PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : polis bazen tam zamanında gelir

satoyama
11 Ağustos 2013, 18:56
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1009703_10151797225937580_1419415277_o.jpg

bayramın 1. günü motorum yüklü eşim artçı, istanbul pendik-tuzla e-5 civarındayız eskihisar feribota doğru gidiyoruz. bir an trafik yavaşladı, yan yoldan ağır ağır ana yola çıkan 16 plakalı beyaz bir doblonun beni görmediğini anlayarak tam soluna gelince ufak bir uyarı korna çaldım, tabi bir an eleman hafiften sıçradı gıkıda çıkmadı, yol benim hakkım olduğu için sağdan ilerledim. her ikimiz içinde normal bir durum dalgın olan O..

çok zaman geçmedi bir kaç km sonra bu doblo bomboş yolda O sol şeritten ben sağ şeritten rampa çıkarkarken (çıkamıyorda) arkadan kimse onu sıkıştırmadığı halde mesafe bırakmadan önüme kırdı kendini sağ şeride beni de tehlikeye attı. aslında bir tehlikeye girmedim ama bilinçli yaptığını adım gibi biliyorum. bütün tacizlerime karşı durmadı ağır ağır oralı olmadan gidiyor.

tam o sırada soluma bir baktım içinde tören üniformalı polislerin oturduğu bir polis aracı!! ben kaskı açınca onlarda camı açtı sanırım arka koltukta amir var göremedim. ilgili bakışlarla.

(hızımız 60 felan). beni dinlemeye çalıştı bende "hemen şu "16 plaka doblo beni tehlikeye attı bilerek sıkıştırdı" dedim der demez hemen basıp dobloya yetiştiler

::hakem1::

bizde gülerek arkadan izleyerek geliyoruz.

polis siren yaptı anons yaptı dobloyu durdurdu ama biz durmadık devam ettik.

büyük ihtimal ticari ve salaş bir araç olduğu için bir ton evrak eksiği vardı umarım güzel bir düdüklemişlerdir.

tr_select
11 Ağustos 2013, 18:59
Çok keyif aldım okurken. umarım güzelce kitlemişlerdir, eleman ne olduğunu şaşırmıştır :)
Edit.

Bu doblo-connect tarzı araç sürücülerinin motosiklete karşı neden garezi var anlamadım.
1- bayanlardan
2- doblo, connect tarzi ufak ticari araçlardan
3- Otobüs, münübüs, kamyon tarzı araçlardan
4- şahinlerden....

UZAK DURUN :)

mücahit_89
11 Ağustos 2013, 19:15
trafikte bunları yaşadığımda hep polisin denk gelmesini istemişimdir,size denk gelmiş:)

inş arkadaşın canı yanmıştır da birdaha bunu yapmaz...

M.balibey
11 Ağustos 2013, 19:21
helal olsun o polislere umarım iyi bir ceza almıştır size de geçmiş olsun özellikle arkanızda bayan varsa sıkıştırmalar artıyor:pr:

tahsins
11 Ağustos 2013, 19:23
ah şu doblo sahipleri hepini trafikten men etmek lazım aslında :mrgreen:
şaka maka ben bile tırsıyorum araçdaşlarımdan, mesela doblo sürenlerde yol istemek demek , yol isteyeceği aracın kıçına 10cm ye kadar yaklaşıp hiçdurmadan selektör yapmak :) hayır benimkinden biliyorum sonuna kadar basmadan gitmiyor meret. sankim altındaki ferrari dersin. garip adamlar bu doblo sahipleri :)

beko12345
11 Ağustos 2013, 19:31
İnanın mesajın sonunda bir Ohhhh çektim :).

mete_han
11 Ağustos 2013, 19:32
geçmiş olsun...İstanbul dışında kimseye kafayı takmam aslında..ama İstanbul içinde dellenirim..sonuna kadar giderim...

mücahit_89
11 Ağustos 2013, 19:38
geçmiş olsun...İstanbul dışında kimseye kafayı takmam aslında..ama İstanbul içinde dellenirim..sonuna kadar giderim...

seni biliyoruz mete abi:)

ama geçen gece saat 2 elamanın biri 5.20'de makas atarak gidiyo bende korna sellektör yaptım sonra içinden adamlarda hareket yaptı:)sonra zaten ben hızımı kestim gitmelerini bekledim ben motordayım adamlar tank gibi arabada ve sarhoşlar belli:)

motorcu akıllı olacak can ve mal sağlığını tehlikeye atıcak durumda sinir ve adrenalin duygusuna hakim olacak:cat:

hee orda 5-6 motor olsak hertürlü bende el ederdim sağa çekerlerdi sonrası güzel bi hasbihal olurdu:mrgreen:

VlknDnmz
11 Ağustos 2013, 19:41
Abi şansına iyi denk gelmiş polis geçmiş olsun inşallah ceza yemiştir bi miktar...

shooter1
11 Ağustos 2013, 20:12
şahinlerden sağlam insan da çıkıyor şimdi hepsini bitirme

Çok keyif aldım okurken. umarım güzelce kitlemişlerdir, eleman ne olduğunu şaşırmıştır :)
Edit.

Bu doblo-connect tarzı araç sürücülerinin motosiklete karşı neden garezi var anlamadım.
1- bayanlardan
2- doblo, connect tarzi ufak ticari araçlardan
3- Otobüs, münübüs, kamyon tarzı araçlardan
4- şahinlerden....

UZAK DURUN :)

Sinan Er
11 Ağustos 2013, 20:37
Ama durmalıydın ve doblonun seni sıkıştırıp tehlikli araç kullandığını söyleyip şikayetçi olmalıydın. Yanlış yapmışsın

satoyama
12 Ağustos 2013, 02:57
Ama durmalıydın ve doblonun seni sıkıştırıp tehlikli araç kullandığını söyleyip şikayetçi olmalıydın. Yanlış yapmışsın

tek değildim. şimdi eşimin yanında küfür ederler, bende bunları orada mıhlarım, polisin yanında suçlu konuma düşerdik, onları bana yedirmezler. zaten onlara yapılacak evrak kontrolü yeterli benim için..

burası türkiye.

şirket arabası haricindeki ticari araçların çoğunun evrağı eksiktir.

her yıl muayene sigortası vergisi püsürü hele birde içinde yük varsa k belgesii.

allah yardım etsin.