PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar yardım edin lütfen :) maximum 2 bin tl bütcem var

rangers07
08 Ağustos 2013, 22:58
Arkadaşlar merhaba :king: 20 yaşında bir kardeşiniz olarak sizden yardım istiyorum :) yardım edin lütfen :) maximum 2 bin tl bütcem var.

bu paraya ne alabilirim ? mondial 125 mg classic var bende ama titreme sorunu ve rahatsızlık sürüş zevki vermiyor.önceden cbr 125 vardı maddi durumsuzluktan sattım :pr: mondial 125 mg classic aldım.şimdi durum iyi çok şükür 2 bin tl bütcem var.yani titremesi olmasın motorun üstüne bindiğimde altımda motorum olduğunu hissedeyim. :cat: :cat: :cat:
2 bin tl ye kadar bütcem var ne alabilirim ?

Green Arrow
08 Ağustos 2013, 23:04
Öncelikle böle bi puntoyla ve ebatla yazmanın ne gereği vardı,aradığın cevaba gelirsek 2 bin liraya titreşimsiz ve motor izlenimi vericek motor yok gibi birşey,mondialciler sana öneride bulunurlar onları dinlemen yararına olur gene alacağın o paraya mondial olacak çünkü dolar,euro muhabbetinden sora 2 bin liraya bırak motoru telefon,laptop alınmaz hale geldi neredeyse ya bütçeni artırıcaksın ya da sattığının aynısını geri alıcaksın.

madlive
08 Ağustos 2013, 23:04
Salcano Wolf 125 al. Ybr ile aynı fabrikadan çıktığı söyleniyor titreşim yokmuş kullanıcı yorumları bu şekilde.
Bi araştır.
Bu arada yazı tipini çok aradın mı?

PowerGarage
08 Ağustos 2013, 23:08
Motoruda satarakmı 2bin tl yoksa herşeyin 2bin tl mi ? Eyer motor hariçse motoruda iyi bi fiyata satmaya çalış en kötü ihtimal 1200 falan sat yani 3200 eder gene bi cbr 125 alırsın belki 2006 model falan olur kmsi çok olur ama honda olur yani :) 3bine cbr 125 dolu sahibinden.com'da yok eyer kmsi çok boşver dersen al sıfır bi çinli bak keyfine 3100e mondial mcx roadracer var cbr125i emin ol güç olarak 2ye katlar farkedilir derecede hızı görürsün. Titreşim sıfıra yakındır bu modelde mondialin mcx mh drift bu 2 modeli hem çok tutuldu hemde titreşimsiz güçlü motorlardır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-acilllll-satilik-repsol..fiyat-dustu-132229004/detay al mesela manita gibi repsol :)

rangers07
08 Ağustos 2013, 23:11
:D yok arkadaşlar.güzel yazı tipi seçtim böyle oldu sonrada düzeltemedm :D küçük yapıcaktım 5 seçmişim :D wolf araştırıcam :cat:

antilop_skul
08 Ağustos 2013, 23:12
kardes mondıal 150 mc mcx yada 125 drift al bunlar temız motordur o paraya bulursun ben 45 bin km kullandım tek sorun 70 tl masraf actı bılmemne bılyası dagılmıs okadar

rangers07
08 Ağustos 2013, 23:14
Motoruda satarakmı 2bin tl yoksa herşeyin 2bin tl mi ? Eyer motor hariçse motoruda iyi bi fiyata satmaya çalış en kötü ihtimal 1200 falan sat yani 3200 eder gene bi cbr 125 alırsın belki 2006 model falan olur kmsi çok olur ama honda olur yani :) 3bine cbr 125 dolu sahibinden.com'da yok eyer kmsi çok boşver dersen al sıfır bi çinli bak keyfine 3100e mondial mcx roadracer var cbr125i emin ol güç olarak 2ye katlar farkedilir derecede hızı görürsün. Titreşim sıfıra yakındır bu modelde mondialin mcx mh drift bu 2 modeli hem çok tutuldu hemde titreşimsiz güçlü motorlardır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-acilllll-satilik-repsol..fiyat-dustu-132229004/detay al mesela manita gibi repsol :)

Malesef motoru satarak 2 bin tl oluyor :/ mondial drift istiyorum aslında çünkü onları sürüşü daha keyifli oluyor.

sakinseytan
08 Ağustos 2013, 23:15

mondial mct mi ney ya bende gpz 125 turbolu italyan malı bişi fln anlatıyosun sandım biraz cıtanı yükselt bence :)

rangers07
08 Ağustos 2013, 23:16
mesela bu nasıl ? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-ilk-sahibinden-ustunde-kufur-dahi-edilmedi-94273692/detay

birde mondial mg classic in titreme işini biraz daha azaltamazmıyız ? yani az azalsa on numara olur ?

PowerGarage
08 Ağustos 2013, 23:21
İnternette 2bin tl ye çok rahat bi mh drift alabilirsiniz bolca drift var nette 2bin tl civarına

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

mondial mct mi ney ya bende gpz 125 turbolu italyan malı bişi fln anlatıyosun sandım biraz cıtanı yükselt bence :)

Sadece o paraya alınıcak en iyi seçenekleri sundum ben hocam. Böyle şekilde yorum yaparak benim seviyemi değil kendi seviyenizin düşük olduğunu gösterdiniz tebrikler. Sizin gibi böyle cc, marka , model, para türü şeylerin ayrımcılığını yapan insanlardan kısa ve öz nefret ederim. Arkadaşın parası budur napalım 2milyara git kawasakimi al diyelim o yorumu yaparak ne kadar seviyesi düşük biri olduğunuzu ben değil siz göstermiş oldunuz sizin paranız olabilir xt600 gibi modellere binebilirsiniz herkes sizin gibi durumu olmayabilir 2milyara xt600 alamaz mondial bazıları için bi hondadır bi suzukidir. NEFRET ETTİĞİM Bİ İNSAN TÜRÜSÜNÜZ. Toplum içinde saygı duymadığım tipsiniz.

rangers07
08 Ağustos 2013, 23:23
Tartışmaya gerek yok arkadaşlar lütfen :pale: değerli yorumlarınız için teşekkür ederim :)

sakinseytan
08 Ağustos 2013, 23:33
İnternette 2bin tl ye çok rahat bi mh drift alabilirsiniz bolca drift var nette 2bin tl civarına

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Sadece o paraya alınıcak en iyi seçenekleri sundum ben hocam. Böyle şekilde yorum yaparak benim seviyemi değil kendi seviyenizin düşük olduğunu gösterdiniz tebrikler. Sizin gibi böyle cc, marka , model, para türü şeylerin ayrımcılığını yapan insanlardan kısa ve öz nefret ederim. Arkadaşın parası budur napalım 2milyara git kawasakimi al diyelim o yorumu yaparak ne kadar seviyesi düşük biri olduğunuzu ben değil siz göstermiş oldunuz sizin paranız olabilir xt600 gibi modellere binebilirsiniz herkes sizin gibi durumu olmayabilir 2milyara xt600 alamaz mondial bazıları için bi hondadır bi suzukidir. NEFRET ETTİĞİM Bİ İNSAN TÜRÜSÜNÜZ. Toplum içinde saygı duymadığım tipsiniz.

yavaş ya sakin ol şaka yapıyorum sadece cin mallarından nefret ettiğim için cin malı bir motoru hondadan üstün tutmana kızdım.benim bindigim motorun paranın pulun hiçbi önemi ve degeri yok yaptıgım yorumda seni veya birbaşkasını kücükte görmem bende mondiale bindim senelerce.
eger sende bir japon motoru paramparca yapıp yanında bir mondiali parcalara ayırıp aradaki farkı görürsen eminol motor tavsiyesi bulunurken ya git bi ybr titan fln al en azından japon olsun dersin.sevdigim birisin hep onlinesin burda beni yanlış anlama oke

PowerGarage
08 Ağustos 2013, 23:40
yavaş ya sakin ol şaka yapıyorum sadece cin mallarından nefret ettiğim için cin malı bir motoru hondadan üstün tutmana kızdım.benim bindigim motorun paranın pulun hiçbi önemi ve degeri yok yaptıgım yorumda seni veya birbaşkasını kücükte görmem bende mondiale bindim senelerce.
eger sende bir japon motoru paramparca yapıp yanında bir mondiali parcalara ayırıp aradaki farkı görürsen eminol motor tavsiyesi bulunurken ya git bi ybr titan fln al en azından japon olsun dersin.sevdigim birisin hep onlinesin burda beni yanlış anlama oke

Tamam hocam kusura bakmayın biraz sinirlendimde :) Hayırlı sürüşler :cat:

sakinseytan
08 Ağustos 2013, 23:44
Tamam hocam kusura bakmayın biraz sinirlendimde :) Hayırlı sürüşler :cat:

estafurullah ne kusuru karşılıklı anlayış hoşgörü olduktan ve 2mizinde motoru olduktan sonra ortada sorun kalmaz:)