PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sevgili Serkan abime Teşekkürler

Bekozade
07 Ağustos 2013, 14:55
http://t1308.hizliresim.com/1d/7/r7rhp.jpg

http://t1308.hizliresim.com/1d/7/r7rjh.jpg

Merhaba abilerim kardeşlerim.. mutlulugumu ve teşekkürü tekrardan iletmek ve göstermek için bu konuyu açmış bulunmaktayım.Motor hayalime kavuşmama günler kaldı..Ekipman için fazla durumum yoktu işe girdim çalıştım 3 yerde garsonluk yaptım fakat olmadı çünkü eylülde kurtarma sınavım var ona çalışmak zorundaydım bu yüzden iş hayatımıda noktalamıştım sonra bu siteyle tanıştım kask çekilişi oldugunu gördüm adımı yazdırdım olmadı umudumda kalmadı ki burdan BERKE abimede teşekkür ederim bana moral vermişti destek çıkmıştı.. Sonra bi konu açtım ve birsürü insaanla tanıştım beni destekleyenler oldu bazılarıda karşı çıktı.Fakat çok güzel bi tablo çıktı ortaya insanlıgın ölmedigini gördüm WanD ( Serkan Abim ) Çıktı ortaya ve bi cevap yazdı yerimde duramıyodum hala aklımda tabi Siyah kaskı forumdan bir arkadaşa diger beyaz olanı ise genç arkadaşımız Berkcan Tür'e gönderecegim. dedi ve beni çok mutlu etti. Ona çok şey borçluyum diger destek olan abilerimede sonsuz teşekkürler.Serkan Abim Allah Sana Kat ve kat daha fazlasını verir inşallah İZMİRE GELDİGİNDE MUTLAKA GÖRMEK İSTİYORUM SENİ SEVGİLERLE..

NOT:Umarım bu konu herkesi teşvik eder ve yardımları artırır bu sitede..Müthiş bi aile tablosu var. Ve bende bu tür yardımlar yapacagıma dair söz veriyorum Hayırlı Günler İyi Bayramlar

beko12345
07 Ağustos 2013, 14:57
Güle güle kullan :)

motorcrus
07 Ağustos 2013, 14:58
valla kusura bakma sadece kask ile bitmiyor bu işler :) hayırlı olsun

Bekozade
07 Ağustos 2013, 15:02
Sağolun. Bitmedigini biliyoruz derslerimi verip annemler alıcak inşallah :)

Vwgmk2
07 Ağustos 2013, 15:03
Çekilişte kask bana çıkmıştı umarım bana kızmadın :) Bu arada güle güle kullan Allah kaza bela vermesin ..

amaninmb
07 Ağustos 2013, 15:03
Hadi Hayırlı olsun... Kafan yere sürtüp ateş çıkmaz inş.

Bekozade
07 Ağustos 2013, 15:04
Yok kızmadım abi teşekkürler hayırlı olsun senin kaskta :)

Vwgmk2
07 Ağustos 2013, 15:09
Yok kızmadım abi teşekkürler hayırlı olsun senin kaskta :)

Sağol bende yarın motorla birlikte resmi çeklip yüklerim :)

Proud
07 Ağustos 2013, 15:10
O gün birsürü işe yaramaz insan konuna gelip boş boş konuşup kalabalık etmişti, ama yardımseverin biri çıkıp sana kask göndermiş demek :) buna sevindim güle güle kullan dostum.

WanD
07 Ağustos 2013, 15:20
http://t1308.hizliresim.com/1d/7/r7rhp.jpg

http://t1308.hizliresim.com/1d/7/r7rjh.jpg

Merhaba abilerim kardeşlerim.. mutlulugumu ve teşekkürü tekrardan iletmek ve göstermek için bu konuyu açmış bulunmaktayım.Motor hayalime kavuşmama günler kaldı..Ekipman için fazla durumum yoktu işe girdim çalıştım 3 yerde garsonluk yaptım fakat olmadı çünkü eylülde kurtarma sınavım var ona çalışmak zorundaydım bu yüzden iş hayatımıda noktalamıştım sonra bu siteyle tanıştım kask çekilişi oldugunu gördüm adımı yazdırdım olmadı umudumda kalmadı ki burdan BERKE abimede teşekkür ederim bana moral vermişti destek çıkmıştı.. Sonra bi konu açtım ve birsürü insaanla tanıştım beni destekleyenler oldu bazılarıda karşı çıktı.Fakat çok güzel bi tablo çıktı ortaya insanlıgın ölmedigini gördüm WanD ( Serkan Abim ) Çıktı ortaya ve bi cevap yazdı yerimde duramıyodum hala aklımda tabi Siyah kaskı forumdan bir arkadaşa diger beyaz olanı ise genç arkadaşımız Berkcan Tür'e gönderecegim. dedi ve beni çok mutlu etti. Ona çok şey borçluyum diger destek olan abilerimede sonsuz teşekkürler.Serkan Abim Allah Sana Kat ve kat daha fazlasını verir inşallah İZMİRE GELDİGİNDE MUTLAKA GÖRMEK İSTİYORUM SENİ SEVGİLERLE..

NOT:Umarım bu konu herkesi teşvik eder ve yardımları artırır bu sitede..Müthiş bi aile tablosu var. Ve bende bu tür yardımlar yapacagıma dair söz veriyorum Hayırlı Günler İyi Bayramlar

Güzel dileklerin için teşekkür ederim abicim , kaskını güle güle kullan. Allah kaza bela göstermesin. Motosiklete bu kadar tutkun bir arkadaşımız için imkanım olsaydı şayet seve seve montta göndermek isterdim.

Siyah kaskın sahibi Yahya arkadaşımıza da teslimatı sağlanmış bugün itibari ile... :cat:

Bekozade
07 Ağustos 2013, 17:13
Evet abi onunlada iletişime geçtik benimle yaşıt o da benim gibi elektrik elektronik okuyor :) eylülde izmire gelicek görüşücez :)