PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motoruma performans egsoz aldım 100 tl ye onu taktırsam polisle sorunum olurmu ?

rangers07
06 Ağustos 2013, 03:59
Merhaba abilerim,kardeşlerim

Bir sorum olucaktı.ben motordan daha güzel ve hoş egzoz sesi çıkmasını istediğim için gidip 100 tl ye performans egsoz satın aldım.motorum bu :

http://www.motosiklet.net/forum/tebrik-ve-kutlamalar/119770-ilk-motorum-la-karsinizdayim.html

Şimdi ben fabrika çıkışı egzozun yerine benim kendi aldığı performans egzozunu takarsam polis egzoz fabrika çıkısı değiş oynanmış yani değiştirilmiş falan derse motoru bağlayabilirmi veya performans egzoz taktığım için herhangi bir ceza alırmıyım ? :)

Şimdiden yardım eden arkadaşlara çok teşekkür ederim,iyi forumlar dilerim :)

:rendeer:

Karlıyollar
06 Ağustos 2013, 04:16
Herhangi bir trafik polisi size ceza yazabilir motorun sesi yüksek gelirse ki performans almışsın yüksek çıkar hoş ses istediğinden yola çıkarak yazdım.Orjinal egzoz ile ceza yiyen arkadaşlar var.

Panter38
06 Ağustos 2013, 04:29
Hadi ugrasirlar diyelim almissin artık tak bence :P

Green Arrow
06 Ağustos 2013, 04:39
Yanlış anlama ancak polis o motordan bırak performansı normal şartta biraz fazla ses çıksa seni çeker kontrol eder.Yazıcağı var ise öyle ispat falan olayına giremessin o yazar basar gider sen uraşıp kanıtlarsan ceza iptal olur yani onu takarsan ceza riskini alırsın.Bağlama olayıda biraz insaf kimisi bağlıyor kimisi bir şekilde ceza yazıp gönderiyor.

rangers07
06 Ağustos 2013, 04:43
Bağlama işi kötü ya :(

Tİme_shİft42
06 Ağustos 2013, 05:55
Bende aldım 107 tl ye yarın bir gün takacagım

Şehir icinde polislerin bulundugu yerlerde ara gazı verme egzozu bagırttırma :queen:

extrem_015
06 Ağustos 2013, 06:03
geri verme şansın varsa geri ver ufacık motordan ne sesi ne performansı alacaksın 4 silindir bir makinan olsa hadi tamam zaten onlara takılan egsozlar çok kaliteliler bu çinlilerden az ses çıkarıyorlar geçen gün çarşıdayım arrow egzozlu bir R1 geçti ardından birde çinli geçti inan çinlinin sesi daha çok çıkıyordu ve aşırı derecede rahatsız ediciydi sana tavsiye orijinal haliyle gez hem paranda cebinde kalsın :cat: