PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motor tavsiyesi

emre.kirmizi
04 Ağustos 2013, 20:23
selamın aleykum arkadaşlar
bir motor alma planım var.125 veya 250 cc ye kadar enduro cross veya super moto tarzı yani asfalt lastikli yüksek bi motor alma isteğim var boyum 187 cm yüksek olması önemli benim için istnabul trafiğinden sıyrılabileceğim kaldırama zıplayabileceğim bi motor arıyom bu klasmanda motor çok yakıt tüketimleri hemen hemen aynı.daha yeni başlıyorum o kadar anlayamıyorum kaliteden vs. tavsiyelerinizi ve motor önerilerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

Bugraaa
05 Ağustos 2013, 04:23
Bütceniz iyi ise ktmleri arastirin supermotoda ustune yoktur... Kawasaki klx ,honda crf ve yamaha wr de onerilebilir.

sinanteknik
05 Ağustos 2013, 05:43
Honda crf 250 ye bi bak güzel motordur sıkıntı çıkartmaz

ques1
05 Ağustos 2013, 05:43
bütçeniz 8 bin tl arası ise kesinlikle KTM öneririm duke serisi bir makina tam size göre kısa bir süre keşfetme fırsatı buldum yaklaşık 3 4 ay böyle bir makina yok kalite ve güvenliğin bir arada buluştuğu bir motor
dersenizki 3bin 4 bin tl arası tvs apache boyunuz dolayısı ile diğer düşük cclerdeki makinalara göre daha kalıplı

emre.kirmizi
05 Ağustos 2013, 11:51
öerilerinizi inceledim arkadaşlar bir şeyi atlamışım bütçe 6-7 liraya kadar olabilir.Ktm ler hala hayallerimde yaşıyor :D