PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amacınız

musty043
05 Ağustos 2013, 14:36
Merhaba Bu Konuyu Açmamın Sebebi Biraz Foruma Hareket Getirmek Ve Birbirimizi Daha İyi Tanımak

Arkadaşlar Ben 19 Yaşında Bir Gencim Motorum Şimdilik Ledow 250 cmx'a Almak İstedigim Motorsa gt650 r Veya z750 Ama Bunları Askerden Sonra Kısmet Olursa Alıcam

Bu Günlerdeki Planım Askerlik Yaklaştı Hem Gezme Açısından Hemde İş Stresini Atmak İçin Bir Tatil Düşünüyorum..

İzmirde Biyerlere Ugrayıp Akdeniz Çevresinden Antalyada Biraz Kaldıktan Sonra İç Anadoluyu Ziyaret Etmek Şimdilik Amacım Bu Küçük Ama Eglenceli :)

Sizlerinde Amaçlarını Ögrenmek İsterim :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

Yuh Arkadaş Kimse Bakmamış Bile :) Nolmuş Bu Foruma Ya Eskiden Daha Canlıydı

Salih_T
05 Ağustos 2013, 14:54
ben baktım...Amacımı motosiklet ve kullanıcıları hakkında bilgi sahibi olmak olarak özetleyebilirim...

musty043
05 Ağustos 2013, 14:57
yorumun için teşekkür ederim Salih

tr_select
05 Ağustos 2013, 14:59
Tek amacım polis görünce aragaz eşliğinde onu gaza getirip kaçmak :pl:
Ottan boktan ceza yazmaya başladılar. Adam sinyallerin neden beyaz yanıyor dedi yahu !:silent:
Kim ne derse desin kaçarım, hep kaçıcam, hiç de durmayacağım ! :queen:

Şaka maka evlilik faslını geçtik'den sonra hatunumla her yaz bir bölgeye gitmeyi düşünüyorum GSR600 ile. Hayırlısı bakalım,

Salih_T
05 Ağustos 2013, 15:00
ne demek kardeş foruma hareketlilik kazandırmak isteyene katkım olsun...

musty043
05 Ağustos 2013, 15:03
Geçende Beni Çevirdiler Motordan 154 Lira Ceza Kestiler Muanesi Geçmiş Motorun Bide artçıda Kask Yokdu Gittigimiz Mesafemi :) 50 Metre Oda Mecburiyetten Hastaneye Götürdüm Dişi Arıyrdu Yani 154 Lira Muane Ve Kasksızlık Bana Ceza Oldu Arkada Yedek Kask Taşıyorum Artık

tr_select
05 Ağustos 2013, 15:07
Geçende Beni Çevirdiler Motordan 154 Lira Ceza Kestiler Muanesi Geçmiş Motorun Bide artçıda Kask Yokdu Gittigimiz Mesafemi :) 50 Metre Oda Mecburiyetten Hastaneye Götürdüm Dişi Arıyrdu Yani 154 Lira Muane Ve Kasksızlık Bana Ceza Oldu Arkada Yedek Kask Taşıyorum Artık

Ben çok garip şeylerden dolayı ceza yedim şu zamana kadar. Adam illa bir şeyden geçirmek için sola sağa sayfalara tekrar tekrar bakıyor. Kurallara uydukda ne oldu? Hep geçirdiler :)
Yangın tüpü? Diye soran olurmu sence? Evet oldu. . .
Peşime helikopter taksalar tanklarla siper olsalar yine kaçarım :mrgreen: 1.köprü çıkışındaki yunuslara hastayım. 50 ile girip 180 le cıkıyorum gişeye. . . :pl:
Şimdi kuralcılar gelir bana saldırırlar. :pl:

musty043
05 Ağustos 2013, 15:11
Ben çok garip şeylerden dolayı ceza yedim şu zamana kadar. Adam illa bir şeyden geçirmek için sola sağa sayfalara tekrar tekrar bakıyor. Kurallara uydukda ne oldu? Hep geçirdiler :)
Yangın tüpü? Diye soran olurmu sence? Evet oldu. . .
Peşime helikopter taksalar tanklarla siper olsalar yine kaçarım :mrgreen: 1.köprü çıkışındaki yunuslara hastayım. 50 ile girip 180 le cıkıyorum gişeye. . . :pl:
Şimdi kuralcılar gelir bana saldırırlar. :pl:

Epey bi güldüm :D

Bekozade
05 Ağustos 2013, 15:42
Amacım İzmirdeki motorcu arkadaşlarım abilerimle tanışmak turlar yapmak motorlar hakkında daha çok şey öğrenmek

musty043
05 Ağustos 2013, 15:52
Amacım İzmirdeki motorcu arkadaşlarım abilerimle tanışmak turlar yapmak motorlar hakkında daha çok şey öğrenmek
Dogru Yoldasın Düz Devam Et Kim Ne Derse Desin Yolunu Bozma :)

Bekozade
05 Ağustos 2013, 16:03
Çok Güzel bi siteymiş keşke daha önce kayıt olsaydım :) burda herkes aile gibi davranıyor birbirine bazıları dışında :)

vedat arslan
05 Ağustos 2013, 17:01
Tek amacım polis görünce aragaz eşliğinde onu gaza getirip kaçmak :pl:
Ottan boktan ceza yazmaya başladılar. Adam sinyallerin neden beyaz yanıyor dedi yahu !:silent:
Kim ne derse desin kaçarım, hep kaçıcam, hiç de durmayacağım ! :queen:

Şaka maka evlilik faslını geçtik'den sonra hatunumla her yaz bir bölgeye gitmeyi düşünüyorum GSR600 ile. Hayırlısı bakalım,

abi sen adamın dibisin yaa :D

serdar1547
05 Ağustos 2013, 22:14
amaçsız kral
http://p1308.hizliresim.com/1d/5/r5q7d.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

sailor33
05 Ağustos 2013, 22:28
Yangın tüpünü sormuşlar emniyet kemerinden ceza kesmemişler ona dua et hocam :queen:

cece89
05 Ağustos 2013, 23:01
Hayalimde HD vrod yada Ducati Diavel Carbon'a ters binmek var :)

Green Arrow
05 Ağustos 2013, 23:42
amaçsız kral
http://p1308.hizliresim.com/1d/5/r5q7d.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Saçsız kralın hastasıyız :D:D:D

serdar1547
06 Ağustos 2013, 01:02
Saçsız kralın hastasıyız :D:D:D

o adamın yatacak yeri yok hacım

COQ
06 Ağustos 2013, 02:03
Yuh Arkadaş Kimse Bakmamış Bile :) Nolmuş Bu Foruma Ya Eskiden Daha Canlıydı
Süper olmus bu yorum.
Gülmekten karnima agrilar girdi.:cherry:
Eskiden derken neyi kast ettigini merak ettim valla.
üyelik tarihine bakinca henüz iki gün olmus.:)

[Turan]
06 Ağustos 2013, 02:11
Amaçsız bir konu olmuş :)

musty043
06 Ağustos 2013, 02:43
Süper olmus bu yorum.
Gülmekten karnima agrilar girdi.:cherry:
Eskiden derken neyi kast ettigini merak ettim valla.
üyelik tarihine bakinca henüz iki gün olmus.:)
Bu Üyeligi yeni açtım 2 3 senede burdaydım şifresini fln unuttum kazadan sonra :) yani 2 3 sene önce daha iyiydi
Şimdi Kötü Demiyorum Ama Birileri Konu Açsada Sohbet Etsek Fena Olmazmı Geç Baktım Bur arada K.b Çalışıyorum :)

nonamenes
06 Ağustos 2013, 02:54
yıllardır motora hep karşıydım, araba almak istiyordum.. ama son yapılan benzin zamlarından sonra motor almaya karar verdim ve bu foruma baktım bakalı çok iyi bi karar aldığımı farkettim.. amacın ne diye sorarsanız şimdilik kışın kpss ye hazırlancam valla ama umarım alanya da veya antalya bölge de forumdan arkadaşlarla geziler organizasyonlar düzenleyebilmek düzenlenenlere katılabilmek :)

musty043
06 Ağustos 2013, 02:57
Benim'de Hiç Araba Hevesim Olmadı :) Hep Motor Vazgeçermiyim Bilmiyorum Ama Sanırım Geçmem Yorumlarınız İçin Herkeze Teşekkür Ederim Ama Bu Burda Kalmasın :)

efedemir
06 Ağustos 2013, 03:50
amacım ceza korkusu olmadan polisten kaçmadan kanunlara uygun bir şekilde kendimin ve çevremdekilerin saglıgını düüşünerek motor'a binmek. (bıktım artık yolda önümden cok arkama bakıyorum acaba polis geliyomu diye ) :(

musty043
06 Ağustos 2013, 04:14
amacım ceza korkusu olmadan polisten kaçmadan kanunlara uygun bir şekilde kendimin ve çevremdekilerin saglıgını düüşünerek motor'a binmek. (bıktım artık yolda önümden cok arkama bakıyorum acaba polis geliyomu diye ) :(

Ehliyet Yokken Bende Öyleydim :)