bassada kurtulsam dedim ilerde sola çekti bende hemen arkasındayımya yanından geçerken tak diye ön yolcu kapısı açıldı benim motorun koruma demirine vurdu.yüzümde balaklava falan sürücüye baktım şöyle bi yoldu özür dilerim gibi kafayı öne salladı
sürücü başladı küfür etmeye bana gellan buraya falan derken zaten sağ kolum yaralıydı yaralı olmasam güzel bi kapışma beni bekliyodu ama aşağı iner inmez bi bastım gaza chopperla ön kaldıracaktım az daha :) gittim bi otoparka çektim bi 15 dk bekledim sonra devam ettim :D

VlknDnmz
11 Ağustos 2013, 19:54
Orasıda çok tehlikeli üstat fakat olay orda olmadı
Şu şekilde oldu yıldız şeklinde olan benim kare şeklinde olan 2 araçta aynı anda döndü bi tanesi benim şeridimden üstüme gelmeye başladı haliyle kornaya asıldım bende

http://img836.imageshack.us/img836/108/6jfg.png

tr_select
11 Ağustos 2013, 20:02
Şu şekilde oldu yıldız şeklinde olan benim kare şeklinde olan 2 araçta aynı anda döndü bi tanesi benim şeridimden üstüme gelmeye başladı haliyle kornaya asıldım bende

Dudullu istikametinden gelirken, ike girişi yani sağa dönüş... Orada bir durak var, otobüsler-münübüsler aniden duruyorlar. Tam sağa dönüşte durak. Çok kaza atlattım otobüs ve münübüsler yüzünden. Yolcu görünce herif yolun ortasında duruyor !
Geliş gidiş koskoca yol, nasıl becermiş herif sürtmeyi aklım almadı açıkcası. Neyse, en güzeli topuklamak apaçi kardeşlerden kurtulmak için :mrgreen:

shooter1
11 Ağustos 2013, 20:09
2 tane daha kişi alıp geri dönecektin bak nasıl da kuzu gibi olurlar

suatt22
11 Ağustos 2013, 20:21
ne korkuyorsun birader cevabını ver hiç korkma ama dalaşmayada girme baktın saldıracaklar küfür ediyorlar ara polisi gelsinler zaten kamera var herşey var sonuçta babasının oğluyla konuşmuyorlar ülkenin polisi var senden yaşça büyük olsa bile küfür etme hakkını vermez hiç korkma al plakasını bir dahakine ver polise

shooter1
11 Ağustos 2013, 20:51
geçen başımdan bir olay geçti park kapısına araba parketmiş biri 50 dk bekledim polisi aradım ekip gönderiyoz dedi 2. arayışımda sürücüye ulaştk dedi neyse adam 50 dk sonra geldi beni sen mi şikayet ettin dedi artist artist cevaplar falan baktı yanımda 1 kişi daha var usulca defolup gitti teke tek kalsak kavga etcez zaten polise güvenirsek işimiz zor

ne korkuyorsun birader cevabını ver hiç korkma ama dalaşmayada girme baktın saldıracaklar küfür ediyorlar ara polisi gelsinler zaten kamera var herşey var sonuçta babasının oğluyla konuşmuyorlar ülkenin polisi var senden yaşça büyük olsa bile küfür etme hakkını vermez hiç korkma al plakasını bir dahakine ver polise

Samet Ağır
11 Ağustos 2013, 20:54
ahaa.demekki sendin bize dayılanan...çıkma evden geliyoruz....:pl::queen::queen:

şaka bi yana..olmaz öyle bişey...:cat:

gokhanarslan
11 Ağustos 2013, 21:08
Kardeşim kafanda kaskın üzerinde montun elinde eldivenin yok mu? Yoksa yakalarlarda döverlerde.

Ben full koruma ile 3 adama daldım çıktım ağız yüz bırakmadım. Sonra birde şikayetçi olmuşlardı utanmadan 3 adam bir adamdan dayak yedik diye :queen: Mobese çözdü herşeyi :cat: Korumalı gez kimse dayılanmaya yemez rahat ol.

kefeeee
11 Ağustos 2013, 21:11
Ben ne arabaların aynasını aldım. Fosforlu yeşil ninja üzeri komple jdm sticker kaplı. Bulsalar şimdiye 20 milyon kere öldürmüşlerdi.

krd
11 Ağustos 2013, 22:33
bir şekilde araçtan indikden sonra ''gel lan gel diye'' bağırmaya başladı bana, nasıl gideyim ben adamlar kana susamış hareketlerini filan görmeliydiniz yakalasalar oracıkda öldürücek gibiydiler bende mecburen sadece bi orta parmak gösterip gazladım ve yoluma devam ettim.
fakat hala bi sersemlik var üzerimde sadece kornaya bastım diye hiç bi suçum olmamasına rağmen neden o kadar küfür yedim ve aynı semtte oturuyorum acaba ilerde bigün plakadan yada monttan tanıyıp bi şekilde yakalama durumları olurmu :thumright

En doğrusunu yapmışsınız kaçacaksınız kavgadan her zaman. Ben yakın dövüş bilmeme rağmen (2 kişiyi elinde sopa bıçak farketmez cüssesi önemli değil) bir çok şartta ( karada-suyun içinde :) nakavt edebilecek olmama rağmen kaçarım hep! Kavga durumunda haklı olsam da özür dilerim derim geri dururum kaçmanın yollarını ararım. Kaçmama izin verilmediği son 10 senede 1 kere oldu 2+1 kişinin kollarını yüzünü kırdım birçok yerden sonra kaçtım. Uzun zaman ağlamıştım :(

MotojeN
11 Ağustos 2013, 22:46
Bagajimda cop var bence herkeste olmalı trafik maganda kaynıyor.

Benli
11 Ağustos 2013, 23:18
aynı semtte oturuyorum acaba ilerde bigün plakadan yada monttan tanıyıp bi şekilde yakalama durumları olurmu :thumright Ben de yakıştıramadım şahsen , olmamış açıkçası.

Green Arrow
11 Ağustos 2013, 23:22

Motorun bagajımı var :D

tr_select
11 Ağustos 2013, 23:27
Motorun bagajımı var :D

Maxi scooter ise neden olmasın. 100CC scooter'a bile herşeyi sığdırabiliyorsunuz aşağı yukarı :)

VlknDnmz
12 Ağustos 2013, 01:14
Ben de yakıştıramadım şahsen , olmamış açıkçası.
Yav arkadaşlar bunun erkeklikle gururla ne alakası var onu anlamış değilim
hergün kullandığım rota bir gün adama denk gelsem arabası zarar görmüş sonuçta böyle bişe denemezmi boş yeremi endişeleniyorum ne yapacağı bellimi olur?Yayan olsan sıkıntı yok trafikde iki tekerdeyken ne gibi bi şansımız varki?
http://www.youtube.com/watch?v=0zY99HOziTE
http://www.youtube.com/watch?v=A2TfmJ6GCYM&feature=share&list=PL949882D332FCDB1F
http://www.youtube.com/watch?v=BdM6uxATOOY

http://www.youtube.com/watch?v=nV7z2fYu8Z4

http://youtu.be/b-SOphSk-S0?t=30s

Uway
12 Ağustos 2013, 01:32

Ne alakası var?Trafikte çıkan tartışmalarda artık silahlar konuşuyor.Arkadaş en iyisini yapmış.Maganda bol hele İstanbulda.Ha tek kişi olsa neyse.

bagımlı
12 Ağustos 2013, 01:52
Havuzun orda başınıza gelmiş olmalı en doğrusunu yapmışsınız ben olsam güler kaçardım kavgayla işim olmaz hele hele 3 e tek bir hiçbir işim olmaz.

VlknDnmz
12 Ağustos 2013, 01:54
Havuzun orda başınıza gelmiş olmalı en doğrusunu yapmışsınız ben olsam güler kaçardım kavgayla işim olmaz hele hele 3 e tek bir hiçbir işim olmaz.
evet üstat havuzun ordaki gidişli gelişli yolda oldu

RunemagicK
12 Ağustos 2013, 02:30

tam emin olmamakla birlikte ters şeritten gittiğini düşünüyorum. bir önceki sağa (haritada sol üstteki yol) mecburi istikamet olduğunu hatırlıyorum, o köşede girilmez tabelası var yani.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:24 ----------

hatta artık eminim. bknz. yandex harita

http://harita.yandex.com.tr/?ll=29.124161%2C41.021272&spn=0.022016%2C0.003185&z=16&l=sat%2Csat%2Cstv&ol=stv&oll=29.1241606%2C41.02127192&ost=dir%3A-114.55564935426364%2C-4.274018311490496~spn%3A90.15955945949982%2C38.171 6391436392

VlknDnmz
12 Ağustos 2013, 03:13
üstat o sağa dönüşten dümdüz devam edince 2.sokagın sonuna gidiyordum kapıda duruyor motor hatta tricoluor cbr araçlar bu şekilde geldiği için ve yolun kenarındada seyyar satıcı ve başka araçlar park halinde olduğu için kenara kaçamadım sadece kornaya bastım
o tabelanın oldugu yerden iki araç birden çıktı haliyle tam dönemediler yan yana kaldılar iki şeridi birden kapattılar o şekilde üstüme doğru geldiler.Zaten korkumda o yüzden o muhitte oturuyorum işe gidip gelirken o güzergahı kullanıyorum...
edit:paint'le bu kadar gösterebiliyorum umarım anlatabilmişimdir yani olay tam ben ikeadan çıkarken oldu
http://img33.imageshack.us/img33/637/1llh.png[COLOR="Silver"]

selo9115
12 Ağustos 2013, 04:16

dostum bu işin ödleklikle korkaklıkla erkeklikle alakası yok herşey tabancadan çıkan tek kurşuna bakar
adamlar artık tam tesisat belinde silah cebinde kasatura taşıyanlar var
daha geçenlerde maltepede gözümün önünde olan olayı anlatayım hatta haberlere çıktı
dolmuş ile doblo araç kullanan iki şöför yol verme yüzünden tartışıyorlar iş büyüyor kavga etmeye başlıyorlar ve hazin son adam silahı çıkardı tek atış kafadan adam o anda öldü

ve keşkelerle olan birsürü kelimeler ve cümleler
ne oldu,neye yaradı,kim haklı çıktı, ah eh keşke olmasaydıda yapmasaydımlar

neyin peşindeyiz arkadaşlar kavga gürültü savaş mı?

lütfen bu konuda herkes sağduyulu olsun arkadaşlar.

arkadaş onlara uymamakla en iyisini yapmış.

shooter1
12 Ağustos 2013, 04:16
modern ol biraz copu cikarcan savurcan uzun is en iyisi beline makine :)

yusufozugenc
12 Ağustos 2013, 04:42
Adamın erkekliğine laf ettiniz avatarını bile değiştirmiş :mrgreen: Şaka bir yana kavga etmek en basitinden zaman kaybı. Bin motoruna iki ara gaz ver uza. Bakakalsın iplikler. Bi de katlanır plakalık, oh mis :D

tr_select
12 Ağustos 2013, 04:52
Şu niye kaçmadın, niye kavga etmedin diyenleri anlamıyorum. 3 tane lavuk apaçi... Eee bu kardeşimiz 1 kişi. Siz hayatınızda kaç kere 3 kişiyle kavga ettiniz ?
Veya ben geçenlerde ettim ne geçti elime. İki kişiydik, sıkıştırma korna sellektör sonucu araç önümüzü kesti. onlar üç kişiydi... İndiler, indik... Bir birimize girdik...
Sağ gözümün altı mordu-alnım şişti-sağ dirseğim kızarmıştı... Arkadaşımın dudağı patladı...

Kaskın etkisiyle kafa atmam sonucu birisinin burnu kırıldı. Eldiven korumalığı sayesinde ikisinin dudağı patladı ve bilimum kaş açıkları, morarmalar... Arkadaş vurdu indirdi zaten... Sonra ne oldu geldiler, ayırdılar. İyi bir şeymi? Hayır... Tamamen amaçsız, fevri sinirle yapılan salak saçma bir şeydi bana göre. Hiç bir kelime edilmedi. Durduk, indik... Onlar indi ve pata küte :mrgreen:

Ama ne söyliyim, yıllardır içimde sakladığım hayvanı, o cani öküzü çıkardım ortaya... Hiç pişman değilim ama kimseye kavga-dövüşü önermem. Tamamen amaçsız ve tehlikeli salak saçma şeyler... En iyisi durmamak, yola devam etmek. Buda kardeş, abi nasihatı olsun.

Not- kask ile kavgaya girmeyin. Vizör kırılıp yüzünüzü kesebiliyor. Ama darbelerdende o biçim koruyor... :)

numangokce
12 Ağustos 2013, 05:19
boş yere korkun. koskoca istanbul. belki sen o yolu o anlık kullandın. bi daha nerde bulacak seni? işi gücü bırakıp sabah akşam orda seni mi gözetleyecek? kaldı ki o adamlar(!) sadece o anlık 3 adettiler ve büyük ihtimalle tekrarı zor. bu durumda süt dökmüş sakar kedi gibi olur, başını bile kaldıramaz. sakin ol biraz.

diyelim bu adamlar yemedi içmedi işi gücü bıraktı seni takibe aldı, buldular bi yerde, 3 kişi sardılar seni. karşındakine kafayı giydirdikten sonra tabanları yağla. elbette korkarsın, bu doğaldır. ama evhama gerek yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:16 ----------

Ama ne söyliyim, yıllardır içimde sakladığım hayvanı, o cani öküzü çıkardım ortaya... Hiç pişman değilim ama kimseye kavga-dövüşü önermem.

hocam beni tarif etmişsin (: olay oldumu göbeğinde buluyorum kendimi, ve o hayvan çıkıyo dışarı. dizginleyemiyorum da... zar zor giriyo çıktığı yere (!) :queen::queen::queen::queen:

serdar1547
12 Ağustos 2013, 10:53
erkekliğin onda dokuzu kaçmaktır,bence en iyisini yapmışsınız.

KaPTaNHaSaN
12 Ağustos 2013, 11:57
Belli ki adam bela istemiyor!
bi iyilik yap da bahsi geçen magandaları döv sen :)

Murat 48/30
12 Ağustos 2013, 12:31
Dostum ben uzay kafa olduğundan biber gazı koyuyorum, zaten cüsseye gelen olmuyorda olurda kalabalık denk gelirsem biber gazı bıçak taşımaktan iyidir diye almıştım.

Hem üstünde ayıya bile sıkılacağına dair resim var, tam da ayılara denk gelmişsin :)

-TAN-
12 Ağustos 2013, 12:49
Sen magandaların plakasını arabasının modelini şeklini alsaydında; yolda görürsek belki ufaktan bir ders verirdik

albaywolf
12 Ağustos 2013, 13:22
Bence iyi yapmışsınız 3 tane magandus için can sıkmaya değmez. Orta parmak da yerinde olmuş.

dreamkiller
12 Ağustos 2013, 13:31
ya hacım yok öyle bir şey olmaz.. Üzerine bir maganda gelirse kaskını eldivenini cıkarmadan dal ama üç tane gelirse topukla :) şaka bir yana plakasını alsaydın herifin polise şikayet ederdin..

VlknDnmz
12 Ağustos 2013, 13:37
Üstat alamadım o an işte aklıma gelmedi keşke alsaydım aslında en güzeli kaska bi tane crash cam takıp gezmek :cherry:

motorcrus
12 Ağustos 2013, 14:03
tek başına olsa yemezdi öyle gel lan felan diye bi olayda bizim arkadaşla başımıza geldi.
arkadaş kullanıyordu motoru ben artçıydım neyse kırmızı ışık yanıyordu arkadan en öne geçtik her motorcunun yaptığı bişey tabiki.
baktık sola dönüşte araç yok aynadan baktı gelen yok sol şeritten en öne geçtik neyse yanımızda gene bıyıklı genç bi tip yanında arkadaşı.
biz önlerine bile geçmedik arabanın sol tarafındayız sağa dönecek dolmuşçu sağa serbest olduğu için önündeki araç yol versin diye kornaya abandı.
bizim yanımızda duran o tip arkadaşta sandıki yeşil yandı ışıklardan önde ışığıda görmüyor biz kafayı çevirip baktık kırmızı halen baktık camı açtı ,
diyor ki arkadaşıma 'hayırdır kardeşim sarhoşmusun' bizde dedik kırmızı yanıyor körmüsün laf bulamayınca sarhoş kelimesini iki üç kere söyledi.
dedik bilader adam sağa döneceğini için korna çaldı kafan basmıyor mu geçse yanımızdan geçer ama geçmek istemiyor neyse yeşil yanda bu artist bi şekilde sağa çekti :D
el kol hareketi yapıyor arkadaşımda kavgayı pek sevmediği için pek tınlamadı bastı gitti bende kask yok onda vardı bendede olsa inecektik:) tabi ben giderken orta parmak yaptım o ayrı mesele :D :D