PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayram Boyunca Çamkoruda Kamp Yapıcaz..(Küçük CC- Çiftler Gurubu Ankara)

MuZiP_06
30 Temmuz 2013, 11:32
Merhaba Arkadaşlar Ankara Çıkışlı Bayram Süresince Çamkoru Milli Parkında Kamp Etkinliğimiz Olacak.

ÇIKIŞ TARİHİ: 7/Agustos/2013

ÇIKIŞ SAATİ : 17:00

BULUSMA YERİ : Metro Gross Market - İstanbul yolu

Not:(Bayram süresince bir etkinlik olacağı için,katılıma bağlı olarak iki gurup halinde de geline bilir.Yani isteyen bir veya iki gün sonra cıkacak olan ekip ile kamp ekibimize katılabilir.Malum bayram görevlerini yerine getirmek isteyenler olabilir (bayramlaşma ve mezar ziyaretleri vb.) bu kişiler de ikinci bir gurup olarak ortak bulusma yeri ve zaman belirlenerek gelebilirler.)

selim1996
02 Ağustos 2013, 21:12
Merhaba Arkadaşlar Ankara Çıkışlı Bayram Süresince Çamkoru Milli Parkında Kamp Etkinliğimiz Olacak.

ÇIKIŞ TARİHİ: 7/Agustos/2013

ÇIKIŞ SAATİ : 17:00

BULUSMA YERİ : Metro Gross Market - İstanbul yolu

Not:(Bayram süresince bir etkinlik olacağı için,katılıma bağlı olarak iki gurup halinde de geline bilir.Yani isteyen bir veya iki gün sonra cıkacak olan ekip ile kamp ekibimize katılabilir.Malum bayram görevlerini yerine getirmek isteyenler olabilir (bayramlaşma ve mezar ziyaretleri vb.) bu kişiler de ikinci bir gurup olarak ortak bulusma yeri ve zaman belirlenerek gelebilirler.)

2. Grup olarak gelcekler var mii?

MuZiP_06
03 Ağustos 2013, 19:41
selim Umut ışık dağı önerisinde bulundu bizde ışık dağına gitmeye karar kıldık.Bu başlık kapatılacaktı moderatör e mesaj attık ama unuttu sanırım.İkinci gurup olursa bu başlık altında paylasım yapılır.Snırım sen bayramın ikinci gunu gelmeyi planlıyorsun.

selim1996
03 Ağustos 2013, 22:24
selim Umut ışık dağı önerisinde bulundu bizde ışık dağına gitmeye karar kıldık.Bu başlık kapatılacaktı moderatör e mesaj attık ama unuttu sanırım.İkinci gurup olursa bu başlık altında paylasım yapılır.Snırım sen bayramın ikinci gunu gelmeyi planlıyorsun.

Abicim anladim ama bu gezi ile ilgili bir toplanti yapilacak mi ?

MuZiP_06
04 Ağustos 2013, 19:48
Selim, bu gezinin toplantısı yapılmayacak.Bilgi paylasımları forumdan yapılacak.Net olan bilgi ise,Bayram arefesinde öğleden sonra 3:00 - 4:00 sularında yolacıkacağımız.Sana uyarsa katılabilirsin.Kendine iyibak.

selim1996
04 Ağustos 2013, 23:00
Selim, bu gezinin toplantısı yapılmayacak.Bilgi paylasımları forumdan yapılacak.Net olan bilgi ise,Bayram arefesinde öğleden sonra 3:00 - 4:00 sularında yolacıkacağımız.Sana uyarsa katılabilirsin.Kendine iyibak.

Abi Anladım , 2. grup olarak kabul ederseniz biz gelebiliriz seçkin abiyle ... teşekkür ederim herşey için görüşmek üzere.

MuZiP_06
05 Ağustos 2013, 09:49
Tabi gelebilirsiniz,seçkin zaten bizim gurupla gezi yapmış bi arkadaşımız.Siz ozaman burda ikinci gurup olarak bulusma yerinizi ve cıkış gününüz ve cıkış saatini yazın belki guruba bayram ortasında katılmak size eşlik etmek isteyen olabilir.Hatta bizden daha kalabalık gelebilirsiniz malum biz ilk gurup, bayram arefesinde yolacıkacak, herkeze uymaya biliyor.

selim1996
05 Ağustos 2013, 12:03
Tabi gelebilirsiniz,seçkin zaten bizim gurupla gezi yapmış bi arkadaşımız.Siz ozaman burda ikinci gurup olarak bulusma yerinizi ve cıkış gününüz ve cıkış saatini yazın belki guruba bayram ortasında katılmak size eşlik etmek isteyen olabilir.Hatta bizden daha kalabalık gelebilirsiniz malum biz ilk gurup, bayram arefesinde yolacıkacak, herkeze uymaya biliyor.

Tamam o zaman seçkin abiyle konuşalım bilgi verelim gelmek isteyen olursa.

E_M_R_E_sen
06 Ağustos 2013, 00:51
eşim ve ben günübirlik gelebiliriz

selim1996
06 Ağustos 2013, 01:29
eşim ve ben günübirlik gelebiliriz

Biz 2. Gün gitmeyi düşünüyoruz gelmek isterseniz gidelim birlikte.

E_M_R_E_sen
06 Ağustos 2013, 01:51
olabilir.aslında son gün gidip dönüşü hep beraber yaparız diye düşünüyordum ama bakalım planlar değişmezse haberleşiriz

MuZiP_06
06 Ağustos 2013, 09:45
Emre bekleriz buyrun gelin sanırım CBR 250 ile bir arkadaşımızdaha katılabilir geziye.Benim eşim kesin olmamakla birlikte katılamıyacak sanırım,bu arada son dakikada fikri değişti.Aslında eşyalarımı rahat götürebileceğim için memnun olmadımda sayılmaz. :)

forevermore
06 Ağustos 2013, 13:56
Gençler bu yanlış başlık kaldı doğru başlık bir türlü açılmadı. Duyuru başlığı açması tam dert ya :)

Hürkan kontör aldım çaldır arayayım :queen:

Emre bekleriz kardeşim, diğer arkadaşları da bekleriz. Işık dağı hem yakın hem de doğa ile iç içe...

trgy
06 Ağustos 2013, 14:10
İyi siz gezerdiniz

MuZiP_06
06 Ağustos 2013, 15:57
İyi siz gezerdiniz

Derkenn : ! :silent:

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

Arkadaşlar Umut arkadaşım ile ben 07/Ağustos/2013 günü öğleden sonra 14:00 de İstanbul Yolu METRO GROSS MARKET önünde bulusup IŞIK DAĞI KAMPI için yola cıkacağız.Kalkış saatinden bir yarım saat önce toplanma alanında oluriseniz seviniriz.

NOT: Daha önce de belirttik fakat görmeyen arkadaşlar olabilir.Etkinlik yeri Çamkoru değil IŞIK DAĞI başlığı değiştiremediğimiz için öyle kaldı.

selim1996
06 Ağustos 2013, 18:06
Seçkin abidende haber gelirse 2. Gün çıkar geliriz inşallah..

selim1996
06 Ağustos 2013, 22:31
2. Gün Geliyoruz 2. Grup olarak,, gelmek isteyen varsa lütfen bana ulaşsın.

TheArcheus
06 Ağustos 2013, 22:47
dönüş ne zaman olacak

forevermore
06 Ağustos 2013, 23:24
Arkadaşlar dönüş olarak cuma gününü düşünüyoruz. Ancak daha fazla kalmak isteyen olursa tabi ki kalabilir zaten 100km civarı bir mesafe. Mükemmel bir göl, trekking parkurları, yüzülebilecek bir şelale mevcut. Gelmeyen çok şey kaçırır :)

TheArcheus
06 Ağustos 2013, 23:25
hep beraber 2.gun gıdıp 3 .gun donsek guzel olur aslında

forevermore
06 Ağustos 2013, 23:29
2.gün gelecek bir kaç motosiklet var onlarla gelebilirsiniz. Bizim hürkanla önden gitmemiz, kamp yeri tespiti vs için de faydalı olabilir :) bir günlük kamp inanın çadır kurduğunuza değmiyor kamp vakti rutin uğraşlarla geçip gidiyor. Ama iki gece olduğunda biraz daha bol vakit biraz daha çevreyi dolaşma şansı oluyor. Önceki gezilerimizden tespitimiz bu. Bir de bayram harici iş durumu nedneiyle genelde iki gece kamp imkansız oluyor bu yüzden tatili bulmuşken iki gün olsun dedik ama tabi perşembe gelecek arkadaşlar var sanırım onlarla katılırsanız memnun oluruz biz de

selim1996
06 Ağustos 2013, 23:36
Evet aslında süper olurdu öyle , o zaman 5 motor olur sanırım .. Çok eğlenceli olurdu

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

Dediğim gibi bayramın 2. Günü gelmeyi düşünüyoruz eğer cuma günü dönerseniz ne anlamı olacak bizim gelmemizin?

MuZiP_06
06 Ağustos 2013, 23:37
Arkadaşlar benim pc de sorun var o nedenle forum u evdeyken rahat takip edemiyorum virüs girmiş pc ye.Bir özel mesaj gelmiş kimden bilmiyorum açamıyorum,kusura bakmasın.Açabilirsem cevaplarım görüşürüz.Bu arada ikinci gurup tahmin ettiğim gibi bizden kalabalık olacağa benziyor. :thumleft:

selim1996
06 Ağustos 2013, 23:41
Dediğim gibi gelecek arkadaşlar mı diyeyim abiler mi diyeyim haber verirse ortak biryer bulur gideriz..

forevermore
06 Ağustos 2013, 23:50
ben yanlış anlaşıldım heralde biz yani çarşamba 14.00'de çıkıp cuma dönmeyi planlıyoruz yani çarşamba akşamı ve perşembe akşamı konaklamalı. Selim kardeşim siz de bizimle veya perşembe günü gelebilirsiniz perşembe gelseniz de bir gün konaklamış olursunuz...

Gelmeyi düşünenler kendi aralarında haberleşirlerse ortak bir yer bulunması kolaylaşabilir hareket için ;) Selim eğer istiyorsan yani sana katılan olmazsa yalnız da gelebilirsin abicim çok uzun bir yol değil 100km, bir sıkıntın olursa telefonla bize ulaşırsın yardıma geliriz ;)

Ben daha da uzun kalmayı planlayabilirdim ama cuma akşamına biletim var Antalya'ya memleketime gideceğim :)

TheArcheus
07 Ağustos 2013, 00:16
yanıma birini bulursam gelmeyi düşünüyorum ,ancak bende çadır felan yok gelırsem geceyi ateş başında balık tutarak felan geçirebilirim :)

selim1996
07 Ağustos 2013, 00:17
Abicim bizim planımız , cuma gnü gelip cumarteside sizinle beraber dönmekti ama demek ki ben yanlış anlamışım..
Bayram boyunca denilince kampa , bayramın 3. Gününe kadar kamp var sanmıştım..
Planlr değişti şimdi abicim.

forevermore
07 Ağustos 2013, 00:33
Abicim bizim planımız , cuma gnü gelip cumarteside sizinle beraber dönmekti ama demek ki ben yanlış anlamışım..
Bayram boyunca denilince kampa , bayramın 3. Gününe kadar kamp var sanmıştım..
Planlr değişti şimdi abicim.
Eğer kalmak isteyenler olursa ben dönerim Hürkan uygun görürse o bir gün daha kalabilir belki. Yani bunları konuşabilmek için önce bir adım atmak gerekir olaya :) Elbette herkesi memnun eden bir orta yol bulunur :)

---------- Post added at 23:33 ---------- Previous post was at 23:30 ----------

yanıma birini bulursam gelmeyi düşünüyorum ,ancak bende çadır felan yok gelırsem geceyi ateş başında balık tutarak felan geçirebilirim :)

Eğer bütçe müsaitse 20 küsur liraya metroda gayet ekonomik ve güzel iki kişilik çadırlar var. Hem hafif hem kurulumu kolay hem de daha sonra da kullanma imkanın olur malum motosiklet özgürlüktür :)

TheArcheus
07 Ağustos 2013, 00:42
1.gün gidip 2.gün öğlene geri dönmem gerekıyor arkadaşın işi dolayısıyla

forevermore
07 Ağustos 2013, 00:44
O zaman biz yarın hürkanla çıkıyoruz, sen de perşembe katılıyorsun tolga yanlış mıyım? cuma birlikte dönebiliriz bu durumda. Selim senin perşembe gelebilme ihtimalin yok mu kardeşim?

selim1996
07 Ağustos 2013, 01:15
O zaman biz yarın hürkanla çıkıyoruz, sen de perşembe katılıyorsun tolga yanlış mıyım? cuma birlikte dönebiliriz bu durumda. Selim senin perşembe gelebilme ihtimalin yok mu kardeşim?

Abicim bizde seçkin abiyle bayramın ikinci günü gelelim 3. Gün dönelim dedik ama. Belki plan değişir perşembe geliriz

forevermore
07 Ağustos 2013, 01:19
anladım kesinleştirince ararsınız bizi seçkinde numaramız var ;)

MuZiP_06
07 Ağustos 2013, 09:53
Merhaba gezi dostları :) Güzel bir güne uyandık gene,herkeze gunaydınlar.Aksam sohbetiinize müdahil olamadım ama baya evhamlı geçmiş gibi.Bu ne dostlarım arapsaçına donmüş gezi proğramı ! Altı üstü 100 km planınızı yapın, Selim kardeşim de başı ceksin bayramın 2. günü nerde saat kaçta bulusacaklar yazsın katılabilecek olan katılsın katılamayacak olan peşine bi cıkış tarihi saati ve yeri yazarak , devam eder gelir.Yani mühim olan motosikletle yol yapmak doğayla iç içe olmak,yeni arkadaşlıklar edinmek yeni dostluklar edinmek,birde benim gibi balık merakınız varsa balık tutmak :).Bu nedenle hiç sorun etmeyin canınızı sıkmayın zamanınızı nezamana uyarsa bu sayfaya yazın kendi yol arkadaşlarınızı bulun ve gelin.Malum Bayram insanların bayram görevleri var onlara zaman ayırmakta önemli,ama artakalan zamanıda ışık dağında etkinlikte geçirecem diyenlere kapımız acık buyursun gelsin. :)
Hadi kalın sağlıcakla... Şimdiden İyi Bayramlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

Bu arada unutmadan,hrekes kendi yiyecek içecek ve kamp mazemesini getirmekten mesul dür belirteyim. Hazırlıklı gelirseniz memnun oluruz. :bestmt:

effacia
07 Ağustos 2013, 10:50
arkadaşlar merhaba
ben de katılmayı düşünüyodum fakat bayramda boluda olacağım
en erken üçüncü gün katılabilirdim
sizin planınıza pek uymuyor
o sebeple size iyi etkinlikler diliyorum

MuZiP_06
07 Ağustos 2013, 11:20
arkadaşlar merhaba
ben de katılmayı düşünüyodum fakat bayramda boluda olacağım
en erken üçüncü gün katılabilirdim
sizin planınıza pek uymuyor
o sebeple size iyi etkinlikler diliyorum

Gene de gözün forum da olsun bakarsın 3.gün gelip ertesi gun donmek isteyen olur.Beraber gelirsiniz mesafe yakın oldugu için gunubirlik gezi içinde gayet ideal biryer.

selim1996
07 Ağustos 2013, 11:50
Seçkin abi ile ben bayramın 2. Günü yola çıkacağız, gelmek isteyen olursa özelden yazabilir görüşürüz .
2. Gün gidip 3. Gnü döneceğiz ..

forevermore
07 Ağustos 2013, 12:58
Motoru yükledim bu kez daha da hızlı oldu. Demek ki yükledikçe insan hız kazanıyor :D

Zincirlerinizi yağlamayı unutmayın yoksa benim karagöl gezisindeki gibi cırıldaya cırıldaya dönme ihtimaliniz yüksek :D

selim1996
08 Ağustos 2013, 21:53
Yarın kesin gidiyoruz Çamkoruya, gelmek isteyen bir an önce haber versin.

selim1996
11 Ağustos 2013, 00:52
Çok Güzel bir kamp oldu Herşey için çok teşekkür ederiz ...

MuZiP_06
11 Ağustos 2013, 15:19
Biz teşekür ederiz kardeşim.

erro
20 Ocak 2014, 12:55
üşüyoruz reyiz, nerede küçük cc çiftler grubu...

forevermore
19 Mart 2014, 20:16
Egitim is vs derken oldukca gec gittigim askerden donmeme son 29 gun... Elbette organizasyonlar devam edecektir :) Erzurum'da bile motosiklet sezonu coktan acildi :) tum forum ahalisine ve dostlarima kardeslerime selamlar...

MuZiP_06
18 Nisan 2014, 17:47
ORTAK SEZON ACILDI ARTIK YOLLAR BİZİ BEKLER :cat:

forevermore
08 Mayıs 2014, 23:12
beyler dönüşüm muhteşem oldu :D herkese selamlar saygılar :D