PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cbr 125 den chopper'a geciş

segsegseg
07 Ağustos 2013, 17:08
Merhaba arkadaşlar şuanda CBR 125 kullanıcısıyım.Yaklaşık 10 aydır kullanıyorum ve 10.000 km devirdim.Önümüzdeki ay satacağım motorumu.CBR 250 alacaktım kesin olarak fakat bu aralar aklım chopper'a kaydı 250 cc lik chopper lara bakıyorum.Sizce ne kadar mantıklı?CBR 250 de alsam Chopper'da alsam 2 sene icerisinde model değiştireceğim yine.Bunlar dahilinde fikirlerinizi söyleyebilirmisiniz.Sizce ne yapmam daha mantıklı olur?Uzun geziler yapacağım ülke içinde o yüzden aklım Chopper'a kaydı.Chopper önerileriniz nelerdir?Regal raptora heveslenmiştim fakat içime sinmedi şuanda hyosung gv 250 arastırıyorum.Bu ayarda baska chopper önerebilirmisiniz?

madlive
07 Ağustos 2013, 17:21
Kişiye göre değişmekle birlikte Cbf150 den Gv250 ye geçtiğimde hüsrana uğramıştım.
Frene bastığımda o öne yığılma öne basma duygusunu chopper da yaşayamadım. Sürekli bir sanki ön teker kayıp düşecekmişim hissi sürekli bir tedirginlik.

Başka marka model de kullandım, chopperların yapısı gereği (rake açısı olsa gerek) frenajı bu şekildeymiş.
Yani beni sarmadı.
Çok hoşuma gitmesine rağmen chopper dan soğudum.

Demek istediğim şu ki sen de aradığını bulamayabilirsin. Almadan önce kullanmanı test etmeni öneririm. Benim gibi olma sen de.

furkanesen
07 Ağustos 2013, 18:39
cbr tahmini kaça satarsın merak ettim

segsegseg
07 Ağustos 2013, 21:54
CBR için 6.000 6.500 arası düşünüyorum.
İnşallah deneme şansım olur.Peki madem gv 250 kullandınız size göre iyi yanlarını ve kötü yanlarını söyleyebilirmisiniz?