PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yetenek mi bu ?

Fabre
01 Ağustos 2013, 19:52
http://www.facebook.com/photo.php?v=333072610171018

Nedir sizce bu gençlerin yaptığı ? Yorumları alalım.

Bazı yaratıcı arkadaşlar beni çok güldürüyor :mrgreen:

tr_select
01 Ağustos 2013, 19:56
Şimdi kimse kusura bakmasında... KASK yok, AYNA yok... Bu gibi tipler yüzünden motorcular serseri olarak tanınıyor. İnşallah ilk virajda patlar, ölürler... Kurtuluruz ! :cat:

Fabre
01 Ağustos 2013, 20:00
Şimdi kimse kusura bakmasında... KASK yok, AYNA yok... Bu gibi tipler yüzünden motorcular serseri olarak tanınıyor. İnşallah ilk virajda patlar, ölürler... Kurtuluruz ! :cat:

O çok ağır olmadımı ? Umarım dersini alır diyelim biz ramazan ayında o kadarı fazla bence

suatt22
01 Ağustos 2013, 20:03
gereksiz konu

tr_select
01 Ağustos 2013, 20:03
O çok ağır olmadımı ? Umarım dersini alır diyelim biz ramazan ayında o kadarı fazla bence

Daha dün önümde serserinin teki küçücük çocuğu, kaldırımda anasıyla yürüyen çocuğu ezdi biçti ! . . Ne günahı vardı şimdi o ufaklığın ? 4-5 serseri 125cc motora kasksız, aynasız biniyorlar. Kendilerini bir halt sanıp garip garip hareketler yapmaya çalışıyorlar. Yok abi ölsünler, gebersinler... Zerre acımam... Lafım meclisden dışarıdır, alınmak isteyen alınabilir.

hisvarlar
01 Ağustos 2013, 20:04
Bence yaptıkları yetenek istiyor, hele iki kişi yapmak. Güzel senkronize oluyorlar. Ancak bunu bu şekilde trafikte, korumasız şekilde yapmaları tabiki aptallık.

raven71
01 Ağustos 2013, 20:08
bu tipler yüzünden bütün motosiklet kullananlar aynı kefede değerlendiriliyor. bunlara gerçekten ağır ceza uygulanmalı. para ile değil ertelemesiz hapis cezası vermek lazım.

beko12345
01 Ağustos 2013, 20:12
Bu yaptıklarının cezasını sadece kendileri çekse eyvallah ama suçsuz insanlarada zarar gelebilir... Nefret ediyorum bu tür insanlardan ...

efecan0303
01 Ağustos 2013, 20:22
hay ..... dicem olmicak bi cupla 3 dk lık video çekerim bi ana bacı sövmedigniz kalır adamın yaptıkları hoşunuza gider. yazıkla size yazık ama yılmak yok inadına LİFAN CUP <3

varan22
01 Ağustos 2013, 20:32
hay ..... dicem olmicak bi cupla 3 dk lık video çekerim bi ana bacı sövmedigniz kalır adamın yaptıkları hoşunuza gider. yazıkla size yazık ama yılmak yok inadına LİFAN CUP <3

Kardeş sana kimsenin bir şey dediği yok. Anladık senin lifan cupun çok süratlı pardon LİFAN CUP <3 ün...

PowerGarage
01 Ağustos 2013, 21:12
şu gece yapanlar en azından kask takmış ya arkadaş ön kaldırmak patinaj yapmak apaçilik demiyorum sadece başkalarının hayatını tehlikeye atmayın kaskını takın bide ayna takın tamam sonra trafikte değilde boş alanda istediğiniz akrobasiyi yapabilirsiniz sadece biraz kuralllara uyun başkalarının hayatını tehlikeye atmayın ama şimdi doğrusu bi kaskları olsaydı yaptıklarına bişey diyemezdim gerçekten yeteneğinde ötesinde bişey isteyen hareketler motoru dimdik götürmek öyle ve o güçteki motorları :) hele en son scooterla gelene helal olsun :) sadece kaskınızı takın lütfen yaptığınız hareketler takdire şayan şeyler kask takmamanız dışında :cat: kurallara uyun kimse size niye böyle yapıyorsunuz demez :bounce:

CEM.
01 Ağustos 2013, 21:14
apaçi kabilesi. apaçi kabilesi bileşenlerini oluşturmak için açık egsoz tek teker kasksız motor sürmek aynasız dolaşmak.

tek teker yapıyorsun kendine güveniyorsan bütün ekipmanlarını giyip tam takım olucaksın ayrıca bunların yaptıgı stunt grubuna girer o grupta degerlendirilecek olurlarsa 5 para etmezler.

Stunt çapında piyasadaki adamları seyretseler sürmeyi bırakırlar.

shooter1
01 Ağustos 2013, 21:25
trafik canavarları bunlar

_Kotto_
01 Ağustos 2013, 21:55
Bazı bu tipteki arkadaslar yuzunden bi ortamda motorcuyum dedıgım zaman ne motoru olm motor serserı işi dediklerinde içimden bunun gibilere sövüyorum fakat yaptıkları haraketler gercekten güzel ve yetenek isteyen şeyler keske bunları bu sekılde yapmasalar.

flame
01 Ağustos 2013, 21:58
Çok Altın Elbiseli Adam yorumu yapasım geldi.

Bu tip hareketleri tasvip etmiyoruz.

Yetenekli çocuklarmış lakin kask,mont ve korunma ekipmanları olmadan bu işler olmaz...Bu hiç olmaz hatta.Hadi kuru kaskla gezinilir onla lafım yok ama akrobatik işler ı ıh.

Trafiğe açık alanda yapmışlar çok ayıp düşüncesizler diyemiyorum,trafiğe kapalı alan yok.Olanada AVM filan yapılıyor zaten.

Bütün video boyunca hiç etkilenmedim.Günlük hayatta hele taşra bölgelerde bunları yapan 210937198371 genç var zaten ama scooterlı tipler çok makaraydı ahahahaha :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

Sen saygısızsın çocuk.Hatta girdiğim 3 5 forumda siz değil de sen diye hitap ettiğim tek kişisin.

Atarla giderle bu işler yürümez.

Videodaki elemanları kıstırsam 2 kelam onlarada ederim.Doğru üslüpla.Senin gibi çıkarlarsa sana konuştuğumuz gibi konuşuruz onlarlada.

Yapacağın basit.Saygı saygı.

Fabre
01 Ağustos 2013, 22:07
http://www.izlesene.com/video/face-sarsilacak-can-durmaz-turgut-arican-ve-mustafa-ulker-klasigi/5901111#

http://www.izlesene.com/video/can-durmaz-mesut-dik-3/5440591#

Kurcaladıkça çok video izledim, ancak şu arkadaşlardada bir cevher olduğu aşikar

jook
02 Ağustos 2013, 00:04
AHAHAH FOREVER CG GARDAŞ:bounce:

Permatiq59
02 Ağustos 2013, 01:54
aga bu apaçiler 8-9bg motorlarda ön kaldırmak için arkalarına binecek cesaretteki 10.cu beygirleri nasıl buluyorlar. ne kask ne koruma anneye babaya üzüntüden baska bişey değil.. bilinçlendirmek lazım...

utkan35
02 Ağustos 2013, 02:17
arkadaşlar benim yaşım 17 bu arkadaşlar benle yaşıt veya daha büyüktür neyse gerçekten yetenekliler de dediğiniz gibi korumaları kaskları olsa aynası filan olsa trafiğe kapalı alanlarda yapsalar hadi trafğe kapalı alanıda geçtim korumaları kaskları olsa aynaları olsa en azından

alper_sahin
02 Ağustos 2013, 02:33
bu tip şeyleri sadece lüx bmw motorlarında yapınca destekliyenler var aranızda biliyorum. trafiğe açık alanda yapılması - kask olmaması tabikide hem kötü örnek hemde diğer insanların hayatını tehlikeye düşürmek bun kesinlikle itirazım yok ama şunu da belirteyim 10 kişiden 1 i diyor yaptıkları yetenek abi ama keşke trafiğe açık alanda yapmasalar kasklarını takıp diğer çocuklara örnek olsalar madem yenek değil çıkın yapında görelim abi hayde izliyelim..

altında 20 bin liralık bmw motoru olupts teker kaydıranlar ev içinde merdivenlerdne inenler ön arka dikenleri alkışlıyorsunuz bu çocukların neyi eksik söyliyeyim mali durumları ve eğitimleri trafiğe kapalı alana götür kasklarını tak montlarını giydir bunlarda yetenekli gençler bunlarda almanyada seyrettiğimiz göstericiler gibi olur ama şu yaftaları yapıştırmaktan bir vazgeçsek ah neler olucak neler.....

Permatiq59
02 Ağustos 2013, 02:37
bu tip şeyleri sadece lüx bmw motorlarında yapınca destekliyenler var aranızda biliyorum. trafiğe açık alanda yapılması - kask olmaması tabikide hem kötü örnek hemde diğer insanların hayatını tehlikeye düşürmek bun kesinlikle itirazım yok ama şunu da belirteyim 10 kişiden 1 i diyor yaptıkları yetenek abi ama keşke trafiğe açık alanda yapmasalar kasklarını takıp diğer çocuklara örnek olsalar madem yenek değil çıkın yapında görelim abi hayde izliyelim..

altında 20 bin liralık bmw motoru olupts teker kaydıranlar ev içinde merdivenlerdne inenler ön arka dikenleri alkışlıyorsunuz bu çocukların neyi eksik söyliyeyim mali durumları ve eğitimleri trafiğe kapalı alana götür kasklarını tak montlarını giydir bunlarda yetenekli gençler bunlarda almanyada seyrettiğimiz göstericiler gibi olur ama şu yaftaları yapıştırmaktan bir vazgeçsek ah neler olucak neler.....

para verseler vebal almam... arkama normal sürüste kasksız dizliksiz adam bindirmem.. bide ön mü kaldırıcam.. cıkın da yapım görelim diyosun.. yarın bir gün evladın olsa böyle bi sürücünün arkasında böyle akrobasi yapsa.. helal lan yetenek var sende mi diyceksin evladına

alper_sahin
02 Ağustos 2013, 02:44
para verseler vebal almam... arkama normal sürüste kasksız dizliksiz adam bindirmem.. bide ön mü kaldırıcam.. cıkın da yapım görelim diyosun.. yarın bir gün evladın olsa böyle bi sürücünün arkasında böyle akrobasi yapsa.. helal lan yetenek var sende mi diyceksin evladına

sen yaptırma evladına yapılan sadece bilgisizlik dediğimi okumadığın anlamak istemediğin illa muhalefet düşüncesinde olduğun için bir türlü kafana yatmıyor biliyorum ben olaya doğru demiyorum yapılan eğitimsizlik diyorum ok. anlıyabiliyormusun eğtimi olsa kaskını dizliğini takar eğitimi olsa arkasına birini bindirip tehlikeye atmaz eğitimi olsa trafiğe kapalı alanda yapar ama yeteneği var cesareti var tek eksiği eğitim ve mali destek olay bu

manners
02 Ağustos 2013, 02:44
ya bunlarin alayi birsey artigi ya, tiplere bakarmisin 4 kere rafine edilmis apaci bozmasi gereksiz insan turleri. hepsine bu tarz bir yarisma olacak su gun su saatte surda, kazanana cakma konvers, abuk subuk bir pantolon ve 75 kilo jole var diyeceksin, sonra gelenlerin hepsini direksiyonlarinin gidonlarina monte edip besi bir yerde gibi aleme gostereceksin, tek dilegim olecekleri zaman yanliz olmeleri hic bir gunahsizin kanina girmemeleri, bu videolari burada paylasan arkadaslar sanki bundan cok hoslaniyorlarmis gibi geldi bana, sen ulkendeki hanzo sofore kizamazsin bu videolardaki artiklarin yaptigini gorunce.

utkan35
02 Ağustos 2013, 02:49

kesinlikle sizin gibi düşünüyorum fakat burda tepki alacağımdan yazmadım bencede öyle insanlar gerçekten ne kadar eşitlikci gibi görünsede bu pahalalık olayı etkiliyor ybryle çinliyle trafikte ön kaldırınca bağırtınca yarışınca apaci r1 le ön kaldırınca bağırtınca yarışınca yetenekli olunuyor r1 i bağırtınca way be ne ses çıkıyor way be ne egzoz war deniliyor çinliyi ybryi bağırtınca o egzoz sesi de ne deniliyor kim istemez r1 e binmeyi ama imkanlar buna elverince insanlarda bu kategoride birşeyler yapmaya çalışıyor şahsen arkadaşım drifti 150 lik yaptı motor serileşlti son hız 5 10 km oynadı bu bile onu tatmin etti...

54RR
02 Ağustos 2013, 03:18
Son dakika;
Motosikletiyle trafikte tehlikeli haraketler yapan ve üstelik hiçbir koruyucu ekipman kullanmayan genç kontrolünü kaybedince motordan düştü ve kafasını kaldırıma çarptı, çarpmanın şiddetiyle kafatası ikiye ayrılan genç feci şekilde can verdi...

Wazaa.35
02 Ağustos 2013, 03:57
Yeteneklerini alkışlıyorum ve cahillikleri için burdan güzel güzel sövüyorum.
Biraz eğitim +4silindir makina=izlediğiniz stuncıları unutun adam 125cc ile metrelerce teker yapıyor yav siz neyin kafasındasınız.
Zevk alacan moturdan,şahsen ben bunun için biniyorum sakin sakin sürmek yeminle bi gram haz vermiyo be.
Bu arada mok atan arkadaşlar full ekipman ve bulabilirlerse trafiğe kapalı alan bulup şöyle bi video çeksinler ayağa kalkıp alkışlamazsam ne olayım :)