PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Polinimi Malossi mi

dj_karizma
06 Ağustos 2013, 13:08
Merhaba Arkadaşlar Yaklaşan Bayramınızı Kutlarım. Arkadaşlar ßenim Motorumda Daha Önce Polini Hız Kayışı Polini Hava Filtresi Taktırdım Gayet Memnunum Kalkışı Uzaması Hızı İyi Seviyelere Ulaştı. ßen şimdi Polini Debriyaj Seti Polini Klape Set Polini Varyatör, POLINI SİLİNDİR PİSTON KİT, Taktırmak İstiyorum, Boğazına Kadar Dolu Haline Getirmek İstiyorum, Daha önceden Polini Parçası Kullanan Takan Varmı İyi Kötü Tecrübesi Olan varmı bu konu hakkında. ßu parçaları taktırmak istiyorum üst düzey performans hız sağlamak için, Malossi iyi değil dedikleri için daha öncede Polini hız kayışı ve hava filtresi kullandığım için Full Polini Set Alıp Taktırmak İstiyorum Sizce Gereksizmi Yoksa Hondanın Orjinal Parçalarıylamı Değiştirmem Daha Sağlıklı Olur Kararsız Kaldım :pr:

arca94
06 Ağustos 2013, 14:37
Okurken gözüme alfabe kaçtı sanırım.. O nasıl yazı tipi, nasıl azim arkadaş?

serseric
06 Ağustos 2013, 14:42
2 gündür uykusuzum sabah motoru yıkadım,garajı topladım,süpürdüm yıkadım sonra çıktım balkonları yıkadım ama şu yazıyı okurken ki kadar yorulmadım inan kardeş.Tebrikler :D

Karlıyollar
06 Ağustos 2013, 14:45
İlk satırı okuyup direk aşşarı indim.Monitörden 1 km uzağa gitsem yazı yine görünür cin seddi gibi olmuş :)

sbr
06 Ağustos 2013, 15:06
kelimeleri boğazına kadar doldurmuşsun.

dj_karizma
06 Ağustos 2013, 15:25
:queen: bilseydim normal yazardım

serseric
06 Ağustos 2013, 15:27
Ayrıca başlıkta sakat.Ben okuyunca iki markayıda bilmediğimden; kesin bi liseli yabancı motorcuların fanlığını yapmaya açmıştır konuyu dedim :D

dj_karizma
06 Ağustos 2013, 15:28
İki markada italyan malı galiba yeni başladın motorsiklet işine :rendeer: