PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : agv

BYRACE
10 Ağustos 2013, 15:03
agv k3 - k4 evo arasında ne fark var ? fiyat farkından başka... ikisinden birini alacam ama karar veremedim

Green Arrow
10 Ağustos 2013, 16:55
Haliyle şekil ve fiyat farklı olunca fark olur mantıken,googledan araştırsanız onuda geçtim burda o iki ürününde bir sürü tartışıldığı konu vardı,neyse madem açmışsınız cevaplayım.K3de termoplastik kaplama yani en kalitesiz kabuk seviyesi mevcuttur.Agv kuvvetlendirilmiş malzeme ile desteklemiş gerekli korumayı sağlar standart sürüşü sağlar vs vs.K4 ise sayı sıralaması gibi bir üst modeli onun aerodinamik yapısı çok daha iyidir,malzeme kalitesi daha iyidir muhtemelen iç ve dış olarak bunun ekstrası fiberglass kullanması yani termoplastike göre çok daha sağlam,kaliteli ve dayanıklıdır.

Linwelin
10 Ağustos 2013, 16:58
Yabanci forumlarda ve bloglarda okudugum kadariyla;
K3 termo plastik, K4 fiberglas
K3un malzemeleri daha ucuzmus ama herkes K4ten daha iyi oturdugunu soyluo kafaya.
K4un cene bandi kisaymis silinti cikarabilir diolar.
Son olarak denemeden kesinlikle almayin demisle ve buyuk cogunluk kafalarina tam oturdugu ve daha rahat hissettirdigi icin K3 tercih etmis..

VOLkann
10 Ağustos 2013, 22:15
Ben yaklaşık 1 ay önce k4 evo aldım. K3 ile farkları arkadaşlar özetlemiş. Grafik takıntınız yoksa kesinlikle k4 evo almanızı öneririm o fiyata çok iyi bi kask (yurt dışı testlerin çoğunu okuyarak aldım). Kutusunda burunluk,çene altı filesi, kılıfı standart. Ayrıca yanak yan pedleri ve kafa pedi çıkartılabiliyor. K3de bunlar varmıydı tam hatırlayamadım. Vizörler aynı

reverse
11 Ağustos 2013, 00:08
Ben yaklaşık 1 ay önce k4 evo aldım. K3 ile farkları arkadaşlar özetlemiş. Grafik takıntınız yoksa kesinlikle k4 evo almanızı öneririm o fiyata çok iyi bi kask (yurt dışı testlerin çoğunu okuyarak aldım). Kutusunda burunluk,çene altı filesi, kılıfı standart. Ayrıca yanak yan pedleri ve kafa pedi çıkartılabiliyor. K3de bunlar varmıydı tam hatırlayamadım. Vizörler aynı

Saydığınız kutu içeriği K-3 ile aynı. Malzeme kalitesini bilemem tabi.
Ayrıca çıkarılabilir pedler de mevcut K-3'te de.
Kafaya oturma meselesini bilmiyorum ama K-4'ün düz rengi ile, K-3'ün grafikli olan modellerinin arasında sadece birkaç euro fiyat farkı var.
Yani şimdiki aklım olsa grafikli K-3 yerine fiber malzemeli K-4 beyaz alırdım.
Ama ben K-3'ten de çok memnunum. Yalnız vizörü biraz tuhaf. Öyle buhar yapmama özelliğine fazla güvenmeyin.