PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : trafigin umursamazlıgı

shooter1
07 Ağustos 2013, 20:56
garaj onune gece biri araba koymus motosiklet cikarcaz cikaramiyoruz 155 i aradim plakayi verdim 50 dk boyunca motor cikarcam diye garaj onunde bekledim trafigi 3 kez aramama ragmen ekip gondermediler boyle durumda ne yapayim arkadaslar

serseric
07 Ağustos 2013, 21:04
Hiç çıkartabilecek alan yoksa yapacak bişey yok.Zabıtayı aramayı dene bir de adam gelirse de bir güzel şamarla.Birde bahcede sokakta rezil olmak pahasına plakasını ve modelini bağırabilirsiniz.

Tsubasa
07 Ağustos 2013, 21:07
155i aradıysan kaymakamlıga gidip polisin görevini yapmadıgına dair
aradıgın telefon numarasını ve aradıgın saati vererek polis hakkında şikayette bulunabilirsiniz.
155 sizi care bulmak zorunda, ve kayıt altına alınıyor konuşmalar

alikan
07 Ağustos 2013, 21:14
usta lanet okuyacan bi güzel sonra motorun anahtarını alıcan ön fardan başlıycan arka kapıya kadar çizicen

olmadı mahalle çocuklarından birini kaporta üstünde horon teptir

bana aynısını yapsalar dediklerimin hepsini yaparım suç üstü yakalanırsam buraya araba brakmaya utanmıyomusun diye şamarları

Mengu16
07 Ağustos 2013, 21:17
Bir kamyonet veya minibüs bul, garajının önüne parkeden arabanın aksına zincir bağla ve yolun ortasına çek, gerisini aracın sahibi düşünsün.

alikan
07 Ağustos 2013, 21:24
Bir kamyonet veya minibüs bul, garajının önüne parkeden arabanın aksına zincir bağla ve yolun ortasına çek, gerisini aracın sahibi düşünsün.

bende eski bir dogge kamyonet bul tak çize çize geç diyicen sandım :)

Mengu16
07 Ağustos 2013, 21:34
bende eski bir dogge kamyonet bul tak çize çize geç diyicen sandım :)
Maksat işi görülsün, arabaya pek de zarar vermez, 15-20 metre lastikleri kızaklattın diye lastikler çöp olacak değil :cherry: Ama tekerin bağlandığı alt tablaya bağlayacaksın zinciri, tampondaki çeki demirinden olmaz.

just4techno
07 Ağustos 2013, 21:36

Tam bir Angara düşüncesi :queen: Memleketimi seviyorum :thumleft:

safakk
07 Ağustos 2013, 21:43
vazgeçtim.............

fabrisio
08 Ağustos 2013, 00:02
"bir daha garaj girişine park etme" diye yağlı boyayla yazı yazardım üzerine. Ya da plakalarını söküp çöpe atardım. Sonra emniyette uğraşsın dursun.