PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bisan atlas cgr 125 alınırmı ? (Yardım)

Proud
07 Ağustos 2013, 01:25
Başlangıç için almayı düşünüyorum, çok fazla motor arasında kaldım ama en başta scooter'mı alsam yoksa viteslimi alsam diye düşündüm, scooter'ıda pratik diye düşünmüştüm ama Bisan atlas'ı görünce çok beğendim,fiyatıda çok cazip geldi. Motoru kullananlar memnunmudur acaba bu motordan ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Yok mu hiç kullanan ?

efedemir
07 Ağustos 2013, 04:30
benim çok yakın bi arkdaşım aldı. motor çok seri. ama vitesi attırmak için vitesi yukarıya dogru cekmen lazım o cok garip :S ama yinede iyi.

Proud
07 Ağustos 2013, 05:20
benim çok yakın bi arkdaşım aldı. motor çok seri. ama vitesi attırmak için vitesi yukarıya dogru cekmen lazım o cok garip :S ama yinede iyi.

Çoğu motorda vites yukarı kaldırarak büyümüyormu zaten ?

Green Arrow
07 Ağustos 2013, 05:43

Allahını seven defansa gelsin,bu nasıl bir yorum sdfadfasdf :D

efedemir
07 Ağustos 2013, 06:26
Allahını seven defansa gelsin,bu nasıl bir yorum sdfadfasdf :D

cup da asagı dogru basıyon. ondan dedim hiç öyle motorum olmadıgı için bana tuhaf geldi?

fatboyyy
07 Ağustos 2013, 06:34
ben dün aldım daha 20 km oldu :D kazasız belasız sürmek nasip olsun benimde başlangıç motorum çünkü :) yalnız tek eksik olarak koltuk altı bagajı yok onu söyleyebilirim. Onun dışında da pek bir yorum yapmak şu an için doğru gelmiyor km'ler büyüdükçe ben tecrübelendikçe vs vs söylerim motorun nasıl olduğunu :)

Salih_T
07 Ağustos 2013, 12:21
hiç uğraşma... 300-400 TL daha ilave ile Salcano Wolf yada Mondial Drift tercihleri daha mantıklı olacaktır...