PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YBR 125 İle Son Hızınız? 160 KM Hıza çıktım!!!

Sayfa : [1] 2

Agv
10 Ağustos 2013, 23:34
Evet, hani arkadaşlar şu bildiğimiz 125 cc, tek silindir şehir içi kullanılan, az yakan motosiklet ile kaç km hız yaptıklarını yazıyor ya, ben de yazayım dedim. Evet, 160 KM yaptım. -yersen?

Arkadaş foruma geliyor adamlar diyor ki ybr 110'u geçmiyor. O kadar hıza bile taş çatlasa çıkar zaten.. Frenlemesi de o kadar hızda ne kadar iyi bilinmez.. Yahu motosikletin eti belli, budu belli. 140 km kadran var diye hepsini yapacak değil ya? Daha ne bekliyorsun ki? Dişliyi, silindiri değiştiripte hâlâ bir şeyler yapmaya çalışanlar var. Yapmayın arkadaşlar ben fazla zorlamadım fakat 100 km yapıyor bu araç. Kaldı ki bu motosikletle yapılabilecek ideal sürat 80 km o da otobanda vs. Öyle canavar bir şey olsa zaten bize kalmadan mühendisler oynardı dişliyle, silindirle, karbüratörle, egzosla.. Amacı belli bu aracın alt sınıf için ekonomik bir ürün işte şehir içi çok az yakan, sorunsuz bir motosiklet. Şahsen kullanıyorum ve memnunum. Tek ricam artık şöyle boş konuların açılmaması. Hız yapsın diyorsanız paraya kıyıp biraz daha açılın. 250 cc naked motosikletler var, cbr, ninja vb. motosikletler var mesela. Vallahi bıktım sürekli birilerine rastlıyorum benzincide vs. "Kardeş ben şu kadar hız yaptım, senin araç kaç basıyor?" :pr:

Ayrıca;

Yok motosiklet sağır kalır, şu olur, bu olur gibi boş laflara kulak asmayın. Rodajı kitaba uyarak yaptım, 2.000 km oldu şu an bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Gayet seri, tatminkar şu an için. İleri zamanlarda göreceğiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Castrol Power1 4t 10/40 yağ kullanıyorum rodaj yağını değiştirdim. Her 1.000-1.500 km'de değiştirmeyi düşünüyorum yağı şehir içi çok yoğun kullandığım için. Vites geçişleri yumuşadı. Gerçi başka yağ kullanmadım fakat 1.000 km'ye yaklaşırken bazı vites geçişlerinde çat çut sesler geliyordu. :)

İmportant
10 Ağustos 2013, 23:45
Buralar değerlenir. Önlerden yerimizi alalım.

MotojeN
10 Ağustos 2013, 23:52
Yokuş aşağı yapmış olabilir ince tekerlerden dolayi.
Bu ara yeniyim herkrze merhabalar.

zerzura
10 Ağustos 2013, 23:59
Aha kimse okumamış ki adamın yazdıklarını :) LöL

serdar1547
11 Ağustos 2013, 00:00
geçen gün 125 cc motora sahip bir kişi motorunun 170 km hız yaptığını iddia etti,dedim gel yarışalım,hem de anahtarına...üstelik benim motor en son 128 yapıyor dedim,o da şimdiye kadar ulaştığım en son hız dedim...adam aniden geri vites yaptı yok yarış tehlikeli yok şöyle yok böyle. söylenmeye başladı...bende son söz olarak o motor 170 yapsın şurda eşşek gibi anırmazsam adam değilim dedim...
o değil de birde bunlara inananlar var şimdi adam bana soruyor bu en son ne basıyor diyor,diyorum 120.... cevap hazır bizim cup da 120 basıyor,böyle devam ederse zaten motoru satıp cup motor alacağım artık yoksa bu vicdan azabı beni öldürecek

miedos26
11 Ağustos 2013, 00:02
hd 883 bile 170 i zor buluyorken ybr mi? :D komik insanmış yahu

apoxlost
11 Ağustos 2013, 00:20
1 aylık ybr sahibiyim 1300 km de bugün arkamda artçıyla 80 i rahat gördü zar zor 95 yaptı . tek kişi hafif rüzgarı arkama alarak 110 yaptım.
bence 80 km den sonrası bu motora eziyet hiç saglıklı degil ömrünü kısaltmaktan başka bişey degil.
1000 km yagını kendim degiştirdim . castrol power 1 4t 10w40 SCOTER olanı kattım mecburen scoter yazmayan düz 10w40 buralarda bulamadım .

reverse
11 Ağustos 2013, 00:43
Sırf şu kavgalardan uzak durmak için altımda 600'lük motor olmasını isterdim.
Ne istediğini bilmeyen adamın sevdası o küçücük motorları sürat yaparken görmek veya öyle olduğunu hissetmek.
Bunların havası yolda yanından vızz diye geçen büyük motorlar olduğunda söner.
Bir sonraki vakası da sokak aralarında scooter bağırtanlardır. Artık egzosu mu delmiş ne b.k yemişse öyle bir yırtınıyor ki motor, eleman uçtuğunu sanıyor ellaham.
Bir de sürüşteki ince detayları, şekilleri göreceksin. Dümdüz ara sokakta slalom yapmalar, ani manevralar, birden frene asılmalar, sonra ani hızlanmalar filan. Suratında o ''uçuyorum'' ifadesi, öne eğilmiş vücut, yanlara açılmış dirsekler...
Benim de hayalim, sokaktan tam bu eleman geçerken elimde beyzbol sopası ile gerilip gerilip tam geçerken altının çatına koyuvermek zopayı. Her gece bunu düşünüyorum uyumaya çalışırken.

tr100a
11 Ağustos 2013, 00:52
bende km saati doğru gösteren cub var ben 65kg yim düz yolda tek kişi rüzgar arkadan eserse 80 km hafif rampa aşahı 85 km yapıyor artık ne sebeptense bayi veya ithalatcı 80 ile giderken 120 gösteren motoru getiriyor herkes teknik lise yada makina mühendisi değil ki kadranda 120 gören inanıyor ondan sonra başlıyor burda anlatmaya
ikinci gurup motorunu satacak meth etmesi lazım falancanın motor 120 yapıyor zaten ben motoru çok güzel açtım benimki 130 yapıyor başlıyor sallamaya meydan boş nasıl olsa:mrgreen:

albaywolf
11 Ağustos 2013, 01:00
Komşu lokantanın paketçisi eve 140 ile gidip geliyomuş ybr'siyle. Kilometrede de 10 kuruş yakıyomuş.

Progressive
11 Ağustos 2013, 01:02
biriniz yazdığını okuyun :queen:

ama başlık feci içeriğe bakmadan yazılası :cat:

ERROR88
11 Ağustos 2013, 01:09
Aldin tabi yavas motoru kendini teselli ediyon dimi eminim kapanmissindir bile ustune:)

flame
11 Ağustos 2013, 01:19
2 zamanlı motosiklet harici ve 4 büyük japonun piyasaya sürmediği konsep gp modelleri hariç hiç birisi 140km hızı geçemez ne yazık ki..

Ben türlü modifikasyonla 184 kmh hıza ulaştım derbi ile fakat inanın emin olamıyorum.Saat fazla gösteriyor olabilir.Ama 170km yaptığıma inanıyorum gps ile ölçülürse.

fastturkish
11 Ağustos 2013, 01:42
bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan insanlarla dolu bir ülkede yaşadığımızın en basit kanıtı bu başlık altına yazılan yazılar galiba.. kimse ne yazdığını okumamış sırf başlığa bakıp entryleri döşenmiş, alay eden edene.. yok arkadaş forum morum hikaye millet sırf goy goy peşinde. bırakıyorum bu forum işlerini.

gokhanarslan
11 Ağustos 2013, 01:48
Hocam maalesef bizim Türk insanı imkanı olsa 1000CC racing ile başlarlar. Allahtan imkanları yok o yüzden 125 cc ile maksimum hıza çıkma çabaları ayrı dert. Geçen gün de CBR125 ile 160 gördüm! diye bir başlık vardı. Ulan tırto CBR250 165'i zor görüyor ben benim motor ile 165-170 zor görüyorum. O zaman biz salağız ki gitmişiz cc büyütüm 250'lik motor almışız. Ulan benim motorum 30 beygir seninki 15 beygir aynı hıza nasıl çıkıyoruz?

Böyle insanları zaten forumda gördükçe forumdan soğuyorum. Yazdıklarına da sonuna kadar katılıyorum. 125 cc motorlar ile hız yapılmaz! 110-120 kilo motor lan onlar. Bi ters rüzgarda şerit değiştiriyosun frenleri ayrı dert rüzgara direnci zayıf sen he yap yap 150-160 yap 125'likle. Tabi yersek :)

atreyu
11 Ağustos 2013, 02:08
ahah konu gerçekten değinilesi :) insanlar motorum sıradan ama maşşallah turp gibi her işimi görüyor demek istemediğinden ya da kalplerinde ki Ss sevgisine ulaşmasını engelleyen ekonomik durumlardan ötürü böyle yorumlar yapıyor olsa gerek. Kimse evet ya benim motor kötü demiyor. Bugüne kadar kiminle konussam hep böyle yavaş gitse dahi yok şurasında sorun var yok burasının bakımı geldi deyip geçiştiriyorlar. 125cc ile 160 görenler 1000cc ye felan binseler mazallah kaçı görürler artık :D işte bu da bizim avuntumuz en güzeli olmasa da en güçlüsü benimki tripleri : D motorum Str 250 ama çin malı deyip geçmeyin geçen 180 gördüm hemde tek teker yaparak ahahah :P

selo9115
11 Ağustos 2013, 02:22
Aldin tabi yavas motoru kendini teselli ediyon dimi eminim kapanmissindir bile ustune:)

hacı seninkide 125 lik ama 145 basıyor naberrrrr

MotojeN
11 Ağustos 2013, 09:33
Aprillia rs 125 mi bu 150 160 yapacak allah aşkına

reverse
11 Ağustos 2013, 10:01
bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan insanlarla dolu bir ülkede yaşadığımızın en basit kanıtı bu başlık altına yazılan yazılar galiba.. kimse ne yazdığını okumamış sırf başlığa bakıp entryleri döşenmiş, alay eden edene.. yok arkadaş forum morum hikaye millet sırf goy goy peşinde. bırakıyorum bu forum işlerini.

Valla arkadaş, sen okuduklarından bu konudaki cevapların tamamının konu okunmadan yazıldığını çıkarttıysan, bence de bırak bu forum işlerini.

rumelian
11 Ağustos 2013, 15:27
Sana 140 yaptigini soyleyen adama sunu soyleyebilirsin,

"Senin agirligin 50 kg olsa, depo sadece ceyrek depo dolu olsa, ruzgari arkana alsan, yokus asagi salsan, motorun ustune yatsan, hatta roket etkisi icin osursan, o motor 130 u gecmez gercek GPS olcumune gore."

shooter1
11 Ağustos 2013, 16:02
rumelian guldurdun be guzel aciklama yspmissin

Tsubasa
11 Ağustos 2013, 16:27
http://inciswf.com/1290373622.swf

VOLkann
11 Ağustos 2013, 16:32
Ne istediğini bilmeyen adamın sevdası o küçücük motorları sürat yaparken görmek veya öyle olduğunu hissetmek.
Bir sonraki vakası da sokak aralarında scooter bağırtanlardır. Artık egzosu mu delmiş ne b.k yemişse öyle bir yırtınıyor ki motor, eleman uçtuğunu sanıyor ellaham.
Bir de sürüşteki ince detayları, şekilleri göreceksin. Dümdüz ara sokakta slalom yapmalar, ani manevralar, birden frene asılmalar, sonra ani hızlanmalar filan. Suratında o ''uçuyorum'' ifadesi, öne eğilmiş vücut, yanlara açılmış dirsekler...
Benim de hayalim, sokaktan tam bu eleman geçerken elimde beyzbol sopası ile gerilip gerilip tam geçerken altının çatına koyuvermek zopayı. Her gece bunu düşünüyorum uyumaya çalışırken.

Hocam çok güldüm Allahda seni güldürsün... Bende 600cc hornet var hemen hemen sorulan ilk soru "Abi bu kaç basıyor?" ve emin ol verdiğin cevap ne olursa olsun hemen bi mukayese durumları işte falancada şu var şu kadar basıyo şunda bu var bu kadar basıyo vs vs.
Yani 600cc yede binsen bizim milletin saçma muhabbetleri bitmez ki ben genelde fszla hızlı gitmediğimi çoğu zaman 120yi geçmediğimi söylüyorum. Trafiktede aynı durum. Şöyle kaskın camını açiim rüzgar vura vura 70le falan sağdan gidecek oluyorum inana scooterından 150cc sine bir sürü motorcu yarışa giriyo etrafımda sanki Beni geçince.bişey olacak ne rahatsız bi.milletiz anlamadım gitti.

VlknDnmz
12 Ağustos 2013, 03:56
yalnız çoğu kişi okumamış :)

HEROCAN35
12 Ağustos 2013, 09:44
evet aynen öyle şuana kadar üç farklı arkadaşımın ybr sine bindim düzde iki kişi 90 meyilde 100 (meyilli yolda dik rampa aşşagıya degil)

bindigim motorlar kesinlikle orjinal dişli vs ile oynanmış degil ama ben bunu ne zaman ybr cilere öylesem hönkür hönkür hönkürüyorlar

sanıyorlarki yamaha bu diger 125 cc ler gibi gitse çok utanç verici olur

cx571
12 Ağustos 2013, 09:48
Millet başlığı okuyor direk yazıyo. :) Millet adam açıklamıs süper bi şekilde neyin kafasını yaşıyorsunuz.Okusanıza yazıyı:) Biladerim seni tebrık ederim.

cece89
12 Ağustos 2013, 09:52
Forum terk :queen:

Yazılan cevapların geneline bakılırsa Boş adam sayısı toplam adam sayısından fazla buda bu konuda açıklığa kavuşmuş oldu.:thumleft:

kurubuz
12 Ağustos 2013, 09:52
Gün gelecek ülkemiz muhasır medeniyetler seviyesine gelecek , insanımız "übermench" ( https://eksisozluk.com/ubermensch--112446 ) olacak ve böyle konular açılmayacak.

KaPTaNHaSaN
12 Ağustos 2013, 11:35
yeni motor yapmadan biraz önce o hızı yapmıştır, rampa aşaağı. Sıkıştırma yoksa hız vardır .. sıkıştırma yoksa motor bitmiş demektir. yokuş aşağı 200 yapan şahin vardı bende rampaları da 70 ile çıkıyordu otobanda. zaten son gidişleri oldu komple motor yaptık :) silindir gömlek felan folloş olmuş :)

ferdinandd
12 Ağustos 2013, 12:25
Şu bildiğimiz 125 cc, tek silindir şehir içi kullanılan, az yakan motosiklet ile kaç km hız yaptıklarını yazıyor ya, ben de yazayım dedim. Evet, 160 KM yaptım. -yersen?

Arkadaş foruma geliyor, diyor ki ybr 110' u geçmiyor. O hıza bile taş çatlasa çıkar zaten. Frenlemesi de o hızda ne kadar iyi bilinmez. Yahu motosikletin eti belli, budu belli, ne bekliyorsun ki?

Dişliyi, silindiri değiştirip hâlâ bir şeyler yapmaya çalışanlar var. Yapmayın arkadaşlar, 100 km yapıyor bu araç. Kaldı ki bu motosikletle yapılabilecek ideal sürat 80 km o da otobanda vs.

Amacı belli bu aracın, alt sınıf için ekonomik bir ürün işte. Şehir içi az yakan, sorunsuz bir motosiklet. Şahsen kullanıyorum ve memnunum.

Vallahi bıktım, sürekli birilerine rastlıyorum "Kardeş ben şu kadar hız yaptım, seninki kaç basıyor?" :pr:

Yok motosiklet sağır kalır, şu olur, bu olur gibi boş laflara kulak asmayın. Rodajı kitaba uyarak yaptım, 2.000 km oldu şu an bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Gayet seri, tatminkar şu an.

O 3-5 km hesabını yapanları gördüğümden ne forumdan ne dışardan 2. el motosiklet alamadım. Oysa ki herkes senin gibi düşünse gönül rahatlığıyla alınabilir 2. el piyasası olacaktı. Arz talebe göre de bugün 4,5 / 5 lira denilen motosikletler 3 hadi bilemedin 3.5 Lira olacaktı.

125cc commuterin en ideal, nispeten halen güven veren maksimum süratleri bencede 80-90km/h.

Sonrasına hem HİÇ gerek yok, hem rüzgara direnmeler, hafiflikten savrulmalar, önüne biri kırsa nasıl durum düşünceleri, kahve fincanı silindirin can çekişme çığlıkları, sürekli aşırı diken üstü yolculuğun kafa yorgunluğu... ...

gibi bir sürü olumsuzluğa katlanıyorsun, ne için? 1 saat boyunca yardırsan bile 5-10km fark atarsın bana. Sen 1 sigara içemeden bende orada olurum zaten, değdi mi :mrgreen::queen:

Dediğin gibi üretilme amacı belli, senin beklentilerin belli. Bu durumda Ybr' nin yeterli ve doğru tercih olduğunu düşünüyorsan zaten = Keyfin dibi :cherry:

Hadi son "sağır kalır" deyen mühendis kör olmuş, hiçkimsenin mi gözleri görmüyorda atıp tutuluyor :mrgreen::mrgreen:

beyazit60
12 Ağustos 2013, 12:57
125cc bazı motorlarla 180-190 km arası hız yapabilirsiniz. Mesela derbi gpr125 yada gilera cx125 tabi çift zamanlı benzin canavarı bunlar.

Osman___
13 Ağustos 2013, 14:25
Eğer 125 cc alıyosan hızla mızla uğraşmıcan 100 ü geçiyosa öp başına koy ama 100 de fazla görme çünkü gerek yok makinayı yormaya.. Ben ilk aldığında biraz basıyodun ama 80den sonra kendini kaybetmeye başlıyor bu motorlarda güvenli hız 70 80 dir... (:.

samet10
13 Ağustos 2013, 16:42
onlar muhtemelen vites boşta iken bi ferrariye felan halat ile bağlanıp ferrarinin hızını söyleyenler :D

Wing-go
13 Ağustos 2013, 16:49
cup 120 :O
70 80 ini öpsünde başına koysun cup la

geçen gün 125 cc motora sahip bir kişi motorunun 170 km hız yaptığını iddia etti,dedim gel yarışalım,hem de anahtarına...üstelik benim motor en son 128 yapıyor dedim,o da şimdiye kadar ulaştığım en son hız dedim...adam aniden geri vites yaptı yok yarış tehlikeli yok şöyle yok böyle. söylenmeye başladı...bende son söz olarak o motor 170 yapsın şurda eşşek gibi anırmazsam adam değilim dedim...
o değil de birde bunlara inananlar var şimdi adam bana soruyor bu en son ne basıyor diyor,diyorum 120.... cevap hazır bizim cup da 120 basıyor,böyle devam ederse zaten motoru satıp cup motor alacağım artık yoksa bu vicdan azabı beni öldürecek

efedemir
13 Ağustos 2013, 17:42

:D :D :D :D :D :D valla ya bazen banada oluyodu egsoz açıkken uçuyom sanıyodum :D varya tam tamına anlatmışsınız. diyecek başka laf yok :cat:

Agv
16 Kasım 2014, 19:42
23 Bin km oldu motosiklet hâlâ masraf çıkarmadı. Sadece yağ, hava filtresi gibi periyodik gerekli/zorunlu bakımları yaptım. Kulak asmayın bu laflara.

gkhantaskin
16 Kasım 2014, 19:56
Kardeşim senin müşür bozuktur kendini kandırma.

adem80
16 Kasım 2014, 20:19
Eski kasa ybr ibaresini tersten sıfıra dayamıştım 2005 titan es le. Ne kadar hız bilmiyorum.130 -140 arası yapmış olabilirim ama ibreye göre tahminen 200 falandı :-(

sinan151
16 Kasım 2014, 20:38
cup 120 :O
70 80 ini öpsünde başına koysun cup la

İnnova125 fena kaçıyor :)

Agv
16 Kasım 2014, 20:41
Kardeşim senin müşür bozuktur kendini kandırma.

Bir ara basmama rağmen yanmıyordu ama frenle oynadım düzeldi sonrasında. Valla İnşallah sıkıntı çıkarmaz.. Servis yağ değişimine sadece işçilik olarak 20 TL aldığından beri gitmiyorum yağı kendim almıştım hadi onlar versin yağı bari 10 lira işçilik alın.. 20 lira işçilik neresinde bunun?

Garantiden çıkardım motosikleti o zamandan beri hiç servise gitmedim ama tavsiye etmiyorum. Fabrika hatası bir problem olursa hak talep edemezsiniz. Zinciri, dişliyi falan kendim değiştirdim hep. Bakımsız kaldığı için D.I.D Oringli zincir şemsiye gibi girdi. Yapacak bir şey yok. Benim ihmalkarlığım. Zincir sökme aleti yerine taşlama ile kestim zinciri yenisi de D.I.D ama oringsiz + takarken pim itmiyorsunuz

http://cdn2.media.cyclingnews.futurecdn.net/products/bikes/mountain/1243591290916-avdm506uviqi_600.jpg

Fotoğrafta gördüğünüz zincir özelliği (Power link deniyordu sanırım) Normalde bisikletlerde var ve çok pratik ama aldığım D.I.D zincirde de var bu özellik. Aslında motosiklet ileri geri yüklendiğinden dolayı sakat. Bunu Ybr kullanan bir arkadaşım daha söyledi.. Ama şu an için bir problem yaşamadım. İnşallah yaşamam zincir o bağlantıdan çıkarsa çok iyi olacağını düşünmüyorum.

Bu arada haklısın yalancı olmayalım şimdi. Far ampulü 1 kere ve gösterge ampulleri komple 2'şer kez değişti. Bunun dışında bir şey olmadı daha. Hava filtresini de 22 binde değiştirdim normalde kitapçıkta 12 bin diyor hadi memleket toz duman İstanbul 10 binde değiştir.. Hata bende o konuda. Buji vesaire 5 bin olmadan değiştiriyorum. Hepsinden taviz veriyorum fakat yağdan hiç taviz vermedim. 3 kere falan Motul 5100 10/50 yağ kullandım yazın geri kalan sürede mevsime göre Castrol 10/50 ve 10/40 yağ kullandım. Maksimum 2.000 km sonra yağı değiştirdim arada kontrol ettim zaten çubuktan yağın durumunu vesaire.

mmysgr
16 Kasım 2014, 20:46
Şu konu yaşadığımız ülkenin özeti durumunda resmen. İşte az önce daha yazılanı okumadan yorum yapan kişiler size başka konularda hayati bilgiler vermekten çekinmeyecekler.

Carbondioxid
16 Kasım 2014, 20:57
Başlık sahibi forumdaşımız Ti'ye almış durumu zaten, ancak modifikasyonla motorun canına okuyup yapılırmı belki.

Yok standart hali ile yaptım diyenlere benden bi şarkı

https://www.youtube.com/watch?v=7mxFNTxCqnc

bkgzl34
16 Kasım 2014, 21:31
benim ybr de herhangi bir modifiye yok zorlanmadan 100 km/h görür, zorlarsam 120 km/h bokunu çıkartıp son hız denemem 132 km/h, tabi kadrana göre gps ölçümü değil. not: bütçeniz varsa castrole tekme basın, kıyın paraya motul5100 serisi yağdan koyun farkı hissediceksiniz. 2. nci not: yağ yüzünden değildir son hızlarım yanlış anlaşılmasın yıllar boyu motoruna göre şerbet verdiğimden motorun nasıl açılacağını iyi bilirim.

hsk
16 Kasım 2014, 23:49
125 lik sonuçta ne beklenir ki benim ki max 90 yapıyor ben daha 80 ni geçmedim ne gerek var küçücük motora bu kadar işkence yapıyorlar biri gider açık egzos takar diğeri matkapla delik açar sokak aralarında bağırt da bağırt derdiniz ne sizin arkadaş.

tekoklava
17 Kasım 2014, 00:08
vallaha onu bunu bilmemde adam mobilettle 140:queen:

http://www.youtube.com/watch?v=9PkjMpguKfI

TEKNECI
17 Kasım 2014, 01:51
bende de YBR 125 var.
inanmazsiniz bugun 80i gecmedim.
eve sag salim geldim.

hsk
17 Kasım 2014, 03:09
Mobilet ile 140 hep gitmeyi daha fazla surat yapmayı düşünenler o motorla nasıl duracağını bir defa düşünür mü acaba

Darkcity2000
17 Kasım 2014, 09:28
Cbr 125R ile 95 kg yim otoban, duz, gorus maksumum, asfalt temiz ve kuru, trafik seyrek, ruzgarligin arkasina yatarak 130 km/s max.

zapalka
17 Kasım 2014, 11:08
geçen bisikletle otobanda gidiyorum,bir bmw ile kapıştık. hız göstergesi olmadığı için net birşey söyleyemiyorum fakat tahminimce 180-190 gidiyorduk. sonra adamda turbo varmış ta geçti beni.

celikat
17 Kasım 2014, 11:22
geçen edirne otobanında benim busa ile altıncı vitesi bitirmişim, bir baktım yanımdan ybr geçip gitti.